Дали е възможно?
Здравейте на всички! Жена съм на 23 години. С приятелят ми бяхме заедно около две години, но след това той срещна друго момиче в което каза, че е влюбен и сега е с нея. Обаче ми предложи да се виждаме от време на време за секс. Тъй като все още го обичам и то много приех, защото така ще мога да съм близо до него, макар и не постоянно... От една страна съм щастлива, че съм с него от време на време, но от друга почти всеки път след срещата ни се чувствам зле.... защото усещам някак си, че той предпочита повечето време да е с нея... но от друга страна ми е много трудно да сложа край на всичко и повече да не му вдигам като звъни.... Вие как мислите възможно ли е ако при това положение се виждаме само за секс с времето това да прерасне в нещо повече от негова страна, тоест да почувства нещо към мен и да бъдем заедно?
Вие били ли сте в подобна ситуация и как в крайна сметка са се развили отношенията ви?
Моля ви споделете мнението си и кажете как бихте постъпили.

Благодаря!

Коментари

1.   Не е възможно. Защото за него няма друго освен секс. Ти си тази която намесва чувства и страда от това. Ако не ти харесва да се чувстваш зле, просто прекрати отношенията с него. Ще ти е тежко известно време, но постепенно ще осъзнаеш че си имала късмет да НЕ се обвържеш с подобен човек. Другия вариант е да си на мястото на приятелката му и да изневеряват на теб. Недей да си въобразяваш че за него си изключение.

2.   Не и не искам да съм на твое място!
Ти нямаш ли поне малко себелюбие и себеуважение, че си доволна да бъдеш един заместител, една секс кукла? Кога те търси, когато приятелката му е в цикъл ли?

3.   Виж скъпа не може от 2 стола да седи и на двата. Като му омръзне единия хоп на другия. Той лъже 3ма- себе си и вас 2те, так не може.. не е честно спрямо нея, не е спрямо теб. Куфата и да те няма. Никога няма да прерастне в любов, особено изневяра, ако толкова те е обичал защот не е останал с теб и преди това?? Бягай ще се овътриш много яко.

4.   Той много ясно ти е казал, че те иска за СЕКС, мисля че дори и да се раздели с нея няма да иска да е с теб. Но щом искаш да продължава да те използва по този начин отивай пак в леглото му. На 23 си, а мислиш като 16 годишна.

5.   Удължаваш агонията. Нищо няма да почувства към теб, щом за две години не го е почувствал и сега няма да го почувства. Била ли съм някога в подобно положение? -никога не бих си го причинила. Много недостатъци имам, но такова нещо съвсем честно не си причинила. Тоя негодник се изживява като султан-гледах един турски сериал на тая тема. Само че това време отдавна е минало. Но ме сърби езика да завърша с една народна поговорка-не е луд, който яде зелника. Луд е, който го дава.

6.   Значи и когато сте били заедно е правил така. И не, не бих приела да съм втората жена. Просто му харесва да има харем.

7.   Тя е официалната приятелка, а ти любовницата. Не уважава и обича нито нея, нито теб. Запомни- с бивши нито секс, нито кафета, нито разговори и чатове. Минало са. Или му постави ултиматум- или избира някоя, или и казваш, поне тя да се спаси от такъв.

8.   Ако бях на твое място, щях да пратя на настоящата му приятелка скрийншотове от разговорите ни и уговорките за секс, а защо не и някое тайно направено видео, на което се целувате. Нека го разбере що за стока е и да го зареже, щом й изневерява с бившата си.
Ти сигурно си добро момиче, но нямаш грам самоуважение - той те е оставил, за да е с друга, а ти сега си се съгласила да си му любовница. Покрай бивш се минава само с високо вдигната глава, този мъж не заслужава и плюнката да си хвърлиш върху него.

9.   Не може така да обичаш някакъв гнусняга. За да обичаш някой човек, е нужно да харесваш и цениш неговата същност. Какво достойно за уважение намери в него, за да твърдиш, че го обичаш?

10.   Бях в същата ситуация като си позволих да спя с него само няколко пъти и след това просто прекъснах тези отношения. Унизително са най вече за теб, и не няма да се влюби сега, щом преди не е и те е заместил с нова официална. Недей да си го причиняваш, заслужаваш повече. Аз така постъпих и съм много щастлива в момента а за него само осъзнавам каква мишка и страхливец е. Такъв мъж ли искаш.