Изневерил ли ми е
Здравейте пиша ви, защото имам нужда от мннеие на странични хора. Надявам се тези, които нямт намерения да отговорят на темата да не си правят труда да пишат ненужно!
Така с моят приятел сме вече от 4 години. Преди около година момиче разкава как той й се бил натискал казвал й колко ме обича, но въпреки това я приканвал да се скрият някъде насаме (били са в заведение). Проблемът е, че той отрича, а въпроса стои между нейната и неговата дума. Въпросното момиче е доста лековато казват, че имала навика да си поизмисля такива истории, за да привлича вниманието на хората. От друга страна приятелят ми отрича това да е истина. Случвало се е да ме лъже (не за трети човек). Той винаги е бил твърдо против изневерите!
Този случай уж беше забравен, но отвреме навреме тази бездънна улица не ми дава мира.
Мислите ли, че тази случка най-вероятно е плод на нейните фантазии или пък наистина се е случило ?

Коментари

1.   Естествено, че ще отрича. Може да е е залитнал и да се е случило нещо.

2.   О, Боже, колко тъпо.
Да, може тая девойка да си измисля с цел провокация някаква.
Да, може да са се натискали.
И кво от това?
Ще режем вени или ще вдигаме скандали?

3.   Не мисля, че се е случило нищо и трябва да вярваш на партньора си повече. Казваш, че те е лъгал преди, но никога за 3ти човек. Това е вече аргумент за това, че нищо не се е случило и на това отгоре знаеш, че съответното момиче е някаква лека интригантка, която ръси такива неща на ляво и на дясно, за да се тормозят приятелките на момчетата, за които лъже и да се чувства силна и властна по този начин. Отпадък...

4.   И мен щеше да ме гризе отвътре, но факта, че е била Еди каква си ми се струва, че и приятелят може да е прав. Ако има нещо да се разбира рано или късно се разбира. Не знам може тя да го харесва и да се опитва да ви скара,по-скоро си мисля, че твоя човек е чист. Иначе към номер2 като е тъпо що пишеш? Измисли нещо по-добро. Престанете да омаловажавате проблемите на хората. За теб е тъпо, но на нея и е кофти разбираш ли ?

5.   Ако не е забременяла от него, не виждам какъв е проблемът, ако е спал с друга. Важното е, че е с теб сега и те обича. Дори Кърк Дъглас е спал с други жени по време на брака си, но е обичал жена си и тя го е обичала и докрай са били заедно. Жена му на погребението каза, че бракът и е бил чудесен и синът им го потвърди.

7.   И ако наистина се е случило, какво толкова? Това вече стана мода, даже жените се хвалят с бройките си. Щом той не си е променил отношенията с тебе, защо ровиш в миналото? Така наистина ще го накараш да го направи, защото ще му досадиш с недоверието си!

8.   Нормално да те гризе, още по-нормално е той да отрича.
Аз имах също едно такова гадже, кълнеше се колко ме обича, а в същото време като ме няма, ходи да се натиска и да се мачка с разни девойки.
Като съвет мога да ти дам, да не го нападаш, а по-скоро да си по нащрек и мила хванеш ли го, му събирай цирка и довиждане.

9.   Какво мислим ние няма значение. Може да е истина, а може и да не е. Тъй като всеки е невинен до доказване на противното, а никой не може да докаже, че е изневерил, приятелят ти е невинен. Ако нямаш други поводи за притеснение, най-добре забрави случката, всеки може да каже каквото си иска. Партньорите обаче трябва да си имат доверие

10.   Ще ти поставя въпроса по следния начин:
На кого вярваш- на интригантка или на човека, с когото си във връзка от четири години?
Не, че приятелят ти веднага ще хукне да ти разкрива изневерите си, ако има такива, но това не е причина да вярваш на жена, която редовно си измисля истории. Можеш да проучиш малко историята, да се опиташ да стигнеш до дата, точен ден, свидетели и така нататък, но тук вече граничим с лудостта и рискуваш да станеш параноична. Бъди внимателна, имай едно на ум, но не откачай предварително.