Объркана съм
Здравейте, искам да ви споделя относно отношенията между мен и едно момче, мъж. Аз съм на 17 години, а той е на 26. Разликата ни не е малка, но в нашия град и въобще във времена като тези това се приема. Преди да кажете нещо грубо относно това искам да кажа, че повечето му познати имат такава разлика с приятелките си. Той знае че имам чувства, обаче не идва директно при мен. Като цяло е от срамежливите и ми дава знаци че има интерес. Постоянно е около мен, виждаме се често, отива на места които и аз и изглежда е разказал на приятелите си за мен и разбира се очен контакт, забелязва ме от далече, винаги ме гледа. Проблема е там, че въобще не вярвам, ​че може да се случи на мен. Определено чувствата ми са ужасно силни и единственото което изпитвам е страх че краят ще бъде ужасен или че не е споделено. В социалните мрежи забелязвам че проявява интерес към много момичета (следва ги в Инстаграм, харесва им снимките и т. н) но на живо не ми е давал поводи за ревност. Ситуацията ни е малко объркана, тъй като бившето му гадже е моя далечна роднина, но въпреки това с нея нямаме контакт, а те са в една обща компания. Което е още един повод за ревност. Много бих се радвала ако получа един нормален и зрял коментар и поглед над нещата. Благодаря предварително и ви моля за мнение по въпроса!

Коментари

1.   Здравей, пише ти мъж на 28 години. Всъщност, годините ви не са толкова много, тъй като в 21 век това е доста срещано.
След това, защо си мислиш,че щом е последвал някого, той директно се интересува от нея/него? Ако наистина един мъж няма чувства към теб,то той няма да си губи времето с теб,а с други пред теб. Вие момичетата/жените понякога мислите, че на нас мъжете ни е по-лесно да кажем ,,Влюбен съм’’, но не е така. Ако искаш някого в живота си просто се бори, всеки иска да е важен за някого. След като той идва, там където си ти, показва, че този човек иска да е повече време с теб. Не губи време като се чудиш дали има чувства или не ,защото може би ще е късно след това. Късмет!

2.   Може да сваля теб, защото си малка и неориентирана, следователно няма да имаш много изисквания. Винаги е по-лесно да завъртиш главата на някой без опит. Хем е срамежлив уж, хем се интересува от много момичета дори виртуално. Забелязваш ли иронията? Това е донякъде червена лампичка-по-сериозните мъже не следят сумати жени и не им харесват снимките. Това го правят свалячите.
Ако те харесваше и искаше, щеше досега да е направил нещо. Поне да ти подари цвете или покани на кафе. Работите не стават с гледане отдалече. Нямаше да си седи само и да гледа, ако изпитваше нещо. Моят съвет е да не влагаш прекалено много в погледи и случайно появяване някъде. Гледай действията, гледането го може всеки.
Жена на 27