Защо иска само да се чукаме?
Здравейте, аз съм момиче на 23 години и искам да споделя проблема си с вас. Преди 3 години намерих един прекрасен мъж на 19 години(тогава беше на 19)и реших да го заговоря. Отидохме да пием в една дискотека и той реши да ме заведе у тях. Той още от вратата почна да ме целува. Правихме секс цяла нощ и започнахме да се виждаме постоянно. Лошото е, че винаги когато се видим иска да ходим у тях и да се чукаме. Дори не казва гаджета ли сме или какво. Не знам как да постъпя. Да го зарежа ли или да съм с него? Дали и той е от онези дето искат само секс и накрая когато им омръзне зарязват и търсят нещо по-специално? Ако го зарежа дали ще направя грешка? Моля ви дайте ми съвет!

Коментари

1.   Грешка, ако го зарежеш?! Грешка е, че 3 години седиш с него само да те чука. Нямате връзка, не сте гаджета, какво си мислиш, че правиш?! Губиш си времето с този.

2.   Много ясно, че иска секс. Какво да иска на тая възраст според теб? Със сигурност не иска да живее с теб и да ти прави деца. Тива можеш да го очакваш от мъж на над 30.

3.   Божеее, колко си глупава................

4.   "Прекрасен мъж на 19 години" хахахахахах

5.   Използва те само за секс. Ако те устройва ок, ако не, прекратявай с време.

6.   От три години те "чука" и ти не знаеш дали имате връзка. Мисля, че трябва да си оставиш още време. Не бързай!

7.   Защото това е лесният и необвързващ начин. Като не искаш това, просто не се виждаш повече с човека.

8.   А ти защо си допуснала да те забърше още от дискотеката?
Допуснала си го прекалено рано и очакваш да се държи сериозно с теб?
Не сте гаджета ,вие сте си "приятелчета" с привилегия.

10.   То е повече от ясно, че сте си приятелчета за секс само, а не двойка. Разликата е голяма: при приятелчетата за секс се виждате, за да правите секс. И това е. Гаджетата излизат заедно, гушкат се, правят си подаръци, празнуват заедно различни празници, запознават се с приятелите на другия и родата и имат уговорка, дори и негласна, да не се виждат с други хора. Сама прецени на колко от тези условия отговарят отношенията ти с момчето.

Звучи ми, че ти по-скоро искаш сериозна връзка, ако е така, зарязвай го. Щом за 3 години той не е поискал нищо повече от секс, вероятно няма и да поиска.

11.   Със сигурност не иска да решавате диференциални уравнения.
Търси и получава лесен и безплатен секс, затова е с теб. Ти очевидно досега си се задоволявала със същото, щом едвам след 3 години се светваш и питаш дали е от онези,които искат САМО СЕКС. Ами да, точно от тях е. Иначе отношенията ви щяха да имат развитие. Но него това положение го устройва . Докато на единият му омръзне и каже: Баста! До тук бях. Гледай поне това да си ти.

12.   Чукай го и ти !

13.   3 години са си доста. Като събера най-дългата си връзка без периодите между късанията и събиранията едва наближават 3 години и вече чакаме 2 дете.

14.   Мъж...хаха

Момиче на тази възраст децата в България не само че са деца , но и постъпват по детски. Секса го имат за някаква игра, която играеш , като "не се сърди човече". То отдавна вече няма чувства.

Даже и той не знае защо го прави, повярвай ми. Може би заради социален статус , че е чукал там , еди коя си.

15.   На 19 някои са направо бебета хаха.
Голяма смехория.
Цяла нощ хахахаха.
Топнал е пилето в малката сърма и правили секс.
Ако видиш моя тигров питон кво ша ти направи за 15мин. няма да си сядаш на дупето цяла седмица.

16.   Ти,дето си номер 15,това няква покана за секс ли е,бе?

17.   Номер 15, ти много са похвали с тез 15 минути... :D ха.
На мен една ми прекъсна секса и ми каза- "ти за 40 минути трябваше вече два пъти да си свършил"
И така си отидох в нас и след един душ си довърших работата на ръка

; ; ; ) ) )

19.   Не го знам кой е,ама ми отправи покана за секс май

20.   15 съм много сте забавни тука и не се хваля а се смея, като чета бисерите ви.
16 не беша покана. Не знаех че става за покани тука.
Ако така на тебе ти се е приискало, чувствай се поканена тогава;-)
17 вие с малките чурки може да си боцкате и по 2 дни, но на моя мустанг и 15 мин му стигат да овършее цяла конюшна.
И има значение да. Малко багерче се мъчи да копае 2дни канал. Голяма и мощна фадрома го прави същото, но много по качествено за 15, 20 мин, нали се сещаш.

21.   Малее,ми то вие мъжете и момчетата като не сте пияни секс правите ли изобщо?От опита,който имам тея дето съм спала с тях винаги са държали да пийнат няколко чашки.Пък и за 15 минути ти казвам,че тая работа не става толко бързо

22.   21, ми то това не говори много добре за теб да ти кажа. Питай мъжете кога държат да пият преди секс. Има не малко вицове дори по тази тема.

23.   Откажи му няколко пъти. Най-вероятно няма да те потърси повече. Тогава ще си направиш достатъчно ясни изводи...н

26.   22. Явно си бохем-сваляч щом толко се хвалиш с твоя питон. Ма за съжаление аз не се чувствам поканена, дори не знам как вие мъжете пишете тука, като аз най-вероятно може да искам съвети от жени и момичета. Вие мъжете не давате добри съвети и не се задържате дълго при една жена. Затова жените вече предпочитат да са сами.

27.   Какво по-хубаво от това? Стига с тия "сериозни връзки".

28.   Ти си жена на 23 години, не можеш ли да си отговориш сама? Не сте гаджета, не сте влюбена двойка, вие сте това, което сега му казват приятели с привилегии. Ако това не те устройва, зарежи го. Той самият ще те зареже, когато се влюби в някоя.

29.   За да го зарежеш трябва да сте във връзка, а вие не сте, само ч****е не прави връзка. :)

"Дори не казва гаджета ли сме или какво. " - След определено време трябваше да ти светне лампичката, че те употребява само за секс и не влага никакви по-специални чувства.
Когато мъж те иска за нещо повече от секс всякак се стреми да ти го докаже.

"Защо иска само да се чукаме? " - Защото си му удобна, намира в теб алтернатива за лесно е***е.
Не всяка ще се съгласи да има 3 години само сексуални отношения.

"Ако го зарежа дали ще направя грешка? " - Според мен няма да направиш грешка.
Така или иначе не си струва да си похабяваш времето за такъв, който те използва само единствено като кошче за изхвърляне на семенна течност.
- "Който е**л-е**л, Радка да не е к***а! "

До 15, годините нямат нищо общо с уменията в секса. :)
Колко пъти трябва да се повтаря, че размерът също не е водещ в един страстен секс? ! :|
Не знам как са ти вързали на комплексаркия коментар, но това говори много за теб.
Мъжете с "питони" и умения не се хвалят по форуми и сайтове, само комплексираните и несигурни в себе си го правят.
Личи, че си тролче, което цели да обиди и настърви мъжката аудитория.
Не си успял за твое съжаление! ;)

До 21, Майтап си правиш, нали? :DDD
Подкрепям 22, ако една жена е красива и става за сексуални преживявания само кондом ще му е нужен. ;)
- "Няма грозни жени, а слаби пиячи! " :DD

До 27, Да гушнеш любим човек, да споделяш моменти с него, да се грижите емоционално и физически - това е по-хубаво от секса!!!

~darkgirl~

30.   29. Ми то то ако се загледаш в тая държава даже момчетата и мъжете са изкуствени. Надявах се поне тоя дето писах за него да не е обаче не се оказах права явно. Мъжете сега искат само секс, пари, коли футбол. Дори не могат да поемат отговорност да създадат семейство и да се грижат за деца.

31.   Аз съм 15 с питона хаха 22 е някой друг.
Тука се появи някаква ораторка някаква си darkgirl която ме нарече комплексар. Май по скоро трябва са се прекръсти на light duck.
Но най важното - взе да ръси мозък и да семправи на много компетентна и то в тема която е пълна пародия.
Разбира се да допълня към глупавия и коментар ще кажа че уменията в секса имат връска с размера на пениса и Гъвкавостта и атлетичността на тялото.
Защо според вас спортистите се считат за добри ебачи а канцеларските мишки програмистчета за слаби.
Годините може и да не са фактор ,но да говорим за някво келеме на 19 дето му се ръчка като на заек и мъж на 30-40 е да мерим разстояние от Земята до Нептун.
Та ако аз съм тролче ти 29 си вече утрепано гоблинче.
И все пак 1000пъти по добре питон от малка чурка.
Но вие явно не сте попадали на подобно нещо иначе щяхте да знаете.

32.   До 31,Ти си тролчето с "питончето". :)
Няма да ти се вържа,за това си върви и коментирай със здраве,и не си мисли,че не знам за развихренията ти в сайта.
Във всеки сайт и форум има такива като теб,които искат да всяват смут и нецензурни коментари,само и само да се мислят за интересни и провокативни.
В моите и останалите очи си чисто и просто тролче с раздвоена личност,разбираемо е,в период на коронавирус всеки се опитва да изпъкне с нещо.
Л****й си "питончето" и си мисли,че си големия е**ч с "атлетическите възможности". ;)
Мечтите са безплатни,а пък може в някой друг живот наистина да си с такива големи възможности както сега ти се иска.

~darkgirl~

33.   31.Спести си секс-енциклопедистките работи за някой сайт за запознанства.Тука си споделяме историите и си помагаме със съвети,а не проверяваме на кой „питона“му е по-голям.По-добре не пиши тука вече,че взе да става банално и ме заболя глава да ти чета философските обяснения и не мога въобще да разбера какво целиш с тия разказчета.

34.   До 31

Не влизай в спор, човече, не ги убеждавай!

Аз нямах особено мнение по въпроса докато не налетях на яко надарен пич с 21 сантиметров атрибут и тогава разбрах какво е секс... , няма по-разтърсващо удоволствие, а и пича си знаеше работата!
Естествено, не всички жени се кефят на надарени мъже...
За себе си знам, че чувството да си изпълнена и истински обладана е неповторимо и вече не искам и да чуя за друг!
Нооо, всяка сама си решава...

Авторке, просто прекрати всичко и толкова!
Прекалено дълго е продължило и без това...
Като не те устройва, режи и бягай! А следващия път бъди ясна пред себе си какво искаш и си го отстоявай!
Успех!

36.   34. Горе-долу ми допадат думите ти! Мисля, че мога да те послушам и май ще го зарежа. А на оня с питона не му обръщай внимание, че и без това май е разгонен нещо