На кръстопът съм. Помощ!
Мисля, че съм влюбена. Не знам дали това е добре.. или не.. ако изпитвах това чувство преди 1 година и 2 месеца може би щеше да съм много, много щастлива. Сега осъзнавам, че съм влюбена, че не мога да се контролирам.. не се чувствам добре.. защо? Отново се влюбих в неправилния човек..

Имам си приятел от 1 година и близо 2 месеца... не е редно дори да поглеждам и да си мисля за друг. Знам че не постъпвам правилно, но не мога да се контролирам. Сега когато почувствах отново какво е да си влюбен и да изпитваш всичко това осъзнавам, че през цялата тая година аз съм се самозалъгвала.. както мен така и него.

Лошото е, че ме е страх за скъсам с него, защото ме е страх да не остана сама и да не изпадна в депресия.. макар че сега съм в начална фаза на депресиято понеже знам, че няма да се получе нищо между мен и момчето което харесвам.. Виждам го какъв е.. не е за мен.. пада си женкар, общитилен е, нямаме едни и същи интереси ние сме напълно различни.. дори и вярите ни са различни, което е още по ужасно! Ако нещо се случи и стане нещо между нас.. моите родители няма да го одобрат и ще има скандали и.. просто не знам..

Пък и виждам, че и то не мисли да става нищо по-сериозно.. беше ми го казал по заобиколен начин, че ако аз скъсам с моя приятел, той много щял да си поиграе с мен.. бил много палав.. и всякакви работи.. прегръщаме се, хващаме се за ръце и само при допира на кожата му настръхвам, полудявам, летя.. готова съм да се впусна и да рискувам всичко, за да съм с него.. но виждам, че той не иска някак си като че ли се дърпа..

Сега си писахме, разбрахме се, че ще излезним и повярвайте ми сияйнах, толкова бях щастлива бях си казала, че днес ще съм без задръжки ще се опитам да призная или поне да му подскажа, че искам да съм с него и че не ми пука, че покаже ли ми, че е с мен аз съм готова да скъсам с моя приятел..
А той ми писа преди няколко минути разни глупави оправдания.. дори не ми се слушаха.. не исках написах просто едно безизрастно „ok”

Като си помисля, че сега щях да съм с него и щях да съм толкова щастлива.. полудявам..
Моля ви кажете ми какво да правя.. как да постъпя да последвам ли сърцето си макар да знам, че впусна ли се напълно много скоро то ще бъде разбито.. или да остана с момчето, което твърди, че ме обича и е само мое, което ми е сигурно и съм прекарала 1 година с него.. но не чувствам нищо към него.. нали няма да е честно за него.. Пълна бъркотия ми и.. Вие как бихте постъпили?

Коментари

1.   е, в случая какво мислиш - човекът явно иска само секс и приключения. Твоето не се нарича влюбване, а луда страст. Не си заслужава, поне ако не са споделени чувствата, особено ако момчето те има само за играчка. Той ти го е казал, какво се чудиш? Сякаш имаш избор тук!

2.   На твое място щях да си взема един студен душ и да охладя пламъците :)).
Първо, разкарай приятеля си - явно не го обичаш. Докато се разкъсваш между двама и се чудиш какво ще изгубиш и спечелиш с всеки един, правиш нещата по-сложни за всички.
Второ, не си представяй, че си можела да бъдеш с другото момче сега, защото то явно изобщо не те е включвало в плановете си за вечерта. Това, дето се случва в твоята глава, НЕ се случва в неговата. Той сам ти е признал, че ще си поиграе с теб. Е, какво очакваш? Той вече си играе, според мен - закачил те е на кукичката, дърпа и отпуска кордата, а ти се мяташ като рибка.
Какво би се случило? Най-вероятно ще те подразни, докато сама си изпросиш секса, а после съвсем ще се отдръпне. Ако те устройва такъв вариант, давай, влизай в играта :). Ама поне се дръж умно и направи нещата малко по-трудни за него :).
Ел

3.   На мен ми казаха нещо подобно, и то в прав текст, че "като ме изчука, щяло да му мине". После искаше пак, но не му мина номера. Но това си остава отпечатък за цял живот.