Какво да направя?
Здравейте, аз съм на 21 години а приятелят ми е на 24 години. Та разделихме се за пореден път. Ппр се обичаме много. Но той има проблем с наркотиците. Все ми казва, че ги е спрял, но се прибира постоянно надрусан. Когато го попитам дали отново е взимал нещо пак той почва да се държи арогантно, да ме обижда, случвало се е да ми посяга. Вчера аз бях в родния си град при родителите ми, а той си беше в нас. Каза ми, че ще излиза с приятели. Вечерта ми звънна много неадекватен почна да ми се обяснява колко много ме е обичал и после изведнъж почна да ми вика как не издържал приятелите ми. Той е много ревнив, а аз си имам трима много добри приятели от години. С единия сме спали, но тогава с приятелят ми бяхме се разделили за около две години поради друга причина, която изяснихме. Но на мен вчера ми прещрака и го зарязах. Но не мога без него. Обичам го. Вярвам, че може да се промени. Та може ли да а чуя вашите мнения по въпроса има ли смисъл пак да се върна?

Коментари

1.   Той може да се промени, но ти не можеш да го промени - там е разликата. Нищо не можеш да направиш за приятеля си, защото той нито те цени, нито уважава. Единственото което можеш да направиш за себе си е да се разделите. Може това да повлияе и на него в някаква степен, но няма големи надежди. Какво става оттам нататък си е негова работа. Престани да хабиш времето и най-вече чувствата си с подобен човек.

2.   Не се самозалъгвай. Няма да се промени. Търси си нормален. Успех!

3.   Мама ви утрепана...

Братан.

4.   Да бе Братане. Свършили са нормалните мъже и хукнала след наркомани.

Абе авторката. Щом досега не се е променил за теб, за това, че също те обича... което аз се съмнявам... мислиш ли, че ще се промени за в бъдеще заради теб?

Просто не мислиш, ама изобщо. Поне, не с главата си

5.   аз не се друсам , но ако разбера че дружиш с някой , който си спала , ще се почувствам като надрусан и много набързо няма да си спомням за теб

6.   Еми и моя бивш така уж само тревичка, после хапче само на дискотека и накрая линийки... И беше неадекватен, лъжеше ме и когато му повтарях, че с наркоман бъдеще нямам и много се засягаше - не бил наркоман. Имаше период от 2 седмици, в които не искаше да ме чува, само ми пишеше и като звънях отбиваше и не звънеше след товя. Накрая стана дилър и аз търпях малко ама не издържах и тръгнах с бясна скорост. Докато пътувах много ревах, ама като се прибрах срещнах сегашния си приятел и повече не съм и ревала за онзи изрод. Като си тръгнах чак разбрах той в какво се е превърнал, а аз все го оправдавах и търсех за всичко вина в себе си. Тръгвай докато е време.