Нова любов и спомени от миналото
Здравейте,
искам да споделя историята си с вас.
Преди около година, две имах връзка с едно момче.
Ние си пишехме често дори се видяхме един път само.
От както се разделихме не спирам да мисля за него,
не знам, дали и той още мисли за мен въпреки че вече си има жена. Дали и той все още мисли за мен както аз за него, тези мисли ме побъркват.
Изпитва ли нещо към мен, или вече ме забравил.
Искам да попитам също, дали е възможна любов между двама които дори не се познават, възможно ли е да се
“пламне” любов между?
Моля ви помогнете ми, мислите ми ме побъркват и като се опитам да забравя за миналото не става.
Благодаря

Коментари

1.   Щом има друга жена, не мисли. Хората не забравят половинките си изцяло, но едва ли често се сеща. Може да се сети за теб, ако види някоя с твоето име, или нещо да му напомни за теб, но едва ли е често.
Просто приеми, че това е част от миналото ти, и няма напълно да го забравиш. Но животът си продължава, и ти трябва да продължиш. Почерпи опит от преживяното и му пожелай мислено да е щастлив и така.

2.   Ако това е връзка, то аз съм имал 405 хиляди връзки в живота си.

Братан.

4.   Едва ли изпитва същото, каквото ти към него. Иначе, ако имаше интерес щеше да намери начин да ти пише. При положение, че има жена, изобщо не се занимавай с него. Почети книги, играй на компа вместо да мислиш дали те помнел или не.