Двете с любовницата му сме бременни.
Жена на 30 години. Със съпругът ми сме заедно от 14 годин. Всичко беше добре първите 10 години бяха прекрасни, но след това почнаха малки спорове. Две след това забременях, но ден след като разбрах пометнах. Тогава изпаднах в депресия и отблъснах всички. Съпругът ми се опитваше да ме успокои първата година, а след това ми казваше "Вече мина 1 година стегни се. Може да опитаме отново. " и аз все му виках и получавах панически атаки. Това продължи още 7 месеца, но след тези 7 месеца разбрах че съпругът ми си има любовница. Следях ги доста често. Чудех се какво съм направила и все още се. Наскоро открих че любовницата му е бременна и направо побеснях. Бях на път да му призная че знам че той ми изневерява зад гърба, но в същия ден като отидох на доктор да ме прегледа защото се чувствах странно последните няколко дни открих че съм бременна. От сега нататък животът ми настъпва да е огромен филм. Ако се разведем аз няма да имам къде да живея защото не се разбирам с родителите ми. Нямам много приятели и не искам да ги занимавам. Работата ми е с нищожна заплата. Не знам какво да правя вече. Искам да имам деца, а и вече ми изтича времето.

Коментари

1.   Моето мнение е да рестартираш живота си - изцяло. Не бих родила дете на мъж, който ми е причинил това (независимо от възрастта си). Но това съм аз. Притегли разум и чувства, и реши сама за себе си. Според мен имаш още време да намериш подходящ мъж, с който да споделите щастието си. Успех! Каквото и да решиш.

2.   На 30 години и ти изтича времето?
Ти чуваш ли се?
Да не си от малцинствата?
Я верно се вземи в ръце и стига глупости!
Животът ти е драма и филм, защото ТИ го правиш такъв... с незрялата си и необуздана емоционалност!
Ще ставаш майка, а готова ли си за това?
Как ще възпитаваш детето си, след като самата себе си не можеш да овладееш?

3.   Ужас , да зарязва другата и даси гледа двете деца . За тях може , ама жените като имат любовник , ад настава .

4.   Никога не се развеждай! Любовницата трябва да се чуди какво да прави, не ти. Ти си съпруга, гледай си кефа и сеира на оная повлекана. Аз ако бях на твое място никога, по никакъв повод не бих казала дума за любовница. Това е проблем на мъжа ти, той да се оправя.

5.   Ще се наложи да вземеш решение.

8.   1, хубаво решение, обаче при доста аборти стават усложнения и жените после остават стерилни. Никога не дават гаранция, че по-нататък няма да има усложнения (от опит казвам). Ще посъветвам авторката да е спокойна при всички положения, сега е бременна и й трябва спокойствие. Няма как за момента да се разведете по закон до навършване на годинка на детето. Мисли за себе си и детето, колкото и да ти е трудно и тревожно. Ако трябва замини за малко някъде на чист въздух и зелено, на спокойно. Кашите на мъжа ти извън семейството остави той да си оправя. Със сигурност и на другата жена сега не й е лесно и спокойно. Явно и двете ще раждате, с такова впечатление оставам от историята - тоест и тя не се гласи на аборт. До раждането се пази от интриги и скандали на всяка цена. Желая ти едно прекрасно здраво бебе и всичко най-добро занапред!

9.   Не знам дами, вие абортите за спорт ли го взимате?...
Имаш бебе в теб и се чудиш какво да правиш...
Жива и здрава ще родиш!!! А ако тръгнеш да търсиш друг мъж, както те съветват, ще го откриеш ли и кога? И след аборта по-добре ли ще се чувстваш? А рисковете за бъдещо бебе тогава, отчиташ ли ги?
По-добре едно "голямо семейство" и мъжът да си гледа децата, отколкото... - Разбирам, че това не е решение на въпроса, но другия вариант крие много рискове и АБОРТИ НЕ СЕ ПРАВЯТ!

10.   Аз подкрепам номер 1. Вие нямате бъдеще като мъж и жена. Ако родиш детето, пак не е гаранция, че той няма да те изостави. И пак ще си на стартова позиция, но с дете. Мъж друг няма да видиш като сама с дете, виждаш тука българските мъже колко лошо говорят за самотните майки и неги искат за връзка камо ли за друго. Да не говорим, че с мъжа ти вече се мразите. Потърси нова работа, зарежи го тоя, наеми скромно жилище и ще се почувстваш нов човек.

11.   Стягаш се. С всякакви усилия не му показваш, че знаеш за любовницата.Казваш му най-хубавата новина, че ще става татко. Онази ще й бие шута и да си прави аборти, като няма акъл да хваща женен мъж. А след време, но само като видиш, че я е разкарал и е махнала бебето , сядаш на четири очички с него и му казваш ,че си имала съмнения, че ти е изневерявал и си се зачудила как въобще ти е дошло на акъла. Не могат да живеят от гузна съвест тези страхливци ! Да видиш кво значи верен мъж тогава до гроб :)

12.   Казваш му, че знаеш. Да е наясно.Казваш му ,че си бременна и или ти, или тя. Кратко и ясно.
Иначе искаш ли дете от такъв човек, да носи тези гени? Той да има права над това дете и да му се меси в живота? Отговори си на тези въпроси.

13.   Загубила си детето....след година пак ще опитаме. Загубила си го, живота продъжава. Каква година сте чакали, какво е това тръшкане от твоя страна. Какво ли му е било на него?

14.   Няма да понесеш аборт. Не и след помятането. Не казвай че знаеш за любовница. Изчакай да видиш той какво ще направи.

15.   Фейк тема!

17.   Нормално е да си намери любовница, след като ти една година и 7 месеца си се правила на ощипана. Човекът те е чакал цяла година да дойдеш на себе си, а ти не. За него ти вече си била друг човек, а не предишната жена, която е харесвал. Затова си е намерил любовница.

18.   Защо мислиш пораженчески? Ти си победител, очакваш дете от съпруга си. А любовницата е тази, която е в неизгодното положение, както и мъжът ти. А то детето може и да не е от него.

19.   Може и да е фейк. Но се получават и такива ситуации. Мъжът сега трябва да избере с коя от двете да живее. След като съпругата го е отблъсквала година и половина, няма защо да се чуди, че имал любовница. И както разбирам е с него защото няма къде да отиде и не ѝ стигат парите. Де факто бракът им е едно формално съжителство. Авторката не е в позиция да поставя някакви ултиматуми, защото той може да избере любовницата.

21.   Детето си е твое и ако го искаш, запази го! А с баща му се раздели. Повярвай, начини винаги се намират. От опит!
Ж30

23.   Причината е тежкият ти характер. Защо си се държала с мъжа си по този начин, не ти ли е идвало на ум, че и на него му е тежко след загубата на детето? А всичко си изкарвала на него. Много е прав бил - трябвало е да се стегнеш! Разберѝ, че всеки мъж ще потърси отдушник навън, щом в къщата му е ад и има жена чудовище...

А и със собствените ти родители не се разбираш... То е ясно, че зле са те възпитали - просто са те разглезили, но си вече голяма и отговорността си е твоя.
Затова аз смятам, че трябва да се промениш.
Преди всичко, престани да се вайкаш и се помъчѝ да гледаш на живота позитивно, колкото и да ти е тежко. Хубавото е, че ще имаш детенце - нали за това сте си мечтали! А че и другата ще има - тя да му мисли, ти си му жена, а не тя. Лошото е, ако подаде иск за бащинство и се стигне до ДНК-тест. Но дори и така не би трябвало да се развеждаш, ако мъжът ти не иска. Тук и ти имаш роля: трябва да се промениш към него в посока към по-добро, независимо от изневярата му. Това е, ако си умна, или ако речеш да поумнееш, защото така, както се описваш, не си много умна. А решиш ли да му отмъщаваш, най-вече ще си разбиеш живота, и неговия също, ще го натикаш в ръцете на любовницата му, а ти ще си останеш със злобата си и с празни ръце.

24.   Там отгоре те съветват да рестартираш живота си. Да почнеш на бял лист, сиреч… Абсолютно малоумно решение, но доста характерно за съвременните побуясали, вироглави, неадекватни, щури жени. Защото това просто няма как да стане. Не само, че не можеш да зачеркнеш миналото, ами ако не се съобразиш с него и не си вземеш поука, то ще ти напомня постоянно за себе си с тояга по главата. Няма как да избягаш от отговорност за това минало, защото ти така или иначе си отговорна за него, и ако не осъзнаеш това, ще изгубиш напълно контрол върху собствения си живот. Къде го тоя по-добър мъж: само в мечтите ти; ако ти не се промениш, всичко ще се повтаря пак и пак и пак, ако ще и сто пъти да рестартираш живота си.
А най-лошото, което може да ти се случи при тия малоумни опити е да станеш убийца на един нов живот у себе си. Тогава кармата от това злодейство ще те преследва до края на живота ти и след това.

25.   Аз не разбирам как така си продължавала да си с него след като си разбрала, че има любовница? На какво си се надявала? На някой друг с пари да дойде, да те намери, даде сигурност, че тогава да го зарежеш? С други думи си стояла с него, без да си го обичала само заради материалната подкрепа? Споко, ще си намериш друга батерийка, явно за това ползваш мъжете.
Темата е поредното доказателство за това как се хващате с идиоти и после ревете от тях.

26.   Аз не разбирам как така си продължавала да си с него след като си разбрала, че има любовница? На какво си се надявала? На някой друг с пари да дойде, да те намери, даде сигурност, че тогава да го зарежеш? С други думи си стояла с него, без да си го обичала само заради материалната подкрепа? Споко, ще си намериш друга батерийка, явно за това ползваш мъжете.
Темата е поредното доказателство за това как се хващате с идиоти и после ревете от тях.