Вярно ли е, че повечето жени са курви?
Много е модерно да се казва как в днешно време повечето жени били курви, това наистина ли е така или е преувеличено?

Коментари

51-100 от 101

56.   Вярно ли е ,че модераторите са дърти педераси ,дето трият всяка тема ,която не им изнася?

57.   19 и 54, пишеш коментари на които сама си отговаряш. Ще спиш с който мъж си искаш, ама друг път. Първо мъжът трябва да те хареса, за да иска да прави секс с теб. В противен случай ще правиш секс с "мъжете" в нощното ти шкавче, и то с който си искаш, след като им смениш батериите! За да си курва, трябва и да си привлекателна, иначе курварите ще те избягват, колкото и да им се натискаш!

58.   Мъжете и жените в едно общество си се заслужават взаимно. Докато има неморални мъже, готови да опънат жената на колега, приятел, роднина, съсед, ще има и жени-курви. Докато има мъже, които не се гнусят да поставят онази си работа там, където преди него са си я поставяли тридесет, да речем, други мъже, ще има и жени-курви. Докато има мъже, които виждат как майките им, жените им, сестрите и дъщерите им си се ебат с всеки, когото са срещнали случайно в дискотеката, или с всеки, който ги е пожелал, ще има жени-курви. Жените не могат да правят секс сами със себе си, ако няма постоянно търсене и склоняване към извънбрачни забавления от страна на мъжете. И никой мъж не си дава сметка, че докато той опъва чуждата жена или дъщеря, някой друг пък опъва техните. Моралът в едно общество или е за всички-мъже, жени и деца, или за никого. Става разпасана ситуация като в България.

61.   Жените са първични същества и, въпреки че владеят доста добре езика и някои други човешки свойства, все пак при тях определящо е животинското егоистично начало. Те действат предимно по инстинкт. Затова много често, още щом подушат изгода или наслада за себе си, са способни да предадат. Ето защо им се носи славата на курви. Хубаво е, че има изключения. Много зависи от възпитанието и от изградените ценности.

62.   58, коментарът ти доказва какво нищожество е жената, а пък била равна на мъжа??? Ще стане равна, ама на куково лято. Винаги ще зависи от мъжкото благоволение. Мъжът ако иска ще опъне курвата, а ако не иска да се цапа ще мастурбира в банята. Казват че, за бита и е*ана жена цяр няма и все иска още и още. За това жените стават курви и мъжете ги плющят де за задоволяване на нагона си, де по принуда от куртуазия. Курвата си е курва, и ако това се знае от обкръжението и, никой нормален мъж няма да я вземе за жена-майка на децата му, след като стотици мъже са я опъвали и са и пълнили онова нещо между краката и с човечета!

63.   Какво значи курви? В днешно време жената може да спи с когото си пожелае и това си е нейна работа. Не е противозаконни и никой няма право да й се меша. Вие мъжете като спите с всяка което ви пусне, курви ли сте?

66.   Глупости! Моята жена харесва секса отзад, но не е курва.

67.   Ненавиждам думата "курви", но пък "морално деградирали", "морално незрели" или "морално невъзпитани" (някои използват думата "инфатили" - но е грешно). Всичко е до възпитанието на човек.
Е, кой точно ги възпита тези хора на някакви морални ценности? Никой!
Между другото това го има и в двата пола.
Поздрави! ММ

68.   Н 62.
Значи смяташ. , че повечето жени са курви, но точно твоята мислиш, че ще ти е вярна!!! Хахаха. И дъщеря ти непременно ще се омъжи девстена, нали....!
Според мен, те е яд, и знаеш, че реалността ще е друга. Ще се ожениш за жена, която преди теб са я пълнили петдесетина твои баджанака. , и знае размерите и формата на пенисите на целия квартал. , а ти ще носиш заблуден рогата си.

71.   Със сигурност не е преувеличено!
Обаче не мисля да изпадам в подробности.

72.   Със сигурност не е преувеличено!
Обаче няма да изпадам в подробности.

73.   Странно, темата има повече преглеждания отколкото тези за вируса всички взети заедно.
Явно другаде са приоритетите на българина или просто разнообразява монотонността.

74.   68, 62 съм! Не само аз, а повечето народ смята, че над 85% от жените днес са курви и нищо не става от тях заради курвенските им номера. За моята жена съм абсолютно сигурен, че ми е вярна, защото аз си я разпечатах, а и беше луда по мен пради да се оженя. Как се ожених и аз не разбрах, защото тогава хич не ми се женеше и си го признавам. Дали дъщерите ми ще се омъжат девствени не знам, но дай Боже да стане така, а не да станат курви. Мъжете курвари и неизневеряващите смятат че, всяка курва може да бъде бита е*ана и окървавена, а курвите са съгласни но без първото и последното. Мъжете не искаме от жените да са съвършени, достатъчно е жените да знаят и да осъзнаят, че не са съвършени колкото мъжете. Само че, как да се обясни това на същество, което освен с бой с нищо друго не се убеждава и продължава да държи на простотията си?

75.   Предлагам да гледате "Нашествието на курвите нинджи" и да прекратите излишните спорове.

76.   Жена съм и смятам, че при жените голям процент са си курви, използвачки, боклуци и т.н. На черното не може да се каже бяло.

За мъжете, обаче, мисля, че положението е милиарди пъти по-зле. Хем още по-долни курви от жените, хем тъпи на н-та степен, хем зли, хем извратени, хем мързеливи, хем грозни. Спали с какви ли не миндили и ги обиждат, а не им идва на акъла, който всъщност нямат, че щом са били с тях, значи са същата помиарска порода - курви.
Евентуално, ако се оженят някога, по-точно като излъжат някоя овчица, искат да им е секс-робиня, инкубатор, домашна прислужница, да слугува на тях, на децата, на къщата, защото на бай Ганьо ръцете са му наврени в задника, а мозъкът въобще не функционира, съответно и "женска работа" не пипва той. Мисли се за много велик, смята се за "висшият" пол, големият мъж и прочие простотии, а не се вижда какво е лайно.
Не искам да обидя никого, но такава е действителността.

Докато съществуват "мъже" като тези, за които споменах по-горе, положението ще става все по-лошо. После не се чудете защо никоя жена не ви иска и масово създаваме семейства с чужденци. Българите просто НЕ СТА-ВА-ТЕ за нищо (повечето, не всички).

Парадоксалното е, че почти винаги свестните, без значение дали жени, или мъже, попадат на боклуци. Нямам представа защо е така, но е факт.

А относно курвалъка, какво значение има полът, щом душата е курва??? Еднакво гнусни са и жените, и мъжете от тази порода.

77.   Какво значи твърдението "жените са курви"? По времето на нашите баби и дядовци мъжът, преспал пръв с жената я води до олтара, запознава с родителите си, прави се сватба? Кое от това нещо правят сега българските мъже? Че докато забременее жената, а често и след това, последното, което ви хрумва е да сте я направили булка тази жена, да се държите сериозно с нея, да осигурите място за живот на жената и детето. По времето на нашите баби и дядовци често мъжа е издържал жената и децата си. Интересно, но как на тия хора не им е в речника даже, че са били с меркантилна курва? Защото са постъпвали като джентълмени. Като младо момиче бях много влюбчива и преспах с трима, които после се оказа, че са нямали сериозни намерения към мен. В тези три връзки влагах цялата си душа и сега също много млади момичета са с такива "хитреци". За жените в днешно време живота стана доста труден, а и на всичкото отгоре са обиждани с изрази от рода на този, че са курви и меркантилни. Направо ми е жал за младите момичета, които често са много влюбчиви и дават всичко за връзка, в която в деня, когато се обърнат зад гърба й ще я наричат "курва". Но то си е обида за този, който се държи така, живота е бумеранг, каквото посееш, това ще жънеш.

83.   74, ти наистина си затрогващо наивен. Повечето момичета в началото, кото се женят са наистина много влюбени. После обаче, като видят какъв кеф е ебането, решават, особено девствените, че не са се наживели, и че е голям пропуск да не мандръсат катерицата си и с още няколко силно навити ебачи. И ти си носиш заблудено рогите, докато цяло село/квартал/блок/град знае кой опъва жена ти щом излезеш за работа. Специално омъжилите се девствени са много хитри и изобретателни в лъжите си, и не можеш да ги хванеш. Така че, да си ебем чуждите жени, да не придиряме много на собствените си, като се правим, че им вярваме, че са закъснели с приятелка, и да не слагаме обидни етикети на хората.

84.   Живея в чужбина ходя и често до БГ и разликата в жените е огромна. Българките някак се изкривиха но според мен това се дължи на социалното положение и стандарта на живот модата налагана от медиите и лицата в тях. Жените се промениха ала мъжете НЕ българският мъж вае още мисли че жената трябва да влачи на равно с него да гледа децата и да му прави салата докато той пърди на дивана и си драпа вмирисаните топки. Еми съжалявам докато не се научите как да се държите с жените все ще ви слагат рога птосто минава съседа който си е измил колата подава и цвете и я кара до работа защото теб те е мързяло да се вдигнеш от леглото и после женати се прибира с усмивка защото я е чукал съседа с несмърдящи топки и я е взел от работа и не е ходила по дъжда и студа, но има и жени за който каквото и да направиш те просто си търсят силни усещания!!! Така че лакто от жените така и от мъжете има курви.
Написано от мъж на 30

86.   76.
Обзалагам се че освен феминистко-идиотка дори не си лесбийка.Лесно е да псуваш мъжете от феминистичния си щаб в днешно време , но трудно е да бъдеш до кървящия пол и да го понасяш ден след ден...

87.   На днешно време повече са леките мъже. Имат връзка, но спят с други. Спят с всякакви по купони, дискотеки , само и само да им се усмихне някоя или да я напият. После тази същата става по-черна и от дявола.
Затова много млади мъже не могат да се оженят и то за свястна жена. Не че няма, има, но тя ги усеща и ги зарязва. Гнилото си личи , независимо от пола.

88.   Да повярвам, че жените отговарят на търсеното от мъжете? Съжалявам, не съм рядко тъп и наивен. Всъщност, има много мъже, които търсят жени, с които съвместно да се трудят и борят за изграждане на семейно ложе, но не са толкова много жените с този светоглед. Много мъже са готови и на 21 да станат бащи. Обаче, , Той е над 20 и живее с родителите си" Къде да живее? Хващате се, работите, градите. На тия тукашни гъски, бащите им са за шамари, защото са ги научили да гледат лесното. И как изобщо се съгласяват на невероятната глупост- Дъщерята на 21, да се хване с 23 годишен льохман, който е теглил кредит за апартамент и няма нищо свое. Това съм го виждал пъти и ме избива на смях. Масовата българката е глупава, няма ценности и умения. Не съм хейтър а реалист, не ставате. С тази криза дето се задава, само богати мъже ще си намирате, ама на найци. Синовете на притежатели на магазинчета за облекло, храна, уреди и др. ще фалират след вирусната криза. Тези са най-големите повярвали си лекенца.. Сега ше си останат сами в потока. Аз лично тренирам от години и съм хубав, в кризата няма да имам проблем да изместя синовете на фалиращите чички. 1. 88 - 95 кг с мускули.. и сега ме зяпат жени на богаташи, та след кризата ще ги подпуквам.

89.   Какво става тук бе? №76, що за жена си ти, дето толкоз грозно се изразяваш? То и мъж не би говорил толкова отвратително като теб! Акъл нямат жените-курви, дето като ги засърби там някъде (знаеш къде) тръгват да се предлагат на всякакви мъже. Мъжът е по-съвършен и по-умен, от жената, защото може да кара на "ръчна скорост" може и на "автоматична". Измушква курвата, олабва напрежението и пак може да мушне друга, дето му е паднала на гюме.

"Евентуално, ако се оженят някога, по-точно като излъжат някоя овчица, искат да им е секс-робиня, инкубатор, домашна прислужница, да слугува на тях, на децата, на къщата, защото на бай Ганьо ръцете са му наврени в задника, а мозъкът въобще не функционира, съответно и "женска работа" не пипва той. Мисли се за много велик, смята се за "висшият" пол, големият мъж и прочие простотии, а не се вижда какво е лайно.
Не искам да обидя никого, но такава е действителността. "

Ей това е бисер от женските умозаключения! Там е работата, че 70% от мъжете вече не искат да се женят за жените и то защото разсъждават върху цитата на Наполеон. Предполагам имаш достатъчен IQ и знаеш какво е казал Наполеон за жените. Разни женски овчици, дето се надяват да се омъжат днес си остават с излъгани надежди. На бай Ганьо ръцете му не са наврени в задника, а в предника на някоя курва, дето си е въобразила, че ще го измами с курвенси номер. И е правилно мъж да не пипва женска работа, защото тя е за ниско интелигентния пол, дето за друго не става. Висшият пол е велик и си има други задължения и действа по предназначение. Благодарение на него светът съществува. А, кой какво лайно е, това е доста относително. Някои грозни, отвратителни и гнусни феминистки дори и лайна не са, защото и лайната са човешки продукт! И аз не искам да обидя никого, но за мен е такава действителността!

"Докато съществуват "мъже" като тези, за които споменах по-горе, положението ще става все по-лошо. После не се чудете защо никоя жена не ви иска и масово създаваме семейства с чужденци. Българите просто НЕ СТА-ВА-ТЕ за нищо (повечето, не всички)."

Това ще го перифразирам така!!!

> Докато съществува феминизмът няма да има семейства и няма да има много и щастливи деца, които с феминистки закони могат да бъдат отнети от родителите, а при развод и от бащите. И не се чудете защо мъжете не искат повече жени за създаване на семейства, а си живеят на воля независещи от мръсотията на феминистичната наглост. Ислямският свят може да се окаже пристан за мъжете, които създават там семейства, независещи от феминистичната извратения!<

90.   88, кое лесно гледат тукашните гъски? Защо не се разровиш из сайта да видиш колко жени издържат мъжете си? Да, над 20 годишен мъж няма място в къщата на мама и това дали да се изнесе не зависи от факта дали е с жена или не. Никой не кара младият мъж да купува жилище, но да отиде на квартира, да! Защото последното, което е валидно е, че "момчетата" на по 21 са израснали за бащи - те повечето пералня не са пускали, гащите и чорапите не си перат, но по цял ден в кафенетата висят с цигара в уста. Подобно е и с девойките, разбира се, на по 30 доста от тях разсъждават като малки момичета, даже ако сте забелязали говорят и с престорен бебешки глас - масово инфантилно зомбиране! Мислят се за деца, за вечните тийнове на 30 и над 30, рано им било за деца, за това, за онова, за изнасяне от бащината къща и хоп! Цяло поколение Мукита, като дъщерята на Стоянка Мутафова растат пред очите ни. Дайте им биричка в парка лятото, фейсбук, късите шорти, кафенце, цигари - и друго не им е нужно! Позор!

91.   Н 88,хахаха. Голям си хубавец, щом не си се вредил с момиче досега, а чакаш някой да фалира, приятелката му да го зареже, за да я хванеш ти.

93.   91, Коя се е засилила да гони красавци, гледай ги малко?!? Имам сестра на 24 и тя се влачи с един, на който маниерите са му меки и ме дразни супер много. Видях ги да се целуват и се уверих, че ходят сериозно. Направо ми се иска да лепна един тукат. Най-добра й приятелка е оше по-трагична. Най-големите дебили сред аверите ми са по-добри варианти за гаджета и на двете. Имам чувството, че момичетата вметсто мозък имат кал в тиквите си.

95.   За жените в днешно време живота стана доста труден, а и на всичкото отгоре са обиждани с изрази от рода на този, че са курви и меркантилни

============

Ами в общи линии сте си заслужили това отношение (надявам се модераторите да удобрят коментара ми). И ще кажа защо сте си го заслужили това отношение , че и по-зле даже - защото се мислите за богове , на които мъжете са длъжни. Защото си мислите , че можете да държите в ръцете си щастието на мъжа , да решавате , кой мъж да бъде щастлив. Мислите си , че можете да си играете с мъжете като с играчка и , че винаги сте в правото си. Та каквото повикало такова се обадило. И не ни разубеждавайте , че не е така - наслушали сме се на лъжите ви и вече не ви вярваме.

96.   Уважаеми дами и господа, жените биват определяни като курви от повърхностно - мислещите хора, които не умеят да ги разберат и виждат само това, което искат да видят без да се запитат за причината и да мислят малко по - задълбочено на нещата.Моят годеник с който сме заедно от 7 години и с който наистина много се обичаме и сме щастливи заедно също би ми залепил този етикет ако се престраша да му споделя това, което като един анонимен човек тук смело и сега аз ще призная.

Няма как да изпитваш страст към един и същ човек до края на живота си!Страстта/ тръпката е едно пламъче, което се появява когато се запознаеш с човека.И първите моменти в които осъзнаеш, че го харесваш - страстта е онова чувство, което те кара да усещаш, че любовта ти е дала криле.Чувството, което те кара да си създадеш представата, че летиш.Летиш сред едно розово небе от облачета и сърчица.Страстта.Онова чувство, което ти създава внушението, че в стомаха ти летят пеперуди!Онова чувство, което за миг като че ли те пренася в един друг, приказен свят :) Където любовта е като аромат на вълшебна роза, която като помиришеш и в миг стопява тъгата и страха и те кара да забравиш за миг всички грижи и проблеми.Но това тъй вълшебно чувство, наречено страст е само временно.То се превръща в обич!Към моя приятел страстта отдавна изчезна.Но е обич.Духовната обич е най - важната!Да, той не ме привлича като в началото на връзката ни,но го обичам истински! Уважавам го и го ценя така както много малко жени оценяват мъжете до тях в днешно време и не бих го заменила.

Но тази страст понякога ми липсва и я търся в други мъже.Което не означава,че ще го изоставя или заменя с друг.Просто флиртувам с други мъже понякога.Не с всеки втори разбира се.Зависи кой харесвам и кой ме впечатли с нещо.Студентка съм и тази годината зимния семестър беше отивах на едно упражнение при друга специалност да отработвам, че го бях изпуснала.Седнах до един от колегите там, защото само мястото до него беше свободно.Слушайки го как разговоря с другите и гледайки го как работеше по курсовата работа останах впечатлена колко е интелигентен.И толкова красив!Но той изобщо не ме и забеляза.Разпитах тези, които го познават, разбрах, че е женен и има дете.И,че е дръпнат и труден характер.Но въпреки това не мога да си го избия от главата.В следващите дни започнахме да се засичаме, но той ме подминава.Често го виждам на двора на университета да стои сам и да пуши, но само си го гледам отдалеч и му се наслаждавам.През почивките гледайки го през прозореца от коридорите докато той е навън и пуши наблюдавах го с красивото му яке и си представях какво ще стане ако сега изляза навън уж случайно и мина покрай него?Не ми се получава да го заговоря, опитах веднъж , не ме отрази.Беше навън, пушеше, престраших се най после и си намерих причина да го заговоря.Попитах го за един асистент кога имат часове защото сме се разбрали да го потърся и да му предам протоколите си.И той ми отговори набързо.Едно такова сухо и на тих тон.Личеше си, че не му е до това да продължим разговора и да преминем към друга тема.Направо ме отряза.Удар в емоциите беше това.Но приемам, че не е бил в настроение.Те щом и колегите ме предупредиха, че е дръпнат.Затова реших да му пиша във фейсбук и да си кача провокативни снимки, най - горещите, които имам.Които знам, че ако ги види няма как да не ми пише.Просто в университета той не ме вижда в най - красивия си вид въпреки че съм много слаба и доста съм се погрижила за фигурата си вероятно заради факта,че в ьнарерсатета ходя с по - обикновени дрехи и няма как да ходя там в разголен вид.Затова ще му пиша и ще направя така че да види снимките ми на които съм най - секси.Знам че няма как да не ми пише щом ги види.Освен ако не е гей :Д Е, сега знам за каква ме мислите.Но нищо не е така както изглежда!

Не искам да развалям семейния му живот, не искам той да се развежда с жена си и да изоставя детето си!Не, не и не!Аз не съм такава жена, която иска да разваля връзки и се меси в семейния живот на хората!Искам просто да ме забележи,да ми обърне внимание, да ми даде шанс да се опознаем, да излизаме, и БЕЗ да има нищо сериозно между нас да се поцелуваме ,да се позакачаме.Може и без секс да мине.Но просто да ми мине мерака да се позакачам с него, това е всичко!Просто се отдавам на страстта, която ми липсва от моя мъж, но никога няма да поискам този колега да го замени!!! Никога няма да го заобичам.Не е каквото изглежда, аз обичам годеника ми истински, нещо което рядко се среща в днешно време вече въпреки че я няма страстта!Дано има хора, които ме разберат.

97.   Как иската на 21 да създава семейство, като всичко е толкова трудно.
Някога на 21 вече са били интегрирани в националното производство.
Имали сме истинска производствена сила. Сгат какво има?
Нямаше интернетните снимчици и гъзареене.
Та какво остава освен да създадеш семейство.
Вие разсъждавате като хлапаци. Я се огледайте преди да разсъждавате. Колко плащат? Колко струват квартирите,па да не говорим за собствени жилища.
Вопроса е за курвите - Да вярно е! Мизерията ще създава все повече разврат и поквара.
Сега мъжете не стрували - има много такива дето изпедерастяха от подрастващото поколение, но я си представете след 10г. Като почнат да им режат пишките по клиники за смяна на пола!
Даже тия сега ще ги търсите под дърво и камък.
Грубото отношение и немислимите изисквания от страна на много жени ще ускорят тези процеси. Тежко ви и горко. Лезбийки за цял живот.
На брак ще трябват вече по две булченски рокли.
Гответе се!

98.   до 90 Да така е в днешно време жени по на 25-26 г. се мислят за "деца". Не само те, но и другите хора ги мислят за "деца". А те вече са големи и пълнолетни. Не знам каква е тази тъпотия в днешно време българите да мислят младите хора след 18 г. за "деца". Пълна простотия! Деца се казва на 10-11 годишни. На мен например, ако някой ми каже "дете" ще се обидя много, защото съм пълнолетна. Това за мен е крайна обида. А, колкото до това дали жените са "курви". Това според мен е тема табу, никой няма право да обижда жените с тази долна дума и да обсъжда личния им живот. За секс не трябва да се говори. Това е тема табу и не бива да се обсъжда. Хората сега само това ги интересува - коя жена на колко години е родила, коя с кого е спала, като че ли това е много важно. За тях няма забранени теми на разговор. Хората сега се интересуват само от глупости, от секс, от това да одумват жените и да ги обиждат, вместо да се интересуват от нещо смислено.

99.   В голяма грешка си 91, даже съм надминал своите и очакванията на приятелите ми. Мисля и си играя правилно картите. Щом съм премахнал от играта мъж с пари и съм му спал с жената, а пък тя беше и хубавица и се срамуваше да се съблече пред мен, значи имам доста голям потенциал и се разбира, че имам вид. И, както е тръгнало ще има епизод две с жена от Бургас, пак обвързана. След вирусите ще имам буквално пир. Това, че сега не задържам жени с мен, не е от неумения, а от липси. Всичко ще си дойде на мястото. Така трябва да е. Мъжете не карат жените да се чувстват жени с КИНТИ. :)

100.   До всички жени, които казват че са курви , защото такова било търсенето ще кажа две неща:
1. Никой не ви е бил , нито изнасилвал с пистолет в главата да се хващате с такива мъже. Тази фраза я използвате за оправдание на собствените си действия. А то оправданията може да са безброй. Не върши домакинска работа , не ми подарява бижута, не ми хареса ФБ снимките , не ми прави кунилингус, болен е от коронавирус...
Очакванията са ви твърде големи , а се мислите за принцеси и изобщо не се усещате колко сте осрани откъм човешки качества.

2. Хуууубавичко прочетете поста на 96. Ей от там идва всичко . От наивното детско пламъче. От това, че ще има сърчица и розови облачета и хванати ръце на плажа . "Няма никога да изневеря" , че ти вече си изневерила бре мила...в ума си. Още повече че не си попаднала на някой по-настойчив да ти бръкне в гащите. Ами ако приятеля ти ей така почне да се занася по други мацки от фейса? На теб хубаво ли ще ти стане ? Ето къде вече си изневерила. В момента в който са почнали да ти шарят очите.

Мога да ви доведа всичките си приятели (повече от 20човека), на които жените са изневерявали първи. Аз лично съм на 40, сам. Никога не съм изневерявал. На мен са изневерявали всички с които съм бил (8). Това е личната ми статистика. Как ще ме убедите кой е по-голяма курва?

101.   99, недей така :Д Ще ти кажат хубав ли си, бил ли си с жени, желан ли си.. Те всичко знаят тук. :Д

102.   До 99

О не, забърсал си поредната нещастна, която се е хванала с чичко паричко, който я третира като парцял ...
Какво ти е доброто? Все едно, да срещнеш някоя, дето баща ѝ цял живот и е повтарял, че е грозна и малоумна, а ти да и кажеш, че е хубава и умна... 90% ще ти скочат, просто защото си им показал някаква афекция, колкото и фалшива да е. Нещо, като удавника и сламката.

103.   Щеше ми се да кажа че не са, но са курви.
Да ли са повечето-много вероятно.
96-много си тъпа. Накра единствената ти страст ще е да духаш супата.
Случвало се е да мисле лепят женени и обвързани и прикрито морални.
Голяма част от младите жени са пълен боклук!
Чукат се безразборно с всякви олигофрени даже си цигани.
Разнасят и зарази тези мърши.
Няма как да пълзя зад забника на някъква курва боклук.
На такива и чукане отказвам.
Няма да падна на нивото на някъква нещастна курва с изкуствено напомпано самочувствие.
Нека си говорят каквото искат,но това е сегашната реалност!

104.   НЕ Е ВЯРНО!!!
не е вярно, че повечето жени са курви!
ВСИЧКИТЕ са курви!

105.   Има закон за привличането,примитивните и тъпи мъже привличат съответно курви на тяхното ниво и вибрации,така че са един за друг.По-духовно извисените хора са на друга честота и се намират по други начини .Аз лично не познавам курви,всички мацки в моето обкръжение са интересни и интелигентни жени ,супер стилни с авантюристичен дух, много талантливи и знаещи цената си.Не знам кой как изчислява тези проценти,но в моя живот курвите са били точно 0%!Но..приказката за гърнето и похлупака мисля,че я знаете ;)
Лъчо

106.   Това е много болна тема на това наше болно общество.
Една свястна жена не съм срещнал, нито пък един свестен мъж, които да искат семейство и да вложат душата си в него!
Само егоисти.

107.   До 105 Лъчо, да и работиш в кол център, нали?

108.   Болшинството жени наистина са курви, но мъжете са още по-големи курви и от най-долните жени. Спят с какви ли не - проститутки, парцалеси, златотърсачки, омъжени, сами, куци, грозни... Няма значение, важното е да има дупка, пък ако и дава и в другите дупки, още по-добре. Това е манталитетът на психично-болен, извратен бай Ганьо Български.

Да срещнеш качествен, нормален, адекватен мъж в България, е като спечелиш от лотарията. Познавам такива, но за жалост, много малко.

109.   102 - не е чичко, не е грозен, не е беден и се е държал ок. И не, не е до показване на афекция. Личи си, че тия неща ги гледаш през призмата на дете Просто си представи любовни контакти с дъска, ако ме разбираш. :) Дъска с много оари отгоре. Е, много мацки си по една дъска.

111.   Можем да бъдем и двете зависи как ни предразполага мъжа . Ако се влюбя например , друг мъж за мен няма да съществува, но не съм ли влюбена , куца ли нещо тогава започвам да се оглеждам за по- добри предложение. Моите приятелки съшо са така , отстрани може да изглежда курвенско , но реално като ти липсва нещо започваш да го търсиш навън . Такъв е живота и при мъжете и при жените , затова мъжете казват жените са курви , а пък ние жените казваме мъжете са боклуци :Д

112.   №111, точно това е курвенското мислене и поведение - че трябва някой да ви предразполага за да се държите човешки.
Ако нещо куца във връзката, най-елементарното действие е да се опитаме да го разрешим с партньора - в това се изразява любовта. Ако се окаже неразрешимо, тогава се разделят и вече са свободни да търсят някой друг.

Това че ти и приятелките ти започвате веднага да се "оглеждате" търсите нещо "навън", показва че вашето "влюбване" е чисто егоистично, подбудено от собствените ви интереси. Това че понякога се държите нормално, не е показателно за истинската ви същност. Единственото за което си права е че подобно поведение е характерно и за двата пола.
Личното ми мнение е че любовта на такива хора не струва 5 стотинки, поради липсата на всякаква лоялност.

113.   Според последните проучвания, 77 % от мъжете изневеряват и само 25 % от жените. Правете си сметката кои са реалните курви.

114.   Още ли не сте се успокоили тук по въпроса с курвите? Простата истина е, че всички жени са курви....Наполеон го е казал. При днешната демокрация мъж не може да си намери девствена жена за майка на децата му, която да е с красива външност, за да се ожени за нея. Всичките са все курви, хем грозни, хем нахални, че и с претенции ......равни били и те с мъжете??? За това мъжете си казват, когато попаднат в интимна обстановка, .......опъни я хубавичко, после я пребий и я изгони. Тя е курва, защото е жена!

115.   62 - Не си изключение, просто не си знаеш баджанаците. Това, че не е имало преди теб, не значи, че няма след. Нали си чувал лафа за консервата? Един я отваря, всички я ядат.

116.   Номер 76:"мъжете са по-зле - аргумент на същата:"Спали с какви ли не миндили и ги обиждат, а не им идва на акъла, който всъщност нямат, че щом са били с тях, значи са същата помиарска порода - курви."

Същата "умница" продължава"
Парадоксалното е, че почти винаги свестните, без значение дали жени, или мъже, попадат на боклуци. Нямам представа защо е така, но е факт."

Когато съществува достатъчно "умно" същество да го напише това и да не вижда нищо нередно... че и подкрепяно съдейки по звездите.. какво да се напише. И едните и другите масово са станали супер леки. Преди време на хилядолетните паразити - мангасарите не се позволяваше даже във войската да влизат, а сега българката масово е спала или спи с цигани, араби и всякаква рязана измет. Да, да толерантни мили мои, това е измет. С подобна сган даже и нагона не може да ме свърже, ама буквално. Нито с българските "мъже" дето са толкова малоумни, че са се разделили на футболни лагери(не всички) и идиотите са си татуирали кръстове, знамена и тем подобни глупости, мислейки, че това ги прави националисти, а жените им спат с мангалите. И мъже, много са прави жените като казват, че ние сме виновни. Тука някой пишат колко сме били по-висши. Значи хем сме по-висши, хем пък отговорносста не е наша. Ние сме равни и това е очевидно, ако жената беше по-нисша то тогава би била безинтересна за нас и не бихме дори коментирали, тя не само е интересна, но и изключително важна за нашия живот. Една голяма част от нещата които прави всеки мъж са за жена или пък жени. Еднакво сме пропаднали масово, толкова ли е трудно да се види? Само това с конкретното говорене за нации в смисъл, че някой е по-добър от нас е доста грешно. В този глобален свят, белите хора масово изпростяват и стават като по-ниско интелигентните(генетично доказано) свои братя. Живеем като животни и мъжете. С право се оплакват жените, че масово българския мъж не е вече българин, а се държи като англичанин или друга пияна измет. С право се оплакват, че не е достатъчно мъж, нямаме оправдание, че е масово явление на запад. То и през 12 век е масово явление да се вършат гнусни неща в същия този запад(който е учил, знае), но ние сме останали верни на нашия поглед за света. Въпреки всичките кусури на едните и другите(мъже и жени), за всеки български мъж по-добър вариант от българската жена просто няма. Тя си остава една от най-красивите(който е излизал извън България знае), най-талантлива в много аспекти и т.н. Безсмислен спор, не може едната страна да е много по-права, ако въобще може да е по-права.

117.   Не съм прочела всички коментари,признавам,но задължително ще го направя.Не знам защо се зачетох в №67.Той твърди нещо в смисъл,че е невъзпитано да се наричат жените "курви"Веднага си спомних за една,ама като казвам курва,беше си истинска,стопроцентова курва.По душа,по тяло,по характер-по всичко.Та тя ми каза така-никога не наричам една жена курва-казвам,че не си знае на гъ.а петъка.Та да знаете хора-една ку.ва никога не признава,че е такава.Ама никога.

118.   До сега не съм чула курва и алкохолик да си признават че са такива. Алкохолика е пийнал само една чашка ракийка и две бирички, а курвата казва че няма такова нещо, че така ти се струва.

119.   115, работата е там, че аз съм си доста ящен и сам си изяждам консервата, цялата, та за други да няма. Баджанаци нямам защото нямам балдъзи. Сигурно искаш да кажеш, че имам ортаци за ядене на агнето (консервата)? И такива нямам щото всички ги е страх, понеже освен да изям моето, мога да посегна и на чуждите. А ти знаеш ли защо на вълка му е дебел врата? ..........Защото сам си върши работата!

123.   От моят опит мога да кажа, бил съм във връзка 2 години, Не съм изневерявал. Бяхме на по 18 години. Като ученик, нямах много пари, а и съм отгледан от баба ми и дядо ми, но винаги се стараех да и осигуря каквото иска и я прави щастлива. ФАЙДА. Тръгна си защото и стана скучно... нямахме никакви реални проблеми. Минаха няколко, години с мимолетни връзки и срещнах една, за която мислех, че е жената на живота ми. А и обстоятелствата, в които се запознахме, последвалите събития, всичко беше като на филм, буквално. Оженихме се. Беше чужденка. Стараех се, не съм изневерявал, винаги всичко да има каквото иска. Бяхме започнали опити за деца. 4 години бяхме женени. ФАЙДА.... същата причина....
Е кажете ми тогава, защо мъжете да сме свестни и да бъдем каквито искате, след като не знаете да ни оценявате????
Бил съм и с чужди жени, когато съм свободен, но факта, че една жена изневерява на мъжа си с мен, и после я чувам как го лъже в очите, че го обича и тем подобни ме натъжава.... Още една причина да не вярва човек на жените...
А и виждам по другите хора - Доста жени стоят при мъже, които ги бият, изневеряват им, унижават ги, държат се с тях като с боклуци, не им пука за децата... и в същото време доста жени си тръгват от мъже, които са каквито те искат. Добри, грижовни, уважават жената до себе си, не изневеряват, готови са всичко да направят за нея... И то защото "Не са се наживяли". И после тези жени съжаляват, ама е късно вече... и си вземат 5-10 котки да изтикат до гроба с тях.
А може би, това е което всъщност искате от мъжете? Може би сте боклуци и искате да се държат с вас като с такива, за да се чувствате добре и на мястото си. Ако казвате, че не е така, защо действията ви говорят обратното?
Точно каквито са жените, такива са и мъжете. Ако вие се борихте за вашите връзки, а не само да чакате на готово, и да казвате какво искате, нещата щяха да са други. Най-елементарното: Изненадайте мъжа си в банята, направете му вие някакъв огромен жест показващ любовта ви към него. Ако връзката ви е охладняла, сетете се, запазете почивка някъде за двама ви. А не да чакате да излезе някой любовник, и да имате тръпка. Това пак е чакане на готово. Борете се. Ясно, че мъжа като цяло трябва да поема инициативата, но е хубаво и жената да показва, че и пука от време на време.

51-100 от 101