Не мога повече!Изморих се!
Заедно сме от почти три години. Не сме малки 24 и 26. Прекалено свободолюбив е. Аз работя, уча и по цял ден съм заета. Вечер искам да прекараме пълноценно времето си вместо това обаче той се е напушил съответно ефекта е "ала умрял" и нищо не го интересува. Това е постоянно. Горовила съм за тревата, но без ефект. Без нея е нервен, напрегнат въпреки, че не знам от какво толкова. Първата му работа е да се прибере или да се събере с приятели и да пушат. Свободното си време прекарва с приятелите си, не желае да ходим никъде като двойка разходка, кино, пътувания или нещо такова. Да не говорим, че все съм упреквана и виновна за всичко случващо се и се изкарва цялата негативна енергия върху мен. На два, три пъти се случва за няколко дни да изчезне просто ей така без да знам къде е, какво прави, не ме търси а живеем заедно. Според мен това не е нормално за голям човек? ! Вече започвам да си мисля, че нещо тревата го е чалнала. Аз такива неща не употребявам нямам нужда да се "успокоявам" по този начин! Ровила съм му в телефона, защото и в изневяра се съмнявах, защото всичко натам сочи обаче няма нищо освен няколко снимки харесани на момичета в социалните мрежи. Затова също съм му казала, че не ми е особено приятно. Или трие или не знам. Отрича да има нещо такова. Просто не мога да го разбера. Като му знам приятелите какви са женкари.. лошо ми става като си помисля. Прощавала съм да не ви казвам колко пъти и какво ли не. Но се изморих. Искам семейство, искам деца, но с такъв човек как? Адски много го обичам, боли и е трудно да го оставя. Но просто нямаме бъдеще. Ако аз не предложа да се отиде някъде или да правим нещо или ще сме вкъщи пред телевизора или с приятелите му някъде. Той с моите не излиза да вметна. Представям си ако имаме дете и изчезне така за седмица какво правя аз сама с бебе примерно? Само защото така му е скимнало. Тези дни отново изчезна, не ми отговаря просто ужас. Поне знам къде е и с кой е от социалните мрежи, но пак трябва ли да е така?
Постоянно е нервен, крещи за всичко абе все едно жена в цикъл ама в мъжки вариант :д Опитвала съм се да говоря с него дали има проблеми в работа или семейството, но не споделя! Не съм била аз тази, която да дава съвети, защото не съм видяла нищо. Започвам да си мисля, че има някоя друга не знам. Кошмар просто! На ръба на силите си съм, изплаках си очите и си скъсах нервите от мъка!

Коментари

1.   Зарязвай го тоя докато е време, противен случай ще страдаш много.

2.   Този мъж не е само на трева, това ще ти кажа! Познавам много наркомани и им знам поведението. Това дето не се прибира с дни, го прави като се друса и е с приятели, пият, дрогират се и не знаят на кой свят са и кой ден е.. Отделно как не ти споделя нищо, дръпнат е. Абе ясна е картинката, може и да спи с различни, нищо чудно. Въпроса е ти защо търпиш такъв човек и не държиш ли на себе си, и на щастието си. С този само нерви те чакат, и помни, след бебето ще стане десет пъти по-зле, не се надявай на друго.

4.   Не разбирам как може да си причиняваш това, ти сега си в най-хубавата си възраст, младостта отлита толкова бързо!? Това не е любов, а мазохизъм. Нямаш бъдеще с този.

5.   Най-вероятно не е само трева-от личен опит ти го казвам. Когато бях на 19 имах връзка над 3г и нещо. В началото бяхме в гимназията заедно, но той завърши и отиде да учи в София и беше готов да се разделяме, случайно да не би аз нещо да направя. Убедих го и останахме заедно и какво стана - с първото му отиване там - пушене на трева не знам колко пъти още тогава, може би над 6, пиене в големи количества и съответно мен не ме имаше за жива, а аз чаках да се обади, да пише. Уж щял да се оправи, нямало да прави така и само спорове имахме. Накрая почна и по дискотеки и една красива вечер ми казва, че взели и хапче, че да не давали много пари за алкохол. Уж нямаше после повече да взима. Последваха няколко 'единични' случаи (за които знаех, а съм сигурна че е криел още). Отидох да живея с него там и работех. Изчезваше от работа, а се бяхме разбрали да ида след работа при него. Изключен телефон.. Дръпнато държание, нервен, потаен, накрая и стана дилърче. Ей така както сме двамата и става и изчезва, ама не казва излизам да пия по една бира или да се разходя или до магазина. И за всичко разбира се мен обвиняваше де. Иначе и аз бях започнала да му правя част от номерата, за да види какво е и го изяждаше. Единия път станах и отидох до магазина, без дс му кажа къде и защо и нарочно говорих по телефона с една приятелка, а той седеше на прозореца и надничаше и после беше бесен, че говоря с любовник сигурно :D Обещавал ми е не знам колко пъти, че няма да продължава с взимането на наркотици, докато една вечер не се бяхме събрали в негов приятел, излязох от стаята за 10тина мин и кво да видя, бяло по носа му. Как да откажел.
Изчезнах с 200 км от него. Беше ми мъчно, защото не беше кратко времето, в което сме били заедно, но аз поне 5 пъти съм водила разговора с него първо за тревата (тя не била вредна), после за белото(и то не било вредно, нищо му нямало) и накрая и за дилърството (то било само за малко). Много ревах като тръгнах ама.. Няма друг избор. Не бих си представила един ден това да е баща на децата ми.
Адски дълго стана, ама го написах цялото, за да може ако успея да ти въздействам чрез моя опит, да не допускаш моите грешки.