Бих искал момичетата да бъдат малко по-инициативни
Здрасти. Аз съм момче на 24 години.
Бих искал момичетата да бъдат малко по-активни. В смисъл такъв - харесват ме и в това съм сигурен. Не всички, разбира се, но не се оплаквам. От време на време съм си лягал с някоя, бил съм и с доста красиви, но не го играя от гледна точка на играч.

Отворен съм да бъда и във връзка - към които съм лоялен и сериозен - и да спя просто за една нощ, или просто да се опозная с момичето, да се разходим и да си прекараме добре. Просто както го усетя. Обичам задълбочените разговори с тях.

Умея да заговарям в дискотеките, знаят ме в града кой съм и смятам, че ме познават като пичага, който изглежда добре, занимава се с изкуства и музика и познава доста хора.

Обичам да се запознавам с нови хора, особено с момичетата винаги ми е било интересно да общувам, да усетя чувството, което е различно с всеки човек, но понякога ми липсва близост ако трябва да съм честен и ми е самотно. Знам, че момчето трябва да подхожда първи и да е инициатора, но понякога имам чувството, че се боря с вятърни мелници, защото от ответната страна не виждам нищо. И тук става на въпрос за момичета, които 100% съм сигурен, че ме харесват.

Да дам пример, на една от тях приятелката и ми разказа, че са си говорели 4 часа за мен и какво да ми каже като ме види, и това го разбрах след като всъщност се видяхме на едно парти, на което въпросната не обели нито дума, дори след като отидох да си поговоря с нея. Предполагам, че се е притеснила може би???

Бих искал сега в този корона вирус карантина някоя да ми пише просто така по нейно желание, да си поговорим и да излезем, много бих се зарадвал.

Не искам вече да ги занимавам, защото имам чувството, че са доста объркани и филмирани и усложняват нещата прекалено много, а най-лошото е, че дори не можеш да ги разбереш, защото няма да ти кажат какво всъщност чувстват.

Коментари

1.   Тази е била чисто и просто от срамежливите. Останалите не действаме така, ако ни харесва някой. А вие тук може да плюете жените и да се изкарвате светата вода ненапита, но реалноста е друга и там си виждаме кирливите ризи, никоя няма току така да се тръшка на някой потенциален болен комплексар под формата на женомразец, играч или двете с придобивката редовен клиент на проститутките.

3.   След няколко сериозни връзки (ако изобщо има такива) ще ти те прииска да е точно обратното.

4.   "Бих искал", повторено няколко пъти :)
Ами искай си, ще ти каже всяка нормална мадама :)

Щом и мъже на 24 почнаха да пускат такива теми от тип "мило мое дневниче"....

5.   Да си попишем и да ИЗЛЕЗЕМ?! Мило “момче” на 24 години, колкото и голям “пичага” да си, си безотговорен. Подобното привлича подобно, така че успех с “пичките”, дето прилягат на безотговорни пичове като теб.

6.   Здравей! Мисля, че разбирам за какво говориш. Била съм в ситуацията на момичето (дето 4 часа говорило за теб, хаха) и ще ти кажа от гледната точка на срамежливо/интровертно момиче как стоят нещата - ти виждаш някакъв страшен пич, готин, с много приятели и т. н и веднага си казваш, че си под стандартите му (дори той да не ти е дал никакъв повод да си го мислиш), затова колкото и да репетираш какво ще му кажеш, когато дойде моментът, изглежда много трудно и те удря срам. Дори и да знаеш, че въпросният също изпитва симпатии, пак ти е трудно да започнеш разовора. Разбирам, че ти е трудно все ти първо да заговаряш и т. н. Моят съвет е да говориш повече с екстровертни момичета - забележи ако имат много приятели, вероятно са социални и лесно започват разговор. По принцип по - контактните хора, независимо от пола, правят първата стъпка. А към по - срамежливи момичета малко трудно да очакваш те да направят нещо по въпроса. Така че подбирай и късмет! И по - добре не излизай в карантината, че генерал Мутафчийски ще се тригърне здраво...

7.   Звучиш мега готино момче! Пожелавам ти късмет❤️

8.   Нямаш идея колко си прав. На мен ми се иска същото...

9.   От автора:

До номер 5, не се филмирай излишно. Тва да не е бубонна чума или белодробна, където умираш 100% от случаите. Намали малко медиите, това е политически сценарии.

До номер 6, предполагам си права. От една страна я разбирам, просто не знам какво да направя по въпроса с момичета като нея. Иначе тва е идея, да се занимавам с по-отворените момичета. Благодаря!

До номер 1, ние също си имаме филми. Въпроса е човек да преодолява страха си въпреки това.

Иначе 7, благодаря :*

10.   Пиши на мен, на 20 години съм, и с повечето от момчетата, с които съм била, сме си говорили по 6-7 часа по телефона, дори преди първата ни среща понякога.

На шега или не, със сигурност бих се радвала да познавам момче като теб, защото интересите ни много се припокриват.

Смятам, че ще намериш своето момиче, желая ти искрено късмет!

13.   Знаеш, че те харесва, но не си я поканил на среща?? Еми кой ти е виновен на теб, че не ти обръщат внимание. За напред все така ще е, ако продължаваш да се оплакваш. Ако приеме - значи те харесва, ако откаже - заблудил си се и не си толкова вървежен в нейните очи.

16.   Още като прочета за момчета на 24, 27-8, че и на 30, нататък не ми се чете. Що за инфантили сте, бе хора? Преди на 18 г. им даваха калашник в ръцете, пращаха ги да пазят границите. Кога ще станете мъже вие - на 40-50 ли?

17.   Много философстваш. Навярно и бъбриш много и не оставяш момичето да изпъкне. А относно излизането - забрави в тази ситуация някое сериозно момиче за се навие на срещи. Нито кафенета има, нито паркове.

18.   Като гледам коментарите, станахме 2 момичетата,които искат да излязат с теб

19.   Номер10
пиши си там малко с нея и после секс, явно така стават работите при нея.