Любов между гей е жена
Здравейте! Пиша ви понеже имам нужда да споделя с някой! Започнах нова работа, но тя ми поднесе една чиста любов, но пък се оказва че този в който съм влюбена е гей, но пък той направи първата крачка към мен като ме целуна, просто аз готвех той дойде и ме целуна, той знае че съм влюбена в него понеже се опитах да му направя подарък една моя приятелка му го занесе но той знаеше че е от мен и след това почнахме да се целуваме.... дори и за една бройка да го направим.. След това сме оставали сами в ресторанта всичко с целувките си продължава, питала съм го какво чувства към мен казва че ме обича и до там... Веднъж ме болеше много зъба, той беше неотлъчно до мен даваше ми целувки гушкаше ме дори израти негов приятел до аптеката да ми вземе лекарство.... Незнам какво чувства.... но според вас дали е възможна такава любов

Коментари

1.   Да възможно е

2.   Няма как да е гей и да те целува и да те желае. Много възможно просто да е бисексуален, като когато е открил, че харесва и мъже и е помислил автоматично - гей.

Сложете си го, пък после вижте к'во се случва.

Братан.

3.   Може, разбира се, но не те съветвам да го правиш. Защото познавам такова семейство, мъж гей който се е оженил под натиска на родителите си за да е "като хората"Имат и дете. Жената е дълбоко нещастна, няколко пъти го напуска но свекърът и свекървата я шантажират с детето или и правят скъпи подаръци и тя се връща. Момиче, секса е физиологична нужда, трудно млада, здрава и права жена ще издържи съвсем без секс. Тая, за която разказвам вече се е примирила, отдала се е на професията, а в къщи чисти непрекъснато. Свършва от единия край на къщата и подхваща от другия. А от психолозите знаем, че непрекъснатото чистене е сериозен признак за психически проблем. Това ли искаш?

4.   Усещам любовта му, когато се влюбих имам приятел който никога не ми е обръщал такова внимание както той го прави

5.   НЕ ЗНАМ се пише ОТДЕЛНООООООООО. Неграмотници такива.

6.   Всяка болест е излечима ако има желание.

7.   Всичко е възможно, душата няма пол. :)
Аз съм бисексуален и ми е добре и с двата пола, стига да е свестен човека, ще си живеем заедно. :)

8.   Няма такова нещо бисексуален, има прикрит гей, който е объркан. Нещата няма как да са наред, на нвго ще му липсват мъжете, колкото и да иска да е с теб, за да изглежда нормален, той винаги ще си остане гей. Просто на такива хора им е кофти, че не са като другите и ползват жена з парафан. Всичко ще е ок два-три месеца и след това ще започнеш да усещаш как нещата не са наред. Не си го причиявай.

9.   Най-вероятно не е гей, а би.

10.   Възможно е да се опитва да те примами за прикритие пред родителите си. Има много такиа случаи.

11.   До 6

Това лекар ли ти го каза или просто човека, който ти продава хапове?

12.   Неграмотно написано, неясна мисъл, липсваща информация, тъпкано с клишета. Поредния нещастен трол, който нещастните модчета одобряват. Явно грамотността от правилата важи само за коментиращите.

13.   А бе като не е зоофил, пак добре.

14.   Имаш достатъчно мъже за избор, от този далеч
Поне да имаш разум.

16.   Или е бисексуален. Или те позва за прикритие.
Ще мине време, ще се ожените, ще имате деца, а твоят мъж ще си има гей любовник.

17.   Любов и секс са различни неща! Той може да те обича, но секс няма да прави с тебе. Даже и активен гей да е, пак ще търси себеподобните. Щом те обича душевно, какво те бърка това? Но за секс си намери истински мъж, този само ще те лигави.

18.   Не е гей, бисексуален е. Защо не можете да приемете, че както съществуват жени, които са привлечени от двата пола, могат да правят секс със двата пола, влюбват се в представители и на двата пола, че и по някой третополов травестит биха могли да си паднат, така има и такива мъже!
Щом една жена е лесбийка обикновено считате, че е бисексуална (което не е вярно, има бисексуални жени има и 100%лесбийки), а когато някой мъж е бисексуален веднага го приемате за гей и точка. Не е така, съществуват бисексуални хора и от двата пола.

19.   Хахаха, хванала се нашата на една от въдиците на нас, мъжете. Изобщо не е гей, представял се е за такъв, за да си помислиш, че е безопасен и те е "атакувал", когато най-малко си очаквала.

20.   Е, много мацки лафят и движат с неосъзнати индивиди, нормално. Те се лигавят и говорят едни мили неща, не защото знаят как да общуват с жени, а защото са такива разнежени. Нали вървя по парковете и лятото ги гледам насядали по пейките, все едно две женички са на среща. Тоя говори и тя потънала в мисли за него, опиянена и побъркана от радост. Много се заблуждаваш и вярваш на глупости. Има си мъже и мъже, търси си от подходящите с изразена хетеросексуалност. :). Яки и високи хубави момчета, има доста такива. Качество търси, качество. Децата ти ще обират плодовете и ше страдат, не бъркай и прави правилно нещата.

21.   1. Сигурна ли си, че е хомосексуален? Възможно е да са просто клюки - за съжаление, много често по-нежните и поддържани момчета автоматично биват счетени за хомосексуални.
2. Възможно е да е бисексуален/пансексуален и да изпитваа физическо и духовно привличане и от двата пола.
3. Ако все пак е хомосексуален, но те целува, или иска да се "убеди" напълно в ориентацията си (да се тества), или желае да те използва за прикритие.

Говори открито с него. Попитай го какво изпитва към теб.

22.   Щом е направил първата крачка означава, че не е гей.
Може да е бисексуален.
Има и друг вариант да се прави не гей с цел да превлича жените. Все пак има жени които биха били доволни, ако възбудят гей мъж. Също има мъже който биха били доволни ако възбудят гей жена.

23.   Вариант 1: бисексуален е.
Вариант 2: някакси организмът му е запълнил липсващите количества тестостерон /дали сам или следствие на някаква добавка, страничен ефект от лекарство за болест, която е имал и е лекувал и т.н./ и това е върнало сексуалното му влечение към жени.

24.   Мислила съм си за такава перверзия, да преспя с мъж гей, активен, не пасивен. Ще искам да ме чука отзад. Предполагам, че ще има опит и ще ме качи на черешата от кеф!
ж 43

25.   24, на черешата ще те качи хетеро мъж. И със сигурност ще се справи по-хубаво, а и няма такова понятие опитен в чукането отзад, по-скоро е до инстинкти.

26.   Мили млади момичета! Не се самозалъгвате, обич, любов няма всичко е само едно прикритие! На 59 г се влюбих в бисексуален хитър, лъжлив и използвач! И... какво? Съсипа ме , стигнах до психолог. И вие ли искате?