Сексуално привличане от по-възрастна жена
Накратко историята ми е че от доста време цикля в приложенията за запознанства. Понякога попадам на нещо, понякога – суша. На 28 съм и с нея почнахме да си пишем в началото на годината. Тя е на 39, не бих я нарекъл дебела, а нормално изглеждаща, привлекателна жена. Добре налети бедра, дупе, гърди, както ми харесва. Секси лице и черна коса. С уточнението, че има дете на 10 и е разведена. В началото си пишехме общи неща, музика, филми, шеги, по-натам ставаха по сексуални. Показваше добро чувство за хумор. Имаше интерес за среща но или нещо с детето изникваше, или друго, или пък аз нямах възможност. Не сме писали до миналата седмица, когато я видях на линия и се заговорихме за положението в момента и всичко останало. Пробвах я за среща и тя взе, че прие да се видим. Понеже нищо не работи, си поговорихме в колата. Разказваше, че тъкмо си е сменила работата и се притеснява докъде ще стигне кризата. Видя ми се умна и добър събеседник. Съгласи се да я откарам до тях и да пием по бира. Доста се развълнувах защото от няколко месеца не бях го правил. Признавам, че секса и френската бяха доста по-добри, отколкото с предното момиче. Жената имаше много сексуална енергия и знаеше как да я използва. В дупето не позволи, само галене и леко с пръстчето. Два пъти ме свърши, а това почти не се случва. Сега се чудя да продължаваме ли да се виждаме за секс и дали тя иска само това от мен? Ако иска постоянен партньор би трябвало да търси някой по-възрастен. Въпросът ми е към мъжете и към жените – как бихте постъпили в тази ситуация и били сте така привличани от по-възрастен? Дали и за двама ни няма да е загуба на време последващи сексуални срещи, защото все пак не сме съвместими за по-сериозна връзка?

Коментари

1.   Ми и ти не си първа младост , иначе защо да е невъзможно , но ти явно не го търсиш с нея или я гледаш като жена с дете ?

2.   А защо да не сте съвместими ? Теб какво страх те е ако сте във връзка случайно да не те ангажирам нещо я финансово, я за детето. Много мъже на твойте години харесват по зрели жени. Тя е на 39 не е възрастна на 60 примерно.

3.   Правило №1, недей да разиграваш самотна майка. Прецени ти какво искаш от отношенията ви и я попитай тя какво търси съответно. След това прецени дали имате съвпадение с интересите или не, но недей да ѝ губиш времето. Дори и двамата да се съгласите на неангажираща връзка, прецени дали това няма да е време в което и двамата не бихте могли да си търсите подходящи дълготрайни партньори.

4.   На първото виждане и не ти дала да я онидиш анално? Много нравствено запазена тая женица! Дано поне си ползвал презерватив. Не го мисли толкова - каката е лесна и дашна, само внимавай да не щракне капана и да се окажеш поредния татко на 10 годишното дете и провайдър на позастаряващата мадам Играчова.

5.   И двамата искате само едно. Докато ти си намериш приятелка, тази жена ще ти е достатъчна.

6.   Поправи ме, ако греша, но ми се струва, че намеренията ти към нея са твърде далеч от сериозни в смисъла на желание за евентуална връзка. Сексът с нея ти е харесал, останал си доволен, и сега се чудиш какво да правиш, защото категорично не желаеш да споделиш живота си с жена, чиято възраст е извън твоите критерии. Ти искаш да имаш истинска връзка с по-млада жена, защото така е правилно. Същевременно ти липсва качествен секс, а тук го има в изобилие. Добре. Ако това е така, нека тя да го узнае цялото това нещо навреме. Все пак е жена с дете, а е и човешко същество. Тя също носи сърце и би могла да се влюби в теб, да погледне на теб като на нещо повече от забежка за уикенда. Кажете си ги тези неща и разчертайте план дали и как ще се виждате оттук нататък, дали само за секс, дали с тенденция да опитате и нещо по-дълбоко, за да няма обидени, наранени, объркани и прочие. Ако си дадеш време да я опознаеш и ти се стори човек, който си струва да обичаш, обичай я. Ако предразсъдъците ти са твърде остри и невъзможни за шлифоване, кажи й го още сега, за да не ти отделя повече време. Желая ти успех. :)

7.   От автора. Първо да се извиня, че пуснах темата тук, трябваше да е в секс и интимност, но здраве да е. Не съм младеж, но не съм и възрастен. Не твърдя това и за нея. Спомням си как винаги като по-млад/малък се захласвах и мечтаех за слаби момичета с дълги крака, оформени гърди и дупета. Но реалността се оказа по-различна и рядко съм бил с такива момичета. Идеалната сериозна връзка, която искам да имам е с 5-6 години по-млада жена. Затова съм така несигурен тук, защото ситуацията е нова за мен. Иначе се разбираме добре, имаме общи теми, но не сме общували подробно за всичко. Това че има дете мислех, че е проблем от нейна страна и затова така и не идва удобен момент за среща.
Не искам да я разигравам, но ако нямаше желание от нейна страна нямаше да има среща и секс. Сигналите, които си разменихме онази вечер за мен бяха нещо като – да преспим няколко пъти за да си задоволим нуждите и кой откъде е. Но точно както Номер 3 казва, това може да е загубено време, което всеки може да си прекара със точно търсения човек. Смятам, че е най-добре директно да я попитам за да потвърди или отрече подозренията ми.