Дяволско желание
Аз съм жена на 30години, омъжена съм от 5 години, но сме заедно от 13г. Сексът никога не е бил вълнуващ, може би нямаше химия между нас от самото начало. Често е болезнен или въобще не го правим. Понякога е приятно, но не достатъчно.
Правила съм секс с друг мъж преди години и мога да кажа, че беше чудесно чувствено и го желаех много. Тоест проблема не е здравословен. Разбира се обичам мъжа си и не желая да го наранят. Обсъждали сме въпроса разбира се, ползваме играчки за стимулация. Никога през живота си не съм била толкова сексуална мисля за това постоянно мечтая за секс. Какво е правилното решение според вас изневяра или може би тройка или размяна на партньори. Опасенията ми са че всяко от тези неща ще има последствия. Хората сме раними същества, ревниви, а също така е възможно някой да се влюби и всичко да приключи. Твърде сложно е нали. Но не се чувствам жена, желана, любена

Коментари

1.   А дали чувството ти, че не си желана не е аспект във връзката ти извън секса също? Отношението му към теб като цяло?

3.   Ох ,аз имам същия проблем. На 25 съм и имам връзка с човек ,който се държи супер с мен,но просто и при нас сексът е болезнен,не съм достатъчно възбудена.Свестен е ,добър е ,но не ми действа възбуждащо просто.Когато съм правила секс с друг мъж съм се чувствала страхотно.Явно просто както мен не ме привлича той сексуално,така твоя мъж също не те привлича. Според мен трябва да имаш връзка с човек който те привлича сексуално,защото все пак си на 30 и можеш да изтървеш влака,скоро няма да си така млада. По-добре го смени навреме,а пък аз също като теб бих се насочила за смяна.

4.   Целувай устните ми, кожата ми ,всииичко.
Не можах да се сдържа :D
Като за начало говори с мъжа ти за проблемите ви в леглото. Ползвате играчки, но дали знае, че въпреки тях не си задоволена? Не е зле и да му дадеш повече насоки какво да прави,че да ти харесва повече. Иначе ми е ясно, че ще изневериш. То се вижда,че вече го обмисляш, но все пак имаш шанс да постъпиш правилно.

5.   Решението е да не се обвързате с хора, с които не ви привличат по никакъв начин. Елементарно и много близо до акъла. Едните зорлем се влачат със свине и психопати за "повече сигурност", другите зорлем го вдигат пред уродливите им маймуни, защото били "скромни" и ще им лазят в краката като никой друг не ги иска. Ами не минават дребните ви сметки. Природата не можете да прецакате, за да изкярите нещо за болните си амбиции.
ж23

6.   Съгласен съм с №1, според мен вероятно връзката ви куца на някакво ниво, но понеже се "разбирате" смяташ че всичко е наред. Някак не разбирам защо сте се оженили при положение че няма поне някаква физическа химия между вас. Останалите отношения се наричат приятелство, което може да имате и без брак.

7.   Направо зарежи мъжа си докато сте млади и двамата и имате възможност да си намерите нов партньор сравнително лесно. Твоето желание не е нещо временно. Ясно че не желаеш мъжа си, не те привлича и щом досега не се е променило положението, по-добро няма да стане. Сигурно го уважаваш и обичаш, привързана си към него, но това не е достатъчно за една стабилна връзка. Така не си щастлива, а и той няма да е щастлив ако разбере как се чувстваш.

8.   Ти си само на 30. Имаш сексуална активност още 20 години да речем. Цели 20 години ли ще изневеряваш? Трябва вечно да се криеш, да лъжеш и да правиш комбинации. Разбери, изневярата не решава проблеми тя запушва само временно някоя дупка в брака.
Махай го твоя и си намери нормален мъж, с който да живееш и да те задоволява сексуално. Другото е загуба на време.

9.   Ааа преди години ами пак ще правиш с др мъж то е ясно ;) ;)
Като си избираш Мъж по Удобство сега ще си плащаш !! или ще си останеш с Мечтите Само избора си е твой .