Дали той е правилния човек?
Здравейте! Аз съм жена на 30 години и от пет месеца съм с мъж на 35 години! Той е прекрасен човек, много възпитан... знае как да се държи и с кого как да говори!
Страшен красавец, жените биха се избили за него.... аз ли? Аз съм съвсем обикновена жена, не съм някоя красавица или кифла, но съм жена която е лудо влюбена в този мъж.... между нас нещата започнаха много бързо, много импулсивно и много бързо се отдадох с цялото си сърце на него, влюбих се и го заобичах много!
Истината между нас е, че той е красав българин, а аз съм една обикновена туркиня. Той се държи прекрасно с мен, запозна ме с родителите си, които също са прекрасни хора... но мен ме притеснява нещо:дали той е правилния или просто съм му поредната бройка?
От самото начало на връзката ни, той постоянно ми разказва за бившите си приятелки(никак не са малко на брой)-с коя как и къде го е правил....
Случи ми се да му откажа за секс, тъй като без да иска той без да иска ме засегна с някой приказки(много не разбирам от шеги), при което последваха изреченията:не се дръж като някоя двайсет годишна пикла, а се дръж като жена на 30 години, защото дори и да те обичам, аз няма да те търпя такава инатлива и цупеща се... та въпроса ми е-аз ли не съм добре или той не е точния човек... и другото което е с него сме заедно от пет месеца, а си нямаме фейсбуците.... нито той моя, нито аз неговия-това нормално ли е?

Коментари

1.   Каква е причината да си нямате фейсбуците? Това определено е доста странно, прати му покана за приятелство. Колкото до останалото - очевидно имате различия вследствие различната среда и култура в които сте израстнали. Очевидно не сте един за друг и не е чак толкова влюбен в теб щом такива елементарни проблеми не може да преодолеете. Разделяйте се и красавеца да си търси някоя по-отракана българка за която горното няма да е проблем. А ти си търси мъж за който няма да си просто една обикновена туркиня.

2.   Чакай да видя дали съм разбрал добре. Питаш ни дали той е правилния човек, защото ти е казал, че няма да те търпи да му се сърдиш за глупости и ти разказва за бившите си? Такива неща се случват постоянно във връзките, супер нормално е да има недоразумения и глупави сръдни и понякога се отказва секс, когато сте скарани и е нормално да не е супер щастлив от това...естествено. Не значи, обаче че е с теб само за бройката въобще. Запознал те е с техните и ти казва, че те обича, но си му бройка? Не знам колко разбираш от тия неща, ама с бройките си не правиш така. Голяма работа като сте се скарали там веднъж! А за бившите, просто му кажи, че доста говори за тях и не винаги ти се слуша за това.