Дълга връзка
Здравейте дойде и времето да ви споделя и моя проблем няма да ми стигне времето и мястото да напиша всичко
Миналата година началото приятелката ми с която сме заедно от 7 години реши да си дадем почивка за равносметка какво кка и тн. През това врмее аз си казвах че щом така иска окей няма проблем, след това опитахме да се съберем но не се получиха нещата всичко беше като преди но промяната не става толкова бързо. За тези години не сме живели заедно тъй като е имало пречки, учене в друг град и някой други неща
През цялото врмее винаги съм бил до нея и тя до мен във всеки добър и лош момент но винаги сме били заедно.
Аз съм първия и мъж в живота и единствен поне нали доколкото знам. След това се опитах да оправя нещата но не се получаваше, даваха ми съвети да е оставя да и залипсвма ама аз не исках и още повече е пресирах в един момент си казах край да ще спра за известно врмее и. Имаше някакъв ефект но реално и тя и аз донякъде не се чувствахме окей от това тя не искаше или не можеше да ми даде това което искам както и аз на нея ама нормално аз съм единствения и първи в живота и няма как всяка жена трвба да види за какво става на въпрос в живота. Помогнах и првеи още като бяхме заедно с а си намери хубава работа от която до ден днешен тя извлича ползи като си позволява абсолютно всичко и аз се радвам за това. Наскоро решихме да прекратим изцяло взаймотношения тъй като това е май най доброто решение за мен за нея и евентуално. Между нас но понякога се случва да се видим или пишем и аз пак влизам в някакви полемкки защото нистина смятам че това е човека за мен с оглед на всичките хора който виждам какво правят и тн един от малкото останали качествени но чувствата при нея не са същите и на някви моменти мен ми избива отвътре и аз си го искам този човек в живота ми ама тебяа да го оставя за може да се върне ако е писано
Много е странно не знам, не искам никога да е виждам с няякой друг както и тя сигурно мен, пробвала да излиза с някакъв ама не и е окей ли и аз не знам точно какво
Та чудя се какво да правя за себе си и как да постъпя след като съм опитал всичко ама да захвърлиш всичко това не знам не си струва на базата на човека най малкото...

Коментари

1.   не ставаш за мъж,много ясно че няма да те иска, инфантилни деца ,остави я намира да си намери истински мъж

2.   Защо да не става?Как го разпозна като инфантилен.
Всяка връзка си има критични моменти, остави я известно време тя ще те потърси сама. Просто няма база за сравнение със тебе как да вземе решение за себе си или за вас?
С кой да те сравни и как да разбере какви боклуци има под път и над път?

3.   Връзка, която е дълга и няма развитие, не носи добро и на двамата. Не знам на колко сте години, но щом дори и не сте живели заедно, какво сте правили 7 години? Сигурно сте били студенти, и какво ви е пречило да пробвате да живеете заедно? На другият човек му писва да няма развитие, не сте деца вече.

4.   Да така е... Аз съм мъж и аз нося вина за всичко ама това не ми дава мира.... Надявам се да имам възможност да се докажа пре нея като истински мъж.. Тя ме познава ама просто в момента колкото и да ме обича не може да е с мен.. Просто не го чувства от вътре