Любов
Всички казват, че жените търсят мъже предлагащи подаръци, екскурзия и т. н щедър мъж, мъжете все се оплакват, че жените гледат парите, но нали жената е хубава трябва да ходи по салони, на Спа, а варианта с мъжа дето не може или не иска да предложи нищо, любовта достатъчна ли е или сред време трябва и нещо друго? Ако мъжа не може да предложи нищо? Все пак по- добре жената да получи изброените неща, отколкото да бъде готвачка и чистачка вкъщи, а тя не е на почит. Мъжете дори не забелязват работата вкъщи, която жената върши. Коя жена е по- добте тази която получава или другата която сама си плаща?

Коментари

1.   Според мен за всяко нещо трябва да има баланс и за да се чувстват двама човека наистина пълноценни, то и доходите им трябва да са балансирани. Ако мъжът няма какво да предложи и седи изцяло на издръжка от жената, то тя започва да се чувства като негова майка и това е токсично и за двамата, тъй като той ще се чувства гадно, не достатъчно мъж, а тя ще се ядосва, че трябва да го издържа. Другият вариант, в който жената изцяло разчита на човека до нея, също е токсичен. Това за да се случи, то тя или е в труден период и работи по въпроса, или просто е такъв тип жена - предлага тяло и секс в замяна на всичко останало, или с други думи е тип кифла.

С моят мъж смятам, че сме намерили някакъв баланс Ако ще се ходи на кино например, нямам нищо против аз да купя билетите, а той да вземе примерно пуканки и нещо за пиене. С него винаги сме давали по равно - наем, сметки, храна, изживявания, почивки - ако единия поеме бензина, то другия ще плати нощувките в хотела. Ако единия поеме ски картите, то другия ще се погрижи за обяда и пр. и пр.

Никога не съм разбирала жените, които изцяло разчитат на парите на мъжете и се тръшкат за скъпи дрешки, часовници, парфюми, а същевременно не дават нищо в замяна освен... секс и визия. Нямам нищо против мъжът да ми подарява разни неща от време на време, но в такъв случай аз се чувствам длъжна също да го изненадам с нещо. Обикновено говорим за някакви дребни неща - тениска, блузка, рокля, количка с дистанционно. Сега например събирам пари за PS5, тъй като детето в него е все още живо и искам да го зарадвам когато пуснат в продажба конзолата - има и рожден ден в края на годината, така че ще е идеално, въпреки че е доста скъпо... :) Но това е изключение, по принцип си подаряваме не толкова скъпи неща, тъй като и двамата сме на мнение, че е по-добре да си даваме парите за пътувания и преживявания. Изненадата може да е и шоколадови бонбони, важното е да е от сърце.

Общо взето, поне за мен, освен да консумираш, трябва и да даваш и важи и за двата пола!

2.   Продължавай да генерализираш все така. Те всички хора са копия един на друг. Между мозъка не може да се използва за да прецениш човека отсреща, ама хич даже. Пък и да можеше, защо ни е като ти вече знаеш всичко за живота, мъжете и жените.
А когато порастнеш може и да намериш читав партньор. Дотогава дерзай.

3.   Няма любов, всичко е интереси и договни отношения поляти отстрани с разни цветни преструвки на любов, за да е по-интересно.

4.   За да е красива една жена не й трябват фризьорски и козметични салони,нито скъпи маркови дрехи!
Домакинята като я напуснат може да се справя с живота си,а глезената като я шкартират изпада в ужасии.
Обясни ми дефиницята на 'която сама си плаща?'
Домакините не си плащат сами,пак мъжете имат дават пари,тъй като те не работят и няма професия домакиня.
Глезаните могат само да се фукат с процедурите си,но това не означава че са красиви,а ги прави само и единствено поддържани.
Почти всички са с твоето мислене,за това и мъжете станаха хомосексуални или стари ергени.

5.   Извод от всичко е: жената не е меркантилна, ама е хубаво мъжат да прави изненади! Я било пръстенче с диамантче, я екскурзийка, я рокличка, я обувчици, я да я повози в хубава кола, че и хубав дом да има. Изобщо не са меркантилни жените.