Оплесках здраво нещата...ПОМОЩ!!
Здравейте аз съм жена на 25 години,

Давам си реалистична сметка, че допуснах много грешки в живота си, в по-младежкия си период вярвах, че едва ли не света ми е в караката, че всяка моя мечта може да се сбъдне и най-вече, че всичо ще се нареди....

Тепърва съм на 25 и съм изгубила вяра във всичко... нищо не върви на никъде....

Относно любовта, винаги съм била във връзка с мъже, които съм вярвала, че не ме заслужават и че са по-малко от мен....
И сега за пореден път страдам от това, във връзка съм от две години никога не съм удряла дъното по този начин..
Приятелят ми е добряга и се запознахме в тежък за мен момент,( то и за това се прецаках ако трябваше да взимам това решение, когато не бях в криза, нямаше никога да бъда с него, щяхме просто да си останем приятели,защото тойй е добър човек)

Живеем заедно, и не мога да го търпя... наистина.... ясно ми е че не е човекът за мен и трябва да избягам, но нали сме под карантина, не е най-подходящият момент.

Този човек не се поддържа, не му пука как изглежда, яде каквото му падне, когато се запознахме преди 2 години тежах 54 кг, в момента съм 68....
Имаше толкова много хора, които искаха да бъдат с мен, но не аз избрах него... бедният, дебел, пъпчасал добродушко, който знам,че ми е сигурен и няма да ми изневери ...

Да обаче в един момент ти писва, ти да ходиш и да тренираш, а той да не прави нищо, ти да си редовно на кола маска, той дори подмишницие да не си бръсне (дори и при молба от моя страна)

Целият тоя труд и болки за какво?
За да може той да си легне до мацка, а мацката да си легне до плужек....ами не... започнах да правя на пук
Щом ти няма да се поддържаш и аз няма майната ти ....

Глупаво е знам и сега съжалявам, ще си върна формата от преди,знам го... ама това е само един резултат от основният проблем, който е ,че тръгнах в слаб за мен момент с него... а не го обичам и не мисля,че е достоен за мен....

Как да не допусна отново тази грешка ? Вие как удобрявате мъжете преди да се впуснете във връзка ? Кой е правилният ?

Не знам.... после тая табота с парите, хем искам да ме глезят и да ме водят на места и вярвам,че жените го заслужаваме, хем ми писна от мъже мрънкала....
Хем искам богат мъж, хем искам да е по любов работата...

Оплесках си живота, хората на моите години се женят,кариера имат, деца правят, аз само с пубертетските мечи си останаха и не прокопсах....

Какво да правя ?

Коментари

1.   14 кг мазнини при жените са нещо сериозно :)))
Остави го този добродушко и си бъди самичка :))
Няма да си първата :)

2.   Чак пък кариери и деца на 25...Стегни се, моля ти се! То е ясно - слагай чертата и не гледай назад!

4.   На първо място повярвай в себе си и живей заради себе си. И не прави компромиси в любовта и връзките. Намери човек, от когото ще ти се рзтреперват колената само като го видиш. Иначе ще прекараш живота си в компромиси. Успех!

5.   И аз съм правила такава грешка да съм с някой който не обичам, но бях на 19 до 21 г. И като я осъзнах рязко я прекъснах. Да, човекът често не работеше, беше дебел но никога не съм изпитвала такава погнуса, която личи от начина ти на говорене за него. Това е неуважение към теб, към него и човешките чувства като цяло. Щом е така остави го, но не, било карантина сега и прочие. Все трябва да ви е удобно на душичките, защото сте страхливи, интересчии много хора. Просто се оставяте и толкова. А как да не допускаш същото нещо в бъдеще - бъди във връзка с човек, който ти е интересен и обичаш. А ако не ти е бъдете само приятели. Простичко ми се струва.