Как ловувате мъже, дами?
Прочетох едно изречение

„Жените нямат добре развити умения за пространствено ориентиране, защото по време на еволюцията не им се е налагало да ловуват нещо друго, освен мъже.“

и ми стана много смешно.
Как ловувате мъже дами?
Какво правите после с плячката си и случвало ли ви се е да хванете грешния шаран? Как го пускате после да пасе и как се пазите от това да навлезнете в територията на друга дама?
Има ли забранен дивеч?

P.S. моля мъжете да се въздържат от инструкции за успешен лов и риболов

Коментари

1.   Първо да попитам на колко години си?

2.   Хората не сме животни, че да ловуваме... Темата ти е тъпа- сори!

3.   Не ловувам, те се опитват да ме хванат! Повечето си падат по това. Ние трябва само да изглеждаме добре и да се усмихваме :D

4.   Аз съм момче на 20. Работата ми е такава, че на ден през мен минавата над 200 момичета и жени... ловът е ясен.. поглеждам ги веднъж, и след това ако тя иска нещо ме поглежда още 100000000 пъти :D :D така е и с момичета на 16 и с жени на 36... елемтарен ви е ловът... наща част е по-сложна

5.   Ловът е мъжка работа! Това е тяхната задача, това им харесва те да си спечелят момичето, подебата после е по-сладка! От жените се изка единствено да се държат като такива, да бъдат секси, но не леки, да излъчват лъчезарност и нежност! Това е!

6.   Просто, наливам в чашата му водка докато започне да ме харесва. :)

7.   6, доказано е, че мъжете действително при по-малка светлина и под въздействие на алкохола, оценяват една жена по-високо.
Надявам се да си се пошегувала и да нямаш действително нужда от това

8.   Гледам го, усмихвам се и до там.. Мисля, че е достатъчен сигнал, че го харесвам. Не мисля, че жените винаги трябва да чакат да ги свалят, но не ми допадат и тези, които като си харесат някой отиват и почват да се слагат. Това не ми е по ниво. Е, признавам, когато примерно адски много ми е харесал, това са единични случаи и имаме общи познати подхвърлям нещо, някоя въдица и до там.. И чакам.. Може на някой да се стори тъпо, но това си е мой начин и действа, поне засега.
Много обичам играта с погледите, любимата ми част от флирта. Преди да се заговорим... Няма да забравя, веднъж бях отишла в един клуб (беше ми много напушило и криво), отидох сама, седнах на бара ии оглеждах мъжете, само ги наблюдавах.. След час вече имах около 3-4 номера и няколко кавалера за вечерта. Е, не съм продължила нататък, но си направих извод, че не е важно каква чашка носиш и колко силикон имаш в джуките и дали са ти хубави изкустевните мигли, а това да умееш да предизвикваш и говориш с поглед - не всеки умее, по дяволите!

9.   Номер 6 ме устави безмълвен Хектор

10.   Не ловувам! Съгласна съм с коментарите на 3 и на 5, хареса ми и коментара на 6 (но в ироничен смисъл). И мен направо ме уби! жените трябва да стоим и да чакаме, да оставим мъжът той да ни хване. Ако е прекалено страхлив и притеснителен, е добре да му се пратят 1-2 сигнала - поглед е достатъчен. Трябва да излъчване спокойствие и увереност и да се себеуважаваме! Това е според мен!