Първа целувка?
Имам запитване относно какво представлява първата целувка. Така да обособя, че става въпрос за първото ми гадже. До сега не се бях целувала никога и нямам представа каква трябва де е първата целувка. Въобще аз си представях нещо съвсем различно, че тя трябва да е най-малкото страстна и да си награбим бавно лицата. Истината е се целунахме по устните и то доста пъти, но като чели за бързо и секунди, което съвсем не ми прилича на целувка. В грешка ли съм ? И все едно нищо не усещам от тях, а са принудителни или просто ме е много срам. Странното за мен е ,че целувките по бузата от него ме карат направо да примирамм от романс и ми идва да го награбя целия. Отделно целувките по бузата от моя страна също много ми е приятно да ги давам, докато бързите целувки по устата пощи нищо не значат за мене. Странното е че по врата бих го целувала докато по устата все едно се целуваме като ватмани, някак си няма романтичност от тези бързи целувки. Все едно искам да му захапя устните, но истината е че е трудно да се целуваш и то много като имаш предвид, че и гаджето ти има минималния опит в това. Целували ли сме се според вас въобще ?

Коментари

1.   На 12 години ли си или на 25. Кажи си възрастта.

2.   За страстна целувка по устните се изисква опит. Няма как още от първият път да знаеш какво точно да правиш. Отделно, че трябва да има и подходяща атмосфера. Ако до целувката се е стигнало с по-интимни докосвания и ласки или пък със бавен и шепнещ говор на ушенце, тя ще бъде много по-страстна

3.   Че то има и бавни, дълги, страстни целувки и по устата. Ама вие сте били паникьосани да не го плавите зле, да не сбъркате и хайде набързо. Остпуснете се, другия път ще е по-добре.

4.   Първата е целувка е най-неопитната - със сигурност!
То и при вас вече не се знае коя е първата :)
Аз под целувка разбирам единият от двамата да пусне език на другия - нещо като мини полов акт, но с езици.
Това със "срама" не го разбирам... От какво те е срам? е ще изложиш ли? че на гаджето няма да му хареса? Зарежи ти тея глупости!
Оставяш се инстинкта ти да те води. Откъдето и да тръгнеш - в един момент ще се научиш. И е безсмислено да се притесняваш до тогава.
И какво като се "награбите" - какво си мислиш че ще стане? Ами награбете се - целувайте се - страстно, нежно, по бузите, в устата, по очите, по онези работи ако щете... тепърва ще разберете на кого какво му харесва... Само с експерименти се придобива опит!

5.   Аз си спомням, че с първото ми гадже се целувахме толкова много, че чак се чудя как не сме си завързали езиците. Когато има тръпка между двамата се получава. Мен първото ми гаджр мр научи, понеже беше бая по-голяма. Първия урок който ми даде е да си въртя езика бавно... Голяма истина. Бавно и страстно, с наслада.

6.   номер 1 на 22 съм. От коментарите се съгласявам, че явно сме прекалено паникьосани, а според мен гаджето го е страх малко повечко да се отпусне, защото е момче, мен не ме страх от това. За обстановката, че сме били на скътано да, но все пак, когато сме на вън е малко шантаво да се награбваме, явно ни трябва още по тиха обстановка, домашна.