Секс с непознати
Здравей те на всички, на 28г съм обвързан и щастлив с моето момиче което е 5г по-малка от мен и супер готин човек и много секси и ацки много я обичам, но напоследък от няколко месеца насам започнах да гледам редовно порно което ще рече на ден по-няколко пъти. Проблеми в секса нямаме, редовно го правим но някак си я няма тръпката както е с някоя непозната примерно, затова започнах от време на време да посещавам добре платени момичета на адреси. Проблема е там че неми е гузно че я лъжа и че трябвя да се крия от нея и т. н. просто незнам какво ми става но испитвам уникална тръпка като отида на адрес и самата мисъл че ще ми го лигавят.. и ще ги ч*кам за пари.. направо полудявам при мисълта.. а проблема е че неискам в същото време да я лъжа с други.. някой да даде някакви идеи какво да правя?

Коментари

1.   Горкото момиче.

2.   Ми ти за нищо не ставаш по добре сер аздели с твоята приятелка и си ходи наляво надясно без ангажиметни,боже само като си помисля какви мъже ужас психотерапевт ти трябва!

4.   Прилича на тема- провокация, при това написана неграмотно.
В случай, че е истина - Ега ти боклука! Без да се обиждаш, ама аЦки си долен и подъл. Като обичаш някоя нямаш желание да я лъжеш и да се търкаляш с всяка срещната. Идеята е да оставиш момичето да си намери някой нормален отговорен мъж, а ти да си продължиш с тръпките и лигавните щом толкова те кефят.

5.   Тъкмо тръгвам да давам идеи за буквар, повтаряне на 2-5 клас и гледам коментар 4 и "Ега ти"... думичката е егати, подобна на егаси или даже на ебати. Като цяло много е паднало нивото на грамотност у нас.

6.   Ами пада , като не се чете , използва се кваиатури , телефони . То и аз уж имам добър правопис , но почвам и аз да правя грешки в правописа .
Ами щом имаш пари за харчене , ама няма да си ОК , ако твоята мацка го прави и тя , може и за без пари даже ...

7.   Вземи учи вместо да се чукаш. Ако е истинска темата, неграмотен боклук си и това е.

Джен

8.   тва "ацки" от акционер ли идва или от акация?

9.   До 5

Мръсните думички нямат правопис и трябва да бъдат ИЗТРЪГНАТИ от езика!!!!

10.   Преструвайте се на неознати, сменяна на терена редовно и така :)

11.   В българския език няма дума ЕГА, нито производни ЕГАСИ, ЕГАТИ и т.н. Има глагол ЕБА (нецензурен), оттук ЕБА СИ, ЕБА ТИ, примерно майката, в смисъл своята, твоята. Затова се пише отделно. ЕБАТИ, ЕГАТИ ги няма нито при глаголите, нито при прилагателните, нито при съществителните.

12.   И да е тема провокация мнозина от мъжките катерички биха се припознали в нея,блазя на жените,които ги търпят

13.   Отиди на върха на една скала и се хвърли от там от засилка. Ако все пак не го направиш, в никакъв случай не прави деца.

14.   И мъжките и женските к**ви сте супер противни наистина, трябва да ви направим град и да си ку**еете на воля, че да не страдат нормалните.

16.   Преминаваш през аЦко иСпитание.

17.   Брат, не те знам, ще чукаш ли, ще ебеш ли, ама ако питаш мен, вземи първо си купи един буквар, научи се да пишеш и четеш, пък тогава чукай. Ако не си трол де.

18.   Аз пъм ще кажа противно на всичко коментари по-горе, че това е нормално. Нормално е да те възбужда повече непознатото. Може би сте отминали първоначалната еуфория с влюбеността и не я обичаш... Прави си кефа, важното е да не разбере. Как може да има толкова закостенели хора?!? (визирам коментарите преди мен). Евала, големи сте светици!

19.   Дъното...
Не разбирам защо го причиняваш на момичето ти, а на всичкото отгоре трърдиш че я обичаш.?

20.   До 11

Без простащини, моля!

21.   Спри порното, това е нереалистично и ти изменя представите. Ако се спреш след месец ще видиш ризелтата.

22.   номер 18 изобщо не си прав, след като изка да си чука и ходи по разни курвета да си го прави, но да не заблуждава момичето. Явно младежа още не се наживял и е нормално предвид възраста му, разбираемо и нормално Ей затова мъжете трябва да се обвързват около 35 годишна възраст и нагоре, когато вече са се находили и улегнали за сериозна връзка и създаване на деца. Неискам да обиждам никой но имам познати които и на 45 са си още деца и живеят с мама и тати.
ж 50

23.   Ами то сигурно и на приятелката ти й е преминала тръпката към теб, но ако ти изневери, май няма да ти е приятно.

24.   Слагай презерватив да не и лептен нещо!Боклук!Или най-добре я остави защото не я заслужаваш!Представи си тя да си ляга с други ама наистина си затвори очите и си го представи!Горкото момиче.Остави я и си ходи по проститутки без да разнасяш болести че такава беля можеш да и лепнеш че да я осакатиш до живот и да не знае от къде и е дошло.Пожелавам ти най-искренно да разбере какво правиш и да те зареже :)

25.   18, едно е да те възбужда непознатото и съвсем друго е да правиш безразборен секс с всяка срещната, докато си обвързан и лъжеш по най-бруталния начин човека до себе си. Това е много далеч от едни нормални взаимоотношения между двама партньори, дано момичето да не си прави сериозни дългосрочни планове с този индивид автора. Повръща ми се от вас! Много е жалко, че си личи, че дори не осъзвавате колко ви е изкривено мисленето. Дано никога нямам отношения с боклуци като вас. Искрено ви пожелавам партньорки с вашето мислене.

26.   След АЦКИ спрЕх да четЕм

27.   Като ходиш да правиш платен секс с различни жени излагаш приятелката си на голям риск от полово предавани болести, помисли и за това ако поне малко я обичаш и държиш на нея. По-добре се разделете и тогава ще носиш отговорност само за себе си, в момента нейното здраве може да пострада заради твоя нагон.

28.   Хора темата е 100% провокация. Дори си мисля че е писана от някой от редакторите на Сподели , за да поддържат трафика и/или формиране на обществено мнение.
Мисля, че ги ги съчиняват като вземат от ключовите думи от много нашумяли други теми : проститутки , порно , смотани мъже ..
А ние тука се хващаме като риби...

29.   Егати неграмотността!

30.   Не разбирам защо нападате автора. Това е напълно нормално поведение за един мъж. Мъжът трябва да прави секс с много жени. Моногамията е измислица на обществото, въведена най-вече заради жените. Ако беше нормална, то нямаше да има изневери никога. Но не е така. Всеки мъж на власт в историята е правил секс с много жени - царе, управници и т.н. Само крепостните селяни са имали една жена, някои даже и без жена са оставали. Почти всички хора в Азия носят гените на Чингис хан. А Исмаил ибн Шариф е имал над 1000 деца и харем от 500 жени. В природата на мъжа е да прави секс с много жени, независимо дали социалните норми в обществото го одобряват или не. Всеки мъж иска да има харем. Ако имаше възможност всеки мъж би имал харем от жени.

31.   Аз все още чакам милите мъже в сайта да почнат да сипват на този умник, така както сипват на изневеряващите жени.

А към автора, като те влече непознатото, раздели се с момичето. Тогава ще си свободен да правиш каквото искаш, без да нараняваш друго човешко същество.

32.   Баси и тъпите к**ви сте. Повръща ми се от вас. Като ти се ебе толкова, кажи на момичето, че явно не я обичаш и си чукай другите к**ви като теб.

33.   31, аз съм мъж и пак му сипвам. Курвата си е курва, мъжка, женска, все тая.

35.   До 31

Почваме.

УУУУ НИШТАСАСНИИИИИК! НИ ТА ЛИЙ СРАМ УЕ!

36.   Горкото момиче, дори не знае с какво се е забъркала. По-добре и кажи истината, поне да знае какъв мъж има. И е много вероятно да се разболееш от спин.

37.   Тъй, тъй, 35, всички сте много весели, докат не научите жената как гълта на готиния съсед от първия етаж, и после още необърсала устенца, ви целува за добре дошъл ;)

38.   Отрепка голяма си, повръща ми се от такива като теб, гнусен, долнопробен тип.

39.   Доста опасно поведение имаш. Лошото е че си изтървал яко юздите и не се знае да не стане беля. Това може да се превърне в мания а то май вече е.
Не е добре така да я въртиш в лъжи ама ти си знаеш
Ами четох тука 2,3 теми за ходенето по проститутки, че го правили само смотаняци.
Истинате е че всякви го правят ама си има рискове и то не малки.
Особено тия сега, като чета как лапат и гълтат без капут и направо ми настръхва косата.
Ще се сдобиете с твоята мадама миниму с 3 щама на HPV папиломен вирус а той се проявява най-малко след 3год.

40.   № 30 Чети хубаво.На автора сме му писали да прави секс с когото и колкото ще, НО да не лъже момичето, че го обича и да го остави да си търси щастието другаде. Защо му е една жена до него като е моногамен?

41.   Ууууу.....Уууууу,да го заклеймим!!!

42.   Абе, това к*рвите (независимо дали сте мъжки или женски) сте голяма напаст. Като не можете да сте верни, поне бъдете искрени, кажете си го и бъдете сами или в отвоена връзка и ходете да си го слагате с други, но спрете да наранявате човека до вас или да разбивате връзки!

Black Sabbath

43.   До 31. Гледам, че доста му е сипано, така че разлика няма.

45.   Какво правиш е лично твой избор и никой няма право да те съди. Предполагам знаиш много зобре и рисковети, които поемаш. Има голяма вероятност да разрушиш връзката си ако приятелката ти те хване. Може да опиташ да направите ролеви игри или да разнообразите връзката си, като научите нови техники, дрехи и т.н,

47.   " гледам редовно порно което ще рече на ден по-няколко пъти. Проблеми в секса нямаме" - как да нямате проблем, ти си станал чикиджия. Гледа порно и иска момичето му да се държи като порно звезда!? А знаеш ли ти, чикиджиьо, колко се плаща на тези порнозвезди? Ти колко даваш от джоба си, едно цвете купил ли си на твоето момиче, че искаш порно изпълнения? Оставил свястното момиче, тръгнал по платени курви, извратеняк си, не лъжи момичето, остави го да си намери свястно момче, а ти си прави порно с курвите!

48.   Брат познавам жени, които са като теб, обаче се лющят яко с чужди - хаха... Не си единствения.

49.   Вземи да понаучиш правописа и граматиката. И ги зарежи тия курви, подреди си живота.