Той не си пада по теб
Това е отговора на голяма част от темите тук, момичета.
Да, гадно е да си го признаем, но е така. Излезли сте и той не е писал повече, защото не си пада по теб. Свалял те е с месеци и накрая, когато си започнала да го харесваш е изчезнал, защото не си пада по теб. Дава ти смесени сигнали, защото не си пада по теб. Не и достатъчно, че да прекарате повече от нощ или две заедно, или пък да те търси само когато има нужда от това.
Ето, даже и аз, макар че го знам и макар че преди повече от три години си казах, че спирам да го търся, след като ми писа ей така от нищото наскоро и току що качи супер готина снимка, се връщах да я гледам три пъти и на инат не харесах Защото знам, че той не си пада по мен. Ако си падаше, нямаше просто да си чеше егото с мен всеки път, когато ми пише, просто за да провери дали още имам чувства
Не тичайте след никого, не газете достойнството си, а просто си признайте пред себе си истината, която знаем, но удобно се правим че не виждаме - той не си пада по теб. Имаше един такъв филм навремето, който за разлика от бозавите романтики най - накрая казва истината.
Затова сложете онази хубава рокля, направете си прическа, излезте навън и когато той види снимката на която са ви тагнали и сте супер секси и ви пише отново ей така, да провери как е, просто му отговорете с един голям сийн.
И не, темата ми не е мъжемразка, не си изливам яда, не се самосъжалявам. Просто споделям изводите до които стигнах, за да може повече момичета да си спестят нервите и да обърнат внимание на истински свестните и готини момчета, които наистина СИ ПАДАТ по тях, а не на мухльото, който не знае какво иска

Коментари

1.   С всичко съм съгласен освен с последното - той знае какво иска и това не си ти. И не е "мухльо" щото не те е харесал. По всяка вероятност си има причините, но ти е спестил грозната истина вместо да ти домачква и без тва накърненото его. Бъди благодарна и на това щото следващия може да е болезнено откровен и да ти каже в очите някое епитетче като твоето :)

2.   Хаха, абсолютно вярно номер 1. Боли го момичето....

3.   Никой не е длъжен с месеци да пише и да чака някоя да благоволи. Тези неща стават за макс две седмици. То е ясно, че момичето си има някакви проблеми или е девствена.

4.   Много вярно, а с допълнението от номер 1 вече е съвсем точно. Само добавям, че е валидно и за мъже (за джендъри не знам)

5.   Много точно казано. Дано повече заблудени и филмирани душици прочетат темата и научат нещо. Омръзна ми да чета сълзливи излияния на зарязани, смачкани жени, които са имали глупостта да се подлагат на някакъв, който пет пари не дава за тях. Защо трябва да ви пука, за някой, на когото не му дреме за вас, бе жени? Незаменими хора няма. Пийнете едно-две питиета, теглете му една п... майна и си продължете живота. Ако допълзи отново, повторете упражнението.

6.   Да те нарече мухльо същество което строи целият си живот на база прилепване към някой е смешно. А пък за това дали не знае какво иска - точно в този сайт - да не говорим :) Мъжете почти винаги са наясно какво искат, просто не го казват.

7.   Преди много години на работа бяхме се събрали група момичета, и една жена, по-голяма от нас, ни каза: "Момичета, търсете си мъж, който ви иска, а не мъж, който вие искате! "

9.   6 серизно знаете какво искате? Много силна приказка хвърли, пък най-добре знаете да мажете лъжи ха ха, нищо повече

10.   Винаги съм се чудела какъв е този закон. Човека когото харесваш не те харесва. А този който те харесва пък ти не го харесваш, не те привлича. Винаги съм се чудила само при мен ли е така?
Защо бе хора, защоооо

11.   До авторката - браво момиче. Истината винаги боли , но пък си е истина, че някои мъже са си чисто и просто мухльовци. Не слагам всички под общ знаменател , но Божее колко жалкари има по света. Адмирации към всички мъже които знаят какво искат , как да го получат и как да го задържат...ама е факт , че е пълно с идиоти , чакащи на мама , баба , държавата или на своята половинка ( същото важи и за жените ). Ясно ми е , че в случая ще има нападки към жените от мъжете , но айде нема нужда .