Не знам какво да си мисля
Здравейте..
Моята история е че от скоро имам връзка с едни момче всичко уж върви ок.. Запознах се със семейството му ходя им на гости те много ме уважават и харесват.. Излизали сме и със приятелите му общо взето всичко изглеждаше окей..
Вчера той беше извън града по работа а аз нямах какво да правя и мислих да си стоя вкъщи но една приятелка ми се обади да отида у тях и пийвахме по биричкажв апартамента и по късно дойдоха неговите приятели сесяхме говорихме си нищо лошол и особенно бе сме правили.. Реакцията му беше много странна.. Защо си навънка каза ми че ще си останеш у вас с си с моите приятели и си пийвате обясних му как се стигна до въпросната сбирка а той пак говореше едно и също
Как аз съм му била казала пе няма да излизам и пе ще си стоя вкъщи... Не мога да го разбера.. Проблема е че съл изляза ли е... Ревност ли е.. Или е проблема в тива че съм с неговите приятели... Факт е че вцмомента ми се цупи и не ми говори за нещо подобно коетл за мен е излишен филм.. Дайте мнението си моля ви и ви благодаря предварително

Коментари

1.   Трябва да ти е обиден за това, че си излязла на по биричка по време на пандемия. Просто е безотговорно.
Иначе да, най-вероятно е изревнувал.

2.   Доста ненавързана история, кратка, пък объркваща, написана ей така... В апартамента на приятелката ти ли бяхте или в твоя, така е написано, че нищо не се разбира? И как пък ей така изведнъж се появяват и неговите приятели? "Не сме правили нищо особено", хахаха. С право ти се сърди, поне му кажи абсолютно всичко.

4.   Сърди се, защо говориш едно, а правиш друго. На такъв човек не може да се вярва. Отделно, че е безотговорно и тъпо да се събирате по къщите по време на карантината.
И пиши малко по ясно и грамотно.

5.   №2 е доказателство, че младите могат да четат, но не асимилират прочетеното. Какво не разбираш, написано я ясно(с доста правописни грешки) и се разбира -" но една приятелка ми се обади да отида у тях и пийвахме по биричка" Трябва ти разбор ли? Боже опази България!

6.   Безкрайно неграмотно и лъхащо на ниска култура. Чудя се да ти обяснявам ли изобщо, че действията ти са безотговорни по време на пандемия, понеже виждам, че ти отговорност не притежаваш - звънват ти и излизаш на общи сбирки с поне 4-5 човека...защо не? Заради такива като вас ни затвориха да не можем да си излезем от града, защото на вас не може да се разчита! Ще ви звънне някой и хайде на разходка из страната!
И се отучете да питате непознати по форумите всеки път, когато половинката ви се намуси, едва ли не от скука. Ние няма как да знаем, всеки ще гадае на какво му прилича случая. Говорете с половинките си, за да разберете защо ви се сърдят.
И се научи да пишеш и бъди малко по-отговорна. Тая карантина с причина я има - за да предпазим майките и бащите си, баби и дядовци, бременни жени и болни, не само себе си. Стойте си в проклетите къщи, спрете да се виждате с приятели, комуникирайте в социалните мрежи, излезте си на двора, ако имате такъв! Разпасана работа....
Звъннали и излязла....