На чат се държи странно ,а когато сме заедно - всичко е повече от перфектно.Аз ли приемам нещата прекалено на вътре?
Здравейте. От вече почти 2 години имам приятел. И двамата сме на 19. Връзката ни е окей, обичаме се и държим много един на друг. Не веднъж ми е показвал, че наистина иска да е с мен, че му пука и т. н., но има нещо в него, което до ден днешен много не разбирам. Значи, когато сме на вън или в къщи или като цяло, когато говорим очи в очи има винаги какво да си кажем, все разтягаме локуми както се казва, но когато комуникираме по чат се държи странно. Отговаря ми с по 2, 3 думи и понякога аз съм тази, която поддържа разговора. Той изрично ми е казвал, че не обича много много да пише и че когато си е в тях постоянно играе игри на компютъра, говори с приятели или гледа филми и за това не пише кой знае колко. Не се съмнявам в чувствата му или пък още по малко - да има друга. Не знам аз ли приемам нещата на вътре... попринцип съм човек, който се разстройва от най - малкото особено, когато става дума за връзка. Не искам да приемам това толкова при сърце, но наистина този факт много ме разстройва, колкото и лигаво да звучи. Аз знам, че цялата паника е излишна, но... ще се радвам да чуя вашите мнения. Благодаря.

Коментари

2.   Ами като не ти се вярва да има друга, ще бъдеш втора цигулка. Изобщо занеш ли какво всъщност прави той вкъщи. Ако не си била у тях, не можеш да прецениш дали казва истината. Като цяло обаче всичките му приказки звучат като оправдания, сякаш крие нещо. Прави си сметка.

3.   Какви мнения? Човека изрично ти е казал защо пише по малко, и че не му харесва да комуникирате много така и като стане както те е предупредил, ти казваш, че е "странно". Не е странно и знаеш защо е. Защо се правиш на луда и търсиш под вола теле? Прочети си собствения пост и ще си отговориш на всичките измислени въпроси по проблеми, които май сама си сътворяваш, поради липса на истински такива. Знаеш, че приятеля ти те обича и държи на теб и всичко си ви е наред във връзката. Наистина звучиш лигава с това. "Разстройвала се от най-малкото" - ами престани да се лигавиш и да се чудиш какво не ти е наред, когато имаш толкова много, на което да се радваш и заради което да си щастлива.

4.   И моят приятел е така - когато сме физически заедно е най-готиният човек на света, честно. Забавляваме се, гушкаме се, дразним се, помагаме си, говорим си, всичко. В чата все едно не е той - просто не мога да си пиша с този човек. Отговаря след часове, забравя да си гледа телефона, питам го нещо и отговаря на друго... направо е способен да ме изкара извън нерви. Така сме вече две години та може да се каже, че почти свикнах. Изключително дразнещо е когато нещо не си на кеф и искаш просто да поговориш с него да не можеш да го намериш, защото... някаква тъпа причина. Не си единствената с такива проблеми... просто са си такива и наистина не обичат да чатят.

5.   Не се шашкай, доста мъже сме така. Това с чата е убийство. Даже и по телефон да говориш е тъпо, ако е повече от две-три думи, колкото да се разберат хората.

7.   Радвай се, че не е обратното.

Raspberry

8.   И моят приятел не обича да пише, аз пък не си падам по разговорите по телефона. Когато сме очи в очи, всичко е перфектно. Чатовете ни обикновено са само уговорки за среща, тук-там някой информира другия за нещо и пишем по-активно около 10 минути. За мен не е проблем, такъв съм си го взела. Всъщност съм доволна, че комуникацията ни е най-вече на живо, защото мисля, че това е правилно и нормално.

9.   Не знам за теб обаче аз като си пиша с любимия ми има думи като лайно, тъпачка и т. н., а иначе има закачки и не е такъв! Затова дръж твоя под око понеже не се знае какви изненади може да има след време

10.   Ами не обича да пише човека. Казал ти го е. И аз се дразня, когато приятеля ми ми пише. Абе звънни бе човек.

11.   Хора които не могат да поддържат елементарен разговор без да има физически контакт имат само физическа близост. Тоест твоя приятел и тези на другите коментиращи се интересуват от вас само физически. А "повечето мъже сме така" значи точно същото, но не се надявайте някой да ви го признае реално. Иначе много ви "обичат".