Мъчи ме нещо неизживяно. Да го потърся ли?
Здравейте. Няма да разтягам излишни локуми. Напоследък често си мисля за един човек, който ми остана неизживяна тръпка. Иска ми се да му пиша, но не съм сигурна точно какво, някак ми е странно изведнъж да изскоча от нищото. Не знам дали още има интерес към мен, не знам дори дали е свободен. Харесва ми снимки и някои публикации във фейсбук, не че това значи нещо. Смятам да го потърся по някакъв измислен повод, но не ми идват идеи. Вие какво бихте му писали?

Коментари

1.   Що си правите нещата по-трудни от колкото са всъщност?

"Хей, здрасти" е напълно достатъчно, за да започнеш разговор. На кой му дреме имаш ли или няма причина? То щом говориш с някой - значи ти се говори с него.

Като започнете да си говорите за два часа ще ти стане ясно всичко около него и вече можеш да прецениш дали да му кажеш "айде да пием по едно кафе".

На възрастни хора трябва да им държиш ръчичката като на първолаци, деа...

Братан.

2.   Щом ти харесва снимките във Фейсбук, (стига да е често, а не рядко и да са снимки с теб, а не пейзажи примерно, щом е мъж и не е гей) , в такъв случай е много вероятно да има интерес към теб и да те харесва тебе самата.

3.   Ще ти кажа как завърши опита на една такава тръпнеща след години по съпруга ми. Намери го след много време, обади му се от телефона на негова колежка, след като бе отрязана се е завлякла на едно събитие, където е присъствал и му се лепнала да си разказва биографията, но той просто и казал довиждане и си тръгнал с колеги. После му прати покана във фбук, блокира я с думите " Тогава не станало нищо, че сега ли?" и още от сорта "Тази има ли акъл?".
Аз не бих взела да съживявам някакви минали тръпки, прекъснати връзки и пр.

4.   Бих му писала здрасти, как си, от доста време не сме се чували. Как вървят нещата при теб. При подходящ отговор от негова страна бих предложила да излезем да пием по едно кафе (след края на карантината).

5.   По принцип и едно здравей върши работа. Само да не изглеждаш жалка и търсеща внимание от някой, с когото не се е получило. Аз лично не бих потърсила по никакъв повод. Щом някой е миналото ти, нека да остане там.

6.   да

8.   Може би не е лошо да дадеш малко повече информация за отношенията ви преди. Ако той те е отсвирил, по-добре не го търси.

9.   Съгласен съм с Братан - усложняваш го ненужно. Просто му пиши. "хей здрасти! " наистина е достатъчно. Питаш го как е, от доста време не сте се чували, как я кара и така нататък, уважително разбира се че може да не иска да си пишете, и ако е така, че ще изчезнеш. Еднорога в моя живот така направи първия контакт с мен, след като ме е мислела дълго време, нещата в последствие се прецакаха, но наскоро се свърза отново така с мен, точно защото и между нас остана нещо неизживяно и винаги сме били специални един за друг и сега се опитваме да видим дали може да стане нещо и изглежда добре. Давам ти пример, че "Хей, здрасти! " свърши работа 2 пъти. Любовта е за смелите, които не се колебаят и не слушат "разумните" коментари, които ти казват, че няма смисъл. Дерзай.

10.   Номер 3,много ли се кефиш че твоя я отрязъл,сигурно същия твой ти се е похвалил как я отрязъл:)хаха

11.   Виж. Като човек, който 8 месеца вече се бори с неизживяна и недовършена история, поради обстоятелства, защото той не живее в България, но имахме връзка и беше истинска и красива, колкото и кратка да беше, ще ти кажа пиши му. Станаха много неща, той се отдърпна от мен. Много се прееба всичко така да кажем в отношенията ни. Имаше период мисля, че 2 месеца не ми беше писал, въпреки че аз правих крачки. По оная вечер си писахме 3 часа нон стоп, ей така.
Просто като ми се допише с него, правя го. Пиша Здравей или Какво правиш и той отговаря почти веднага и там си лафиме някви неща.
Няма шанс да сме заедно, нито има как, но сърцето ми винаги ме влече към него и не знам докога ще е така. Като има нещо недовършено или неизжвяно, така е.
Пиши му, човек, нищо не губиш.

13.   Аз съм с подобен проблем... обадих му се... направих му на два пъти подарък... обеснявах му се... той си изтри вайбъра... сега отново има вайбър пратих му разни клипчета с релаксираща музика... получава ги, но не дава отметка за видяно... просто не му е до мен. Аз имам проблем че се интересувам от него... за жалост не зная кога най-накрая ще си тръгне от мислите ми... Това продължи прекълено дълго при мен... Историята е от 2002г... На моменти просто ескалира желанието ми да говоря с него... но никакъв резултат...