Притятелката ми сипише с друго момче и ме лъже
Здравейте, ппц не пиша по форуми но реших да се пробвам. На 18г. съм и имам приятелка от 4 месеца не бих казал сериозна връзка, но бих казал първата истинска. Напоследък си пише с момче което ако не бях разбрал от нейни приятелки въобще нямаше да знам за него и така когато я принудих да ми каже каза че са само фр да, но винаги има едно обаче... Забелязвам че ме лъже за какво си говорят кога си пишат и дали въобще са се виждали.. Давам пример:Вчера се видя с него докато бях на тренировки и като я питах дали е излизала тя ми каза че цял ден е била у тях.. Не знам какво да правя..

Коментари

1.   Веднага и бий шута. Културно обаче.
Кажи и нещо от сорта на "беше ми добре с теб, чао". Без емоции, без нищо.

Ако беше истинска връзка, няма да си пише и вижда с други. Ти си и резервен вариант, "доброто момченце".
Бил съм там, недей... Бъди мъж.

Това е повратен момент в живота ти!

Имай мисленето, че ТИ си награндата, не тя.
Ако се държиш все едно е принцеса, ти си прислугата.

4.   Не знаеш какво на правиш... ами като за начало се стегни и не позволявай на някакъв парцал да те разиграва. Изчукай й някоя от приятелките и я зарежи.

5.   Ако само си пише, не е проблем.Жените имат нужда от внимание. Някой да им казва че са красиви и секси.
Ако обаче те лъже, за каквото и да е.....разкарай я.

6.   още си малък и наивен такива на твойте години ги карам да реват като мечки в benz и нормално да те лъжат.. момичетата на по 16/17/18г ги инт само скъпите коли.. аз съм на 24г и бащата ми взе мерцедес бенз 2009г и като спра пред някоя гимназя веднага забравят за сериозните си връзки с момчета като на твойта въЗраст.. такаче зада имаш сериозна връзка връзка ти трябват и сериозни кинти иначе си оставяш за жалост балъка

7.   нормално да те лъже ако нямаш скъпа кола и много пари :) какво да очаква от теб на тези години?

9.   А ти как разбра, че те е излъгала сигурен ли си за това? Ако имаш доказателства я попитай защо те лъже и по-остро й разясни, че това отношение ти е противно и няма да търпиш някой да те прави на маймуна, след което бъди дръпнат и тя, ако държи на теб ще престане, ще се извини и нещата ще се оправят. Но трябва да й бъде показано, че няма да позволиш да те разиграват. Разбира се важно е това, което си мислиш да е достоверно, а не наистина всичко да е чисто приятелско и да се окажеш лабилен ревнивец.

11.   Здравейте, мерси за коментарите..Ами бях строг като цяло и ми се разясниха нещата..Едното момче кеото осеъзанх, че го познавам лично всъщност и е бил братовчед за което бях забравил, моя грешка.Другото момче всъщнсот и е бил бившия който я изнудваше за някви нейни снимки и не е искала да знам, защото той е тип мутра и всеки знае какви може да са последиците.Но като цяло се оправихме.Бившия и вече не я занимава когато подадохме жалба в полицията и за сега нещатата са добре..Но вече я следя къде що ходи и отношението ми е по-строго.

12.   Толкова малка и вече върти номерата - успяла да се забърка с мутрата, с лъжи и полиция... Авторе, тази не е читава. Как мислиш, ще я следиш 24 часа, 7 дни в седмицата ли? Само си губиш времето, никаква сериозна връзка не чакай от така, ако е само за секс- да, направи си удоволствието и я зарежи.

13.   Не че нещо, ама не бих се занимавал с жена, която е имала това-онова с мутра. Това говори много за нея и все лошо.

14.   "защото той е тип мутра и всеки знае какви може да са последиците. "

Годината е 2020. Тип мутра вече е селски бек, дето я има един двама авери, я не. Не е като преди, да са в организация с още 30-40 човека и някой да им държи чадъра, а полицая да го е страх от тях, повече отколкото тебе те е страх.

За два-три шамара и заплахи, да си даваш парите от закуската, вече се дават по година условни присъди и поне още толкова изпитателен срок.
За изнудването с голи снимки, това момче ще получи поне година в затвора. Ако е искал "сексуални услуги" съдията, особено ако е жена, ще му даде поне още две отгоре. Уловката - дори не е нужно и да има подобни снимки.
Ако обаче има такива снимки, ако онзи ги е пращал на други хора, ако са правени преди приятелката ти да стане на 18 - това момче го чака присъда от поне 7-8 години и десетки хиляди в обезщетения и глоби.

15.   Еби и не се задълбочавай.