Как да действам от тук нататък
Запознах се с нея преди около 6 месеца. Още на първата среща ми каза "по принцип имам мъж"... но се видяхме 2ри и 3ти път. Като след първият, следващите бяха у нас - сещате се. На 3тото виждане ми обясни "сложната" ситуация. Него го нямаше за около 4 месеца, но се върна. През тези месеци бяхме почти постоянно заедно, дори ме запозна с двете си най-близки приятелки. Тя ме увери, че не иска отношенията ни да приключват, но и също така не можела веднага да го зареже. Имат дете, досега кретала така заради детето. Притеснява се как ще реагира то на евентуална раздяла. След като той се прибра у тях, продължаваме да се виждаме, но доста рядко. Дадох й да разбере, че любовник не смятам да бъда, а искам да имаме пълноценна връзка. Няма да крия, че вече имам чувствам към нея. Трябвало й време... Не е щастлива с него, но от това, което разбрах за нея - винаги е жертвала личното си щастие за сметка на другите. Как да постъпя от тук нататък... хващам се на моменти, че съм pusher и знам, че така бих я отблъснал, но без да се оправдавам, не ми е лесно като знам, че са под един покрив постоянно към момента. Иронията е, че ги "трошах" наред преди да я срещна, ако ме разбирате и сега, когато искам връзка....

Как да постъпя, хора, за да не я загубя.

Поздрави

Коментари

1.   Значи на времето си ги "трошал", а сега си искал връзка, обаче понеже си свикнал да "трошиш", си развил усет само за леки жени и си се нахендрил пак на лека жена. Хората са казали, че краставите магарета през 9 баира се подушват.

Значи явно мъжа ѝ ходи някъде да бачка за семейството, тя през това време се чука с чужди, на второто ебане вече обмисля да заебе мъжа си и разбира се, тя е била жертвата (как можах да си помисля друго) и естествено ти си мислиш, че тя ще загърби този живот и ще ти бъде вярна на теб завинаги, за дето си я ебал няколко пъти. Ти си пълен балък. Заеби я, брат, послушай ме и след време ще ми благодариш. Ама знам, че няма да ме послушаш, като те гледам какъв си балък.

Но щом и ти си "трошач", точно такава ти трябва.

2.   Според мен тази е поредната отегчена домакиня, която хем я сърби, хем не иска да изостави сигурният шаран в къщи.
След време ще и мине тръпката и към теб.

3.   Виждаш, че си има мъж, какво очакваш от нея?! И вечната онеправдана, нещастна домакиня, която не е щастлива, но седи. Защо ли?

4.   За нейния живот и семейството и ти знаеш това, което тя ти е казала. Приемаш го за чиста монета, защото човек е склонен да вярва в това, което му се иска. Не мисля, че жена, която лъже партньора си и изневерява, заслужава доверие. Този рефрен "Не го обичам, но живея с него заради детето" е толкова фалшив и изтъркан, че се чудя как още някой му вярва. Живее с него заради себе си, собствения интерес и сигурност. Замисли се що за жена е тази, която ляга с теб на втора среща, след като на практика не те и познава що за човек си? Кое ти гарантира, че както е била лесна и дашна с теб, няма да е и с други? Ако споделяше чувствата
ти, би се разделила със съпруга си и заживяла сте. Но тя е ок да ви върти двамата- един за продоволствие и един за
удоволствие. Ти също не си много стока, без да се обиждаш, така че страдаш заслужено.
Съветът ми е - забрави за тази, не е читав човек и нямате бъдеще.

5.   И ако все пак стане така, както искаш, заебе мъжа си и вече е официално с теб, мислиш ли, че след време няма да си в ролята на рогатия съпруг, а тя да се фраска зад гърба ти докато бачкаш да издържаш нея и детето и? Защо си мислите, че този тип жени/мъже ще бъдат само ваши, след като веднъж или много пъти са се "трошали" зад гърба на официалните си половинки?

6.   Твоята история много ми напомни за една близка до семейството ми жена.Не искам да влизам в конкретика,но и тя,като твоята "приятелка"хем кръшка,хем яде бой,хем не си напуска мъжа.Мисля,че е поради една от тия две причини-знае,че единствения баща на децата и ще бъде собствения и мъж.А тя не е никак глупава и го разбира това.И другата,по-прозаична причина-може би никой от любовниците и не иска нищо повече от секс и не е превъртял дотам да си окачи на врата жена с две деца.И най-вероятно е така,балъци като теб не се срещат всеки ден.Какъв съвет искаш да не я загубиш-та кога си я печелил?Единствения,но много важен съвет който мога да ти дам-никога не се ври в чуждо семейство.Нямаш място там.

7.   Както и да ги гледаме нещата, не е читава работата. И по-горе са ти казали. Ако е толкова нещастна с мъжа си, колкото твърди, щеше да го е напуснала отдавна. Не сме в ония времена, когато жените са "търпели", понеже разводът е бил позорно събитие. А пък това "правя го за детето" наистина е доста изтъркано. Детето ще страда в пъти повече, ако е свидетел на скандали и караници, но това явно никой не го отчита като факт. Личното ми мнение е, че това да я загубиш може би ще бъде най-хубавото нещо, което би могло да ти се случи в тази ситуация. Но животът е твой, ти решаваш. Имай едно наум все пак, че след някой и друг месец, когато й омръзнеш или срещне някой по-вълнуващ от теб, може би ще се превърнеш точно в това - в любовник, и то отхвърлен такъв.

8.   Свободен с обвързана??
Защо си губиш времето??
Тя не обича нито него, нито теб, а само собствения си задник, без извинение!
Намери си свободна и гради връзка с нея, какво си хукнал подир тази разпоретина?!

9.   5, защото хората вярват в това, което им се иска, а не в реалността.

10.   Турците имат един мъдър лаф: Аиле бозанън аилеси олмуйор.
Превод в ефир: Който разваля семейство, не му се дава да има семейство.

11.   Авторе, ти наистина ли искаш да бъдеш с жена, която изневерява на мъжа! Бъди сигурен, че и с теб ще го направи. Това, че било заради детето, че не била щастлива са пълни глупости. Ако не беше щастлива, до сега да го е напуснала 100 пъти. Истината е, че нея перфектно я устройва мъжът й да го няма по няколко месеца, а тя да се развява наляво-надясно. Най-вероятно има още поне няколко като теб, а мъжът се спуква от бачкане по чужбина. Казвам то го като мъж - аз от подобна жена бих избягал с 200 и изобщо не бих я докоснал.

12.   Знам, че това не е темата и не касае автора, но нека споделя: 27 годишна, естествено красива, поддържана жена съм, готова съм за сериозна връзка. Обаче все повече се натъквам на истории, в които мъжете предпочитат обвързани жени, които мамят приятеля/съпруга си. Разбирам, че тръпката от забраненото е по-голяма, но не искате ли да си имате стабилно семейство, започнато начисто?

13.   Врътка те, като абдал. Трябвало ѝ време... - стар, изтъркан кифленски лаф! Само като го чуеш, и вече можеш спокойно, без грам колебание, да ѝ теглиш шут в гъза. Голяма грешка си направил, че си се размекнал дотам, че да се влюбиш в един боклук. Оттук нататък, много е възможно да ти скапе целия живот. Държи те, като запасен вариант, ако нещо и се случи, да има къде да кацне наготово, като принцеска... Това е супер, мега обидно, как не го чувстваш, не знам. Изходът е един: късаш на 100%, все едно, е не я е имало. Но си помнѝ за в бъдеще да не повтаряш - луд ще станеш.

14.   Ти добре ли си бе, за такава отрепка да се кахъриш, че и влюбен бил??? Жени бол, стига да си здрав в кръста. Тая освен че е вече разхлопана, е и подмолна. Тегли и по една пушка още два три пъти без да разбере мъжът и и я пускай по течението. Ще си намериш винаги някоя, която да чаластриш и после пак да я изриташ щом си по живота. Днес рядко има жена, която да заслужава мъжко уважение, така че не се тревожи, а последствията гледай винаги да са за нея, защото жените са хитри, подли и коварни, и не се знае кога ще ти извъртят някой гаден номер. Успех!

15.   Авторе, познавам една жена доста подобна на тази с която се занимаваш ти. До скоро бяхме доста близки приятелки, но раздалечихме отношенията си поради нейното даване на непоискано мнение. Даже е по добре така. Та въпросната госпожа си имаше и още си има съпруг. Децата им са две близначки на около 17. Ако и слуша човек историите навремето когато децата били съвсем мънички той съпруга и любовници, едно друго. Не знам как точно са стоели нещата, тъй като не съм я познавала тогава. Преди около 9-10 години съпруга на тази госпожа отива в Англия да работи понеже парите тук не стигат за вде деца, ипотека и автомобил на изплашане. Там човека работи доста тежък и даже опасен физически труд. Нашата кокона обаче тук не работи. Уж да обръщала достатъчно внимание на деца, уроците, извънкласните занимания и дрън, дрън. Та горе долу вече в такова положение като е била се запознах с нея. Ненаситна си беше тази жена. Все секс и се правеше. Тя не като твоята на втора, а директно на първа среща си лягаше. И все го подбираше млади, хубави и с пари. Та даже имаше и наглостта да се хвали как при нея с тези мъже не било само за едното ч****е, а имало отношениийца, връзчици / нейни изрази са това/, емоция, та даже и чувства. Не била тя като много жени, които само като приятелки с привилегии ги третират мъжете / и мен ме е визирала в това число/. Мъжа и не е глупав човек и се усещаше. На няколко пути са говорили официално да се разведат, всеки да си продължи по пътя, децата при нея като той продължава да помага финансово, но все пак тя трябва да работи. Еми не пожела да се разведе. Като си идваше човека, тя го пращаше с близначките по екскурзии, магазини, мероприятия, за да може някои друг разговор да проведе с любовниците. А на любовниците казваше, че е при сестра си да помага за бебето. Като е бил съпруга и тука и секс правеха. Та ми мрънкаше как за нищо не ставал, как тръпката си е отишла отдавна. Последния и любовник беше значително по млад от нея, разведен с 2 деца, проблеми с алкола имаше. Беше яко хлътнала тази прекрасница, че с парите, които мъжа и праше тя купуваше на любовника пиене. Обаче в един момент хубавата и забавна приказка свърши. Мъжа и най вероятно и е поставил ултиматум да отива в Англия с децата и да живеят като семейство или развод, подялба на жилишето и и се спира издръжката. Иначе версията за пред причтелките е че тя сама си е поискала така, защото любовника е алкохолик, агресор, използвач и за да не пострада тя е избрала да си запази ,, семейството,, . Към дневна дата е няколко години е в Бирмингам. Та чат пат хваша по някой балък за секс, но като цяло си я е шубе да не е усети съпруга. Написах всичко подробно, за да си прецени автора.

16.   Бягай бате,тая ще се ебе с други кога ти си на бачкане .Който ебало ебало оставяли я и бягай.

17.   Споко, кризата ще ги сплоти, а ти ще духаш супата. Не може само друг да ти я духа

18.   Бъди по-настоятелен с нея. Вие сте сродни души и се заслужавате един друг. Крайния резултат е неизбежен, но едва ли е такъв какъвто ти го искаш.

19.   "Чужда жена - чужда беля!" - казваше дядо ми и доживя 89 години...

20.   Номер 1 го е казал най-правилно.
Щом вие сте такъв, защо очаквате, че този който е привлечен от вас не е същият?
Поздрави! ММ

21.   До 17

Те такива, де трябват кризи и беди, да ги сплотяват, не ми ги хвали ...

22.   Ако имаш чувства - изчакай я и докажи, че наистина си готов да живееш с нея. Не е лесно да се вземе това решение, аз самата съм в подобна ситуация. Дай и време да обмисли нещата - това е кардинална промяна и много хора не са готови за нея. Ако те обича и ти докажеш, че може да разчита на теб, че наистина си готов да се грижиш за нея и да сте заедно, тя ще направи крачката към теб. Много е трудно вече, да се довериш, още повече с дете. Не се отказвай, ако си сигурен в себе си. Повярвай ми - тези неща се усещат.

23.   До 19

Той и кошията е на 75 години, а през 90те се гърмяха на два пъти с разни тдури, така чее....

24.   Какъв трябва да си, да си вземеш курволето, което е целувало мъжа си с оспермената си муцуна, вкъщи?????

По-гнясно нещо от човек без ценнотсти и стабилни морални устои - не - ма!

Чупи си главата с'а, трошачо.

Братан.

25.   Има един лаф маймуната не пуска един клон преди да се хване за следващият. Обаче тези маймуни сменят много клонове.

26.   От автора: Това, за трошенето, не го казах, за да се хваля, а за да се знае, че трудно се влюбвам, да не говорим да искам връзка.
Не посочвам някои детайли, за да не изляза от анонимност, знам ли. Тя ме увери, че ако това между мен и нея, не значи нищо за нея, нямаше въобще да се виждаме тези месеци.

Разбира се, от тук нататък ще я гледам какво прави, а не какво казва.

27.   Трошенето изобщо не е за хвалене и никой не те е хвалил. Казват ти, че заради много трошене си загубил очи за свестни жени и си развил вкус само за курви, какъвто си и ти. Докато не ѝ изсърбаш попарата като нейния мъж, няма и да осъзнаеш какво ти говорят, точно защото "трошенето" ти е изкривило съзнанието. И така и трябва да е. Това, че си привлечен от нея, изобщо не е случайно. Няма как цял живот да "трошиш" курви и да излезеш чист и незамърсен от допира си до тях.

28.   н 8 съм
Мъжете по принцип си падат по курви, и аз не знам защо? !
Разкрепостен секс ли, липса на табу ли? !
Един такъв залитнал по непълнолетно курве, ми сподели, “много добре знаех, че е потенциална курва като взех да я ОБУЧАВАМ как се целува и да й го подавам, но пак се влюбих.. ”
Ходи та разбери...
И после като я обучил, онази, леката, му сложила рога...
И още я говори и мисли за нея, но пак по леки и ненадеждни залита...
Такива ви омайват и това е...

29.   Мръсно нещо е курвата днес от мен да го знаеш! Много трябва да внимаваш, защото законът винаги е на нейна страна. Опъни я тая дрипа още няколко пъти и си намери повод след последния път да я пребиеш. Няма да посмее да се оплаче, защото е омъжена. Ако пак дофтаса при теб, значи е намерила каквото и трябва, а ти трябва да си разбрал що за стока е. В противен случай щеше да търси друг да я мандръса без да я пребива.

30.   Навремето, няколко години след като се омъжих, се появи един много настойчив ухажор. Както и да го отбягвах, той не се отказваше. Накрая ми омръзна и го попитах директно:
- Добре - казах, - не съм от жените, които слагат рога на мъжа си зад гърба му, затова ще бъда принудена да го напусна. Интересува ме обаче, когато се освободя от ограниченията, налагани ми от брака, ти ще се ожениш ли за мен? Предполагам, че веднага ще го направиш, щом съм "жената на живота ти".
И се започна едно: "Ама, виж сега, то... трябва да се опознаем, то... да се сближим, пък ще видим... има време за това"
"Но на мен твоето "ще видим" не ми върши работа, пич! А и време да се занимавам с глупости нямам" - отвърнах. Повече нахалникът не посмя да ми звънне.
Та, авторе, сега ще попитам теб: "Ти готов ли си да се ожениш за тази жена?" Не, нали? А не искаш да се ожениш за нея защото вече знаеш, че е въпрос на време ти да се окажеш в положението на съпруг номер 1.