Вярно ли е, че повечето жени са курви?
Много е модерно да се казва как в днешно време повечето жени били курви, това наистина ли е така или е преувеличено?

Коментари

1-50 от 101

1.   Не съм им водил статистика, а и това е малко относително понятие, но да - наблюденията ми са, че малко са читавите жени и читавите хора като цяло.

2.   Не тази истина се предава от поколение на поколение откакто човечеството съществува и въпреки че жените се опитват да я задушат,за да се представят като по-ценни отколкото са я потвърждават практически век след век , след век …
Как щяхме да станем 8 милиарда при наличието на аборти, презервативи и контрацептиви от всякакъв вид в днешно време ?
SEX IT UP !

3.   Пълни глупости. Като всяко стадо си има читави, има си и крастави.

4.   Да, но и повечето мъже са курвари или играчи, та не е проблема в единия пол конкретно. Както се казва - каквото търсенето, такова и предлагането.

5.   Такива като 2 си плащат за секс, но не спират да плюят по жените, хмм защо ли?! Хихохоххо Как не се усещат горките, но логично, колкото ти е по-празна главата, толкова по-нависоко летиш. Горките не спират да се излагат и да си противоречат, явно няма изгледи пилешките им мозъчета да се развият скоро. А на теб не ти ли се намира малко акъл да поразмишляваш и да събереш две и две ами задаваш малоумни въпроси?! Фактите са ти пред очите и дори не трябва особено размишление. Отхвърлени комплексари плащащи на жени за секс, плюят като за последно и все повтарят сякаш ще стане тяхното, че жените са нисши /тоест са и подсъдими за нарушаване на човешките права/, при все че нито един кроманьонец до сега не даде един смислен аргумент /само си лаят кученцата/, а жените освен добрите си аргументи носят със себе си по-добрите си кариери, по-добрите си заплати, по-добрия си човечен нрав, и изобщо цялото човечество в утробата си.

6.   Не, според мен не е много вярно. Например от българките повечето жени според мен никога през живота си не са си имали нито един приятел, то какво остава да ходят с повече мъже. От българките повечето и без това остават неомъжени и без приятели за цял живот. Повечето жени се правят на много примерни и морални, затова си нямат и приятели, защото според хората, ако една жена си има приятел млада, или пък роди млада, то тя е "курва". Като, че ли с това тя е направила нещо нередно. Сега на "курви" обиждат жени, които раждат много млади. Такова е отношението към майките за съжаление. В днешно време българките задължително трябва да раждат възрастни - след 30 г. и не трябва да си имат нито един приятел до 30-35 г. Ами според хората най - добре за една жена е да отиде в някакъв манастир, да стане монахиня и цял живот да не погледне мъж. Живота на жените в днешно време е като на монахините - без приятели, без семейство и без деца. А нашите баби са били много по - свободни, женели са се много млади, раждали са деца, нищо не им е било забранено и никой не ги е наричал "курви", затова че са родили много млади, или пък затова, че са имали много деца, а сега на жените им забраняват да си имат приятели млади и да раждат млади, все едно жененето и раждането на деца са за стари хора. Сега майчинството се свързва само със секс, а не с нещо хубаво, нямат уважение към майките. Повечето жени в днешно време не са курви, повечето живеят като монахини.

7.   Жените са нежни цветя, които се нуждаят от внимание, грижа и любов. За съжаление в днешното общество се налагат толкова различни образи на жената, та ние се чудим в коя роля да влезем, та да се харесаме на този или онзи. И това е грешката ни. Бягаме от истинската си природа на нежни създания, на цветя, и влизаме в ролята на кариеристката, меркантилната, секс дивата, излязлата ор списание и т.н. За мен така наречените Курви , в смисъла вкойто ти влагаш, са отдалечени от собствената си същност и истинското си Аз жени, които искат да влязат в калъпа на образа на жената, такава каквато се продава добре в 21 век.

8.   Нееее, ти пък!

10.   номер 5, тая утроба дето я отглеждате на диета - алкохол, цигари, други наркотици и ескапел си я хвали във феминистичните сайтчета.

11.   Да си курва или курвар си е ментално състояние преди всичко.Има девствени курви-просто са си такива в главите,нищо че са с бандерола все още.Не вярваш ли?

12.   Вярно ли е, че повечето мъже си падат по к*рви?

13.   На мен тази дума не ми харесва, тъй като принципно спя с доста жени (не проститутки), като поне половината с които съм бил имат приятели или съпрузи. Харесва ми да ги свалям и да търся моята половинка, но сякаш не мога да я намеря. За мен не са курви, а жени търсещи нещо като мен.

14.   Да.
Номер 4 малко се заблуждава, защото статистиката и е изкривена - повечето мъже, които се опитват да я свалят са курвари, а тези които не се опитват не влизат в статистиката, а те са 80%.

15.   В България 99.9% са курви. Въпреки че ако ги питаш това тяхното не е курвенско.

16.   Има курви, но има и много мъже готови да си платят за секс.

17.   Чух, че повечето мъже са свине? Как мислиш, дали е вярно

18.   Абе, номер 15, от тея 99,9% нали поне 10% са девствени! Или хората с увреждания, жените - инвалиди и т.н. не са жени. След това има много млади жени, девствени на по 20-25 години. Има някои до стара възраст така. Много жени не са по секса... Все едно да кажа, че 100% от мъжете са зле с математиката.

19.   Мисля, че повечето мъже ги е яд, че имаме свобода, и можем да си правим секс с когото си искаме. Беснеят горките, но няма какво да направят.

21.   №12 и да и не. Курвенското поведение привлича на подсъзнателното животинско сексуално ниво. Всеки достатъчно емоционално развит човек обаче може да погледне отвъд нагона.
Жените които залагат на сексапил просто не могат да предложат другите качества необходими за семейство. Същото е и при мъжете естествено - чаровниците не са грижовни, защото на тях приоритетите им са други.
Проблема е че малко от хората осъзнават горните факти, съответно нормални мъже и жени си "падат" по грешния тип по една или друга причина. Вярно е че трябва да има сексуално привличане за една връзка в крайна сметка, но то не трябва да е единственото или дори водещото.
Има и такива които са осъзнали нещата, но в крайна сметка играят на 2 фронта - грижовна половинка с която да създадат семейство и любовник/ца да им осигурява "тръпка". Затова човешката раса е на такова дередже, понеже хората не знаят как да си създадат нужните емоции с човека който са избрали за семеен партньор.

22.   Какво разбираш под курви? Искаш девствена жена ли? После ще се оплакваш, че е дърво в леглото. То няма угодия на българския супер мъж.

23.   Авторе, разгеле! За втори път виждам правилния подход - повечето вместо всички! Порастнаха тия хора, най-накрая! Значи можело да зарежем обобщаването и излишните устни престрелки!

А на въпроса ти - толкова вярно е, колкото е вярно, че повечето мъже са женкари. Т.е. ако си се набутал в такава компания, все на курви ще попадаш. Ако смениш обкръжението си, и баланса се променя. Надявам се не очакваш някой да има обща статистика за Земята, както е с езика, религията и т.н.

24.   "13. На мен тази дума не ми харесва, тъй като принципно спя с доста жени (не проститутки), като поне половината с които съм бил имат приятели или съпрузи."

Не ти харесва думата, но повечето са курви, нали?

25.   Курви има и от двата пола. Защо не пуснете една тема и за мъжките курви.

26.   Много от жените станаха леки, но и много от мъжете не им отстъпват. Не всички, обаче, са такива. Има и читави.

Black Sabbath

27.   Все още не съм видял жена да си признае че е курва, както и алкохолик че е пияница. Те винаги намират някакво оправдание за курвалъка си а пияниците само по едно малко са изпили.

28.   Както има голям процент курви, така има и голям процент мъже, така наречените "fuck boys", които "не са се наживяли" и една жена не им е достатъчна и имат по над 100 бройки зад гърба си.

За мен и двете са еднакво долни :)

М, 33

29.   Жените са такива, каквито мъжете ги приндят. С бившия бях Злодеида, със сегашния съм Майка Тереза, ако има следващ може и да съм ... курва ?!Знае ли човек.
И какво всъщност значи курва? Жена, преспала с много мъже? Или тип поведение като цяло? А какво да кажем за богоподобните мъже в случая? Курви с украшение между краката.

30.   До 19

Защо си мислиш, че можеш да правиш секс с когото си искаш?
Защ си мислиш, че и мъжете не могат същото?

Или си мислиш, че като си жена, ще ти върже всеки втори? Може, ама ако си някаква "тупалка", обаче и тогава няма да минава със всички.
Виж, ако си и "мъжка тупалка", пак ще ти е мнгоо лесно, ама пак няма да може, да опаткаш всяка.
А може и да си бисексуална валентикна, знам ли та!

32.   айде к*рвалъка се жегна и го обръщат на мъжете ги правили такива...Те нямат ум да разсъдят как да се държат к*рвалунчета прекрасни.
29, ако с единия си такава с другия онакава навярно си и невменяема.

33.   №29, курвалъка е начин на мислене и поведение. Често се отъждествява с поведение в леглото, но реално е различно. Жената може да е сексуално разкрепостена и да не е курва, а курвата може да е фригидна, макар че тази комбинация следва да е по-рядко срещана.

34.   32 А на курвалъчетата от изостаналия мъжки пол така и не им достигна ум да дадат логично обяснение освен посредствено плюене. ;) Още си чакаме обосновани аргументи със смисъл душко ама вие не вдявате и това е. Няма и да вденете. Редовни клиенти на проститутки седнали да викат на жените курви- ХАХАХАХАХАХАХАХА!

35.   Не се крайте, всички сте прави.

37.   №34, не съм 32, но си личи ти от кой контингент си. Ако всички тръгнем да си оправдаваме кусурите с това че някой друг прави подобни неща, къде ще му излезе края ?
Точно този начин на мислене превръща повечето мъже в курвари, а жените в курви.

38.   N:34
Щом толкова много обичаш жените , защо се не ожениш за тях ? Ха-ха !
двуличница такава

39.   22, не няма да кажа, че е дърво в леглото.

40.   №12 съм.
№21, благодаря ти за отговора. И аз мисля като теб.

41.   Аз съм момиче и не знам какъв е критерия за курва. Тази която си ляга с много мъже ли? Или други? Подслушвах майка и леля да обсъждат една жена. Леля каза "оставия тази курва, тя се чука отзад". Не разбирам.

42.   Голяма част си прикриват мърсотиите и маниерничат и си разиграват женските номера, но както казва един комшия:
Тая гледа на кур.
Да поясня на някои шматки само.
Курва е тая дето я тъпчат различни мъже!
Ебачите се наричат КУРВАРИ!!!
Има разлика между това да кажеш: Ебах и Ебаха Ме!
Така че все още курвара стои значително по- високо на социалната стълбица, а на курвата се гледа, като нещо долно.
Мъжка курва е този ,който подгъзува на женска такава за да получи едно ебане за награда а в замяна придобива част от нейните курвенски маниери.

43.   Ако повечето жени да такива, то повечето мъже са курвари. Нали знаеш търсенето и предлагането са свързани.

44.   Не съм женен и не съм обвързан в момента. Никога не съм спал с проститутка, спал съм обаче с около 15 омъжени и обвързани жени, а съм само на 33г. Спал съм с жена една седмица преди сватбата и. Чукал съм майка и дъщеря, омъжени, без да знаят една за друга. Чукал съм моя бивша два месеца след сватбата и. Правил съм секс с жена, на която пияният и мъж хъркаше в съседната стая...
Какви са тези жени? Курви? Не. Те просто взимат това от живота, което го правят и повечето мъже, а именно тръпката, удоволствието от секса. Без ангажименти и излишни очаквания.

46.   Н10, прав си! Познавам една- две нормални, здрави жени. Всички останали пушат, пият, на противозачатъчни са от 15 годишни. Уплашило ми се е окото. Какви деца ще раждат тия развалини? После мъжете им били криви!? Няма оправия с тия устати, нагли комплексарки!

47.   До номер 18 Да за съжаление много жени сега от българките са девствени. Това според мен е много лошо. Повечето българки са скучни и затворени и си са нямали нито един приятел през целия си живот. На мен много повече ми харесват жените, които са живели едно време. Тогава всички жени са се омъжвали млади и са раждали деца, не са имали деца само жени, които не са могли да имат. А сега повечето жени остават девствени и бездетни до края на живота си, живеят много скучен живот като на някакви монахини. Според мен живота на жените на времето е бил много по-хубав и смислен - тогава нито една жена не е оставала девствена и почти всички са ставали майки млади. Ех да можеше и сега да е така! Тогава жените са били заети от сутрин до вечер с работа и гледане на деца, а сега не се занимават с нещо, даже не могат и едно дете да родят и да отгледат.

48.   до 19 - Всъщност това много ни устройва, въобще не сме бесни :):)

49.   Ама че тъп въпрос! Никой не е правил статистика, а и да е правил някой, със сигурност резултатите не отговарят на истината.
Това е субективно. И който и да питаш, ще ти отговори базирайки се на собствен опит. За някой курва означава жена, която е правила секс с повече от един. За друг е такава, която си е лягала с повече от 7. За трети е такава, която е правила секс преди брака. Има мъже, които ще ти кажат че половината са курви, а другата половина не. Друг ще каже, че всички са курви с изключение на майка му. Трети ще ти отговори, че е относително.
Все едно някой да пита дали всички мъже са курвави или свине. Ама също толкова тъпо звучи. Относително е. Някой са, други не са. Процентите тук нямат значение, никой няма да даде точен отговор. А и да даде, какво? Всеки сам избира как да си живее живота. Нали не се ебат в твоето легло и не плащат на проститутки с твоята заплата? В такъв случай, не те засяга. Ако имаш късмет, ще се събереш с човек, който споделя твоите възгледи. Ако ли не, ще си изпатиш от някой, който ще те лъже. Няма какво да се тормозиш преди да е станало.

50.   Много читави хора има и от двата пола. Най-важна обаче е средата на човека. Ако си в среда с използвачи и не го осъзнаваш, постепенно започваш да мислиш, че жените са курви, че няма истински приятели и т.н. Аз примерно, до към 26 бях супер наивен и съответно ми се насъбраха доста разочарования, които ме накараха да мисля, че жените са курви. По-скоро се опитвах да убедя себе си и неусетно започнах да затъвам в една дълбока дупка, от която нямаше измъкване. Добре, че Господ ме извади от нея и ясно ми показа, че има и друга страна. Изведнъж срещнах и осъзнах, че има и много свестни жени и хора като цяло. Човек обаче трябва да си отваря очите и просто да мисли с главата си. Ако видиш, че човека отсреща не става, просто прекъсваш контакти и готово. Примерно, преди 2 години се запознах покрай работата с момиче, което започна да проявява доста голям интерес към мен. Аз не я бях провокирал по абсолютно никакъв начин и в началото не й обърнах внимание, но тя продължи. Тогава реших да видя за какво става въпрос, понеже изглеждаше свястна. В крайна сметка се оказа, че е целяла просто да й помогна да си свърши нейната част от съвместната ни работа. Не си го слагам изобщо на сърце обаче. Дори не се ядосах, по-скоро ми стана забавно:)

51.   "Всички жени са курви, с изключение на майка ми. Но да не забравяме, че и тя е жена." - Наполеон Бонапарт!

Курвата си е курва! Днес след еманципацията рядко има свястна жена и много мъже не искат да се женят. Все курви лесбо-феминистки, или грозни космати мъжкарани, дето си мислят, че са по-мъже и от мъжете и имат освен бради и мустаци и тестиси. За това мъжете предпочитат платена любов, вместо курвите да им извъртят някой курвенски номер! И как грозно звучи само, ако някоя омъжена жена нарече друга "мръсна курва" за дето е спала с мъжа и. А да се нарече мъжът курварин звучи повече гордо, от колкото обидно, защото курваринът плющи де що намери женско за чаластрене, и после го пуска по течението, пък те курвите нека се пънат с кариерите си, за мъжете ще са вече прочетен вестник или по-просто казано курви, дето не стават за жени на децата им!

52.   34, курварите от по-висшия мъжки пол не обясняват на нисшите същества (курвите) нищо, защото не им е необходимо да им се обясняват. Явно ти не можеш да вденеш, че мъжът е изцяло независим и е свободен напълно. Може да заплоди жената-курва и после да изчезне безследно, а курвата да си решава дали да абортира или да ражда. Е те това е пък женската свобода да вземе решение сама при такава ситуация!

53.   "19. Мисля, че повечето мъже ги е яд, че имаме свобода, и можем да си правим секс с когото си искаме. Беснеят горките, но няма какво да направят."

"Жена" дава отговор на въпроса. Или с две думи - ДА, повечето!

54.   "19. Мисля, че повечето мъже ги е яд, че имаме свобода, и можем да си правим секс с когото си искаме. Беснеят горките, но няма какво да направят."

"Жена" дава отговор на въпроса. Или с две думи - ДА, повечето!

55.   №44, дал си точно опреление за една от формите на курвалъка - търсенето на собствения кеф на всяка цена, без поемането на каквато и да е отговорност. Пък кой страда след това е без значение. И не ми обяснявай смешки от сорта на "като не знае няма да страда" - това го пробутват наглите да си оправдават лекото поведение.
Пък ти що за индивид си няма да коментирам. Срам ме е че такива като теб се водят част от човешката раса.

1-50 от 101