Не съм обсебен но не съм и безразличен към нея.
Тя скъса с мен няколко дена преди коледната нощ може би по моя вина, както и да е това не е важно изобщо пиша тук не защото търся нещо определено, а просто да си излея душата анонимно!
През тези почти 3 месеца имах моменти, които са ме разсейвали от мислите за нея (имах и две връзки в едната момичето беше виновно да се разделим в другата връзка просто, стана толкова грозна картината при нас.. Събрахме се на същата вечер в, която се запознах ме и на повечето би трябвало да ви е станало ясно какво е последвало :D ) Та така още вчера усетих липсата и така както, след като скъсахме и да ви кажа боли :D естествено аз се лекувам по стандартния начин в най-близкия бар. До тук всичко е ок отишъл съм направил съм главата и съм се прибрал. За мой късмет не ме боля главата на сутринта, като станах някъде към 11:00 Станах измих се направих си кафе и спомен за нея нямах в главата си, докато не си пуснах музика на компютъра докато се събуждам в един сайт за покер бам нещо ме удари толкова силно по тялото, че усетих как части от него почнаха да трептят. Казах си трябва да хапна ясно е не стигнах в частта в, която да съм седнал да ям защото след първата хапка установих, че нито съм бил гладен нито имам апетит да ям. Веднага гърлото ме стегна и докато се усетя на къде отиват нещата, отново бях пред компютъра музиката я чувах още по-ясно и това ме докара извън нерви сринах се буквално. За рамките на няколко минути усетих направо си го разбрах, че днес ще е деня, който ще съжалявам, че я изгубих, че я наранявах къде ми е бил акъла изобщо си нямам на идея това го пиша от 18:00 часа до сега :D може би все още го нямам :D може би само може би все още тая нещо за нея освен уважение но и нямам смелостта да я потърся. Ако намеря начин тайно да и напомня за себе си бих го направил но да се поява лично аз и да и кажа чак, когато се сетих за теб след, като си преглътнах егото идвам на крака да ти се извиня с една тайна умисъл отново да сме заедно. Това цялото нещо не ми се връзва и затова дори и пиян не съм го направил. Може би мина прекалено дълго време и от него се страхувам! Смешното е, че ми липсва точно днес не знам дали е деня, датата или просто днес ме хвана депресията но това чувство е толкова неприятно, че ако има начин бих забравил всичко свързано с нея. Ако имах избор да сме отново заедно или да забравя, че е имало нещо между нас ще избера да ми изтрият спомените защото толкова нервна връзка не съм имал през целия си млад живот. А от друга странна я искам дори след нея си затварях очите докато :) наистина се надявам да не видя коментари под тази изповед защото я пиша пиян, депресиран и тн... В целия град имам спомени с нея най-вече централните и това само влошава нещата да се преместя ли? Задушавам се последните дни защото само на там имах път и постоянно си скапвах настроението не само тя има вина за това в смисъл аз така ли иначе съм склонен да си променям настроенията за има няма 1 минута :D Усещам как ще съжалявам утре за всичко това, което пиша тъй, като всички ми казват затворена книга дори в бара с по-големите от мен не споделям защо пия слушам техните истории и си казвам ех не съм чак толкова зле ама днес специално всичко ми изглежда много по-мрачно от колкото може би е но може би пък изгубих нещо много ценно за мен леле ще се изям от яд! Не разбирам как нещата се объркват толкова лесно една дума едно действие и всичко в канала ако не бях толкова твърдоглав и най-вероятно сляп и несъобразителен (НЕ СЪМ Я ОБИЖДАЛ ИЛИ ПОВИШАВАЛ ТОН!!! ) а в друг аспект на думата бях несъобразителен и все пак си го заслужавам от части добре де по-голямата вина за нашата раздяла е в мен аз още в началото допуснах няколко грешки леле не мога да повярвам с каква лекота си признавам хахаха депресията до това води явно да станеш мекотело :D Не ме разбирайте погрешно не търся съжаление съчувствие или нещо подобно просто се побърках последните дни и не е добра идея такъв човек да има достъп интернет защото четете какви ги дрънка на напълно непознати (Не че за мен има значение кой какъв е, говоря с непознати почти всеки ден) но не е това въпроса леле леле :D изпадам в подробности, които са извън контекста оставете ако изобщо някой е стигнал до тук има моите поздравления и относно това ако някой си направи труда да каже, че не съм само аз в това положение и дрън дрън извинявам се но не ми се вярва всеки е различен самия аз не се познавам кой знае колко добре защото един път ми е все тая мога и без даден човек а в друг съжалявам горчиво за всяка изгубена минута :@

Коментари

1.   Значи... така си го написал, че малко се загубих.
Това, което разбрах е, че момичето те е оставило преди Коледа и ти чак сега си се сетил, че я обичаш и че съжаляваш, а през останалото време си бил с 2 други и си давил мъката с алкохол. Ок, същински мъж според американските филми. :) Но не си споделил защо те е оставила, на каква възраст сте, колко време сте били заедно, а това е доста важна информация. Оставяш ни да гадаем и реално не можем да ти дадем адекватни съвети, НО! щом обичаш нещо и щом го желаеш, то бори се за него. Да, за нея може да си прочетена книга, затворена страница, както искаш го наричай, с други думи да е приключила с теб, но може и ти да й липсваш, може и тя да съжалява за това, което е било и сте имали преди да се издъниш, може все още да копнее за теб.

Помоли я да излезете просто да поговорите, нищо повече. Колкото да се изясните, дори и в парка да е. Ако те отреже - приключила е окончателно с теб, прелистила е страницата, най-много може да опиташ след няколко дни отново да я поканиш, ако пак те отреже - оставяш я на мира. Ако се съгласи - споделяш и всичко което ти тежи, откриваш се пред нея, извиняваш й се и т.н. Дори да не се съберете поне ще знаеш, че си опитал и че си и казал всичко, което си искал да чуе и знае. Дори и това е утеха и начин да се излекуваш от мислите за "какво ако..."
Казваш, че не би го направил, защото егото... Остави го това пусто, мъжко его! Трябва да избереш - или егото, или тя! Ако те попита защо чак сега винаги можеш да й кажеш истината - че чак сега си успял да си загърнеш егото и че много съжаляваш.

От друга страна казваш, че връзката ви още от началото не е вървяла и е била до някъде токсична - то тогава има ли смисъл изобщо да се събирате?

Помисли над чувствата си (трезвен), помисли над това което желаеш от живота, представи си какво би могло да излезе. Аз мога да ти дам няколко възможни сценария, колкото да ти дам някаква перспектива, но ти сам за себе си можеш да прецениш.

1 - Не се осмеляваш да я помолиш да излезете, за да изясните чувствата си. Продължаваш да живееш както сега, чудейки се какво е можело да бъде. Това расте в теб и ти не можеш да го контролираш. Продължаваш да пиеш и ставаш зависим към алкохола, отдаваш се на леките и неангажиращи връзки и след време ставаш безчувствен. Животът ти е безсмислен и след години се питаш къде си сбъркал толкова много, взимаш си куче.

2 - Не се осмеляваш да я помолиш да излезете, но и преценяваш, че няма смисъл да се тровиш за връзка, която и без друго не е вървяла. Съсредоточаваш се върху нещо ново - курс, професия, спорт, спираш алкохола, надграждаш себе си. Влюбваш се отново, в ново момиче. Даваш нов старт на живота си.

3 - Осмеляваш я да я поканиш да излезете, но тя те реже - губиш я и нея и егото си, но се излекуваш от това чувство, което те гризе отвътре "какво ако..." - знаеш, че си опитал и си постъпил правилно. Свободен си. Прелистваш на нова страница.

4 - Осмеляваш се да я поканиш, тя приема - отново, знаеш че си опитал, това автоматично успокоява душата ти. Извиняваш се, казваш й всичко, което си искал и продължавате напред с живота си. Намираш ново момиче, с него връзката върви гладко, нищо от миналото не ти тежи.

5 - Същото като 4, но решавате да се съберете - започвате на чисто, забравяте за отминали събития, нещата потръгват ИЛИ

6 - Старите рани не зарастват, а вие продължавате да дълбаете в тях. Връзката ви става все по-токсична и в крайна сметка осъзнавате, че само сте си загубили взаимно времето и сте се наранили до толкова, че това ще ви остане травма за цял живот.

Желая ти успех и много се надявам сценарии номер 1 да не се сбъдне :) Бъди силен!

2.   Жената си тръгва заради отношение. Пък и щом за 3 месеца си бил с други, смятай.

4.   От автора до номер 1: Ако си се абонирал за темата много ще се радвам да ми пишеш минал е месец откакто съм пуснал темата и ми трябва съвет тя ме потърси и само пасувам от 3 дни насам.... Не съм го очаквал и сега ме е страх да не взема грешното решение