Моя пропилян живот...
Здравейте добри душици!

Как да започна и аз не знам...
Да кажем, че съм на 36г. 185см 78килца и малко над средно хубав ( поне така се надявам де ;) ).
Та моята одисея - като бях ученик, света беше в краката ми.
Завърших висше, момичетата ми се лепяха, на 24г. си купих хубава кола с три лъча от Щутгарт, Абе весели години бяха.
Запознах се с едно момиче от дълбоката провинция (не, че е имало значение за мен де ) ходихме, къде ли не.
Както и да е - един път ми изневери - простих.
Втория път вече бях полудял.
Все едно да вземеш биберона на бебето.
Нямаше връщане назад!
Бог си знае работата де - оказа се, че оня новия си имал
приятелка и нашата е била само за секс.
Рева ми по телефона, писа смс-и... И аз си поревах, ама нямаше връщане назад.
Преди две години се омъжила от зор за някакъв нотариус,
плешив, дебел и агресивен ама нотариус.
Направила си е сметката.
Хем се смях, хем ми стана тъжно.
Проблема е в мен приятели!
За деца вече ми е късно, ама ми се ще пак да
усетя "ония пеперуди", да заобичам някой пак.
Така се случи, че имам 3 апартамента, два до морето и един в СофияТА.
Пиша го, за да разберете, че т. нар. апатия не е от безпаричие
(не съм и богат де) ами просто от безизходица.
Имам родителите и брат ми, иначе ако бях сам не знам
какво щях да направя, просто те не го заслужават.
Мечтая си да ида на някое село и да си хвана някоя
Гинка, а пА ако ще и сто кила да е.
Тоя живот е губене на време.
Ей това е тъпата ми история.
Благодаря на всички изчели докрая.
Приемам всякакви съвети, критики, че даже и псувни.
Бъдете здрави и обичайте близките си ;)

Коментари

1.   Здравей, може да пробваш в сайтовете за запознанства. Знам, че звучи странно, но има много двойки, които започват точно от там. Не мисля, че ти е късно за деца, не бъди така сигурен, всичко се случва! Стискам ти палци да откриеш това, което търсиш и да си сигурен в него!

2.   А с жени срещаш ли се? :)

3.   Че какво му е пропиляното бе пич-хубавец ,с 3 апартамента ,на 36,не на 46!!!живота ти тепърва трябва да му предстоят хубавите мигове и моменти ,а ти се оплакваш,кое му е пропиляното не разбрах,ако е до това ,че нямаш жена -жени много само да знаеш как,къде и кога.

4.   Бе ще ти напиша какво мисля, нищо, че не е популярно. Това със селото не е съвсем лоша идея. Поне едно прибежище да имаш, огромно спокойствие носи. Душата ти има нужда от Бог, знам какво е, звучи трудно разбираемо, не много рационално, но после и възприятието за рационалност се променя...

6.   Тая Гинка от селото батко ще е същата, като тая от града. Не е като едно време, където жените са били чисти като сълза и са гледали само семейството си с 5 деца. В селата е още по-зле. Кръгозора на хората е по-малък и чалгата е проникнала в много голяма степен в провинцията. Чалгата, като начин на мислене, не само музиката.
А ти какво си седнал да се самосъжаляваш. Късно било, къде е късно бе ?
На 36 можеш да направиш 20 деца ако решиш. Аз съм на 26. Баща ми е на 63. Сметни кога съм се родил. Точно като е бил около 36.
По-добре ли щеше да бъде да гледаш 2 деца и жена ти пак да ти изневерява, ама да няма мърдане, щото имаш издръжки и простотии?
И не разбирам как ги прощавате тея изневери. Изневери ли, има ли и най-малка наченка това да се случи директно да си ходи.
А ти с тея 3 апартамента си толко напред с материала, че всичко е просто в главата ти. Стягай си, това са ти най-хубавите години.
Сам, имаш възможности, здрав. Кво ги мислите толко тея жени.
Жената донася проблеми, които досега не си имал и трябва да решаваш в последствие. И ако не си щастлив без жена, то тя няма да те направи такъв. Те искат интересен лайфстайл. Като и омръзне семейния живот и след 10 години да е пак ще има изневери, сканадали, секса след 40 спира, щото ги ударя менопаузата, а ако не спре то почват експериментите в секса, които тя иска да направи.

8.   Готин си. Изчетох те на един дъх. Не ти е късно за деца, жени бол. Дано да намериш подходящата. Просто не се отказвай да търсиш, а може и тя сама да те намери, знае ли човек. Жалко, че съм мноого заета :)

9.   Какво да се прави, веселбите все някога свършват, музиката спира и светлините угасват. Казано поетично. :))) С други думи - наиграл си се. И щом с тези физически данни и материални придобивки, си опрял до селската Гинка, нещо яко си се сдухал. Животът е какъвто си го направиш. И не ти е чак толкова късно за семейство и дете. С тази карантина нямаш кой знае какви възможности, но тя все ще свърши. Остава ти виртуалното пространство, макар че аз лично не вярвам в разните сайтове и приложения.

10.   На 36 един мъж е в разцвета си я се стегни , повечето не се женят на твоята възраст , още се мислят за млади , на мъжа никога не му е късно за деца .

11.   Дефакто си ядосан, че момичето се е омъжило (без значение за кой), защото главно за нея си писал.
Отделно от това - така ли се представяш при запознанства? Обясняваш кг, см и имане ли?

Може би просто си самотен и сравняваш себе си със например семейни хора с деца и т. н

Въпреки всичко си личи, че тази дама доста те е наранила, но живота продължава, особено когато простиш на себе си. Например да простиш, че си бил излъган и наранен, няма как да забравиш, но не е необходимо да носиш чужд товар върху плещите си.

Намери си хоби, занимавай се с нещо, срещай нови хора, общувай и със времето това, което е твое ще те намери. Аз така мисля.
Пожелавам ти успех и дано намериш себе си първо, и след това всичко, което ще те направи щастлив.

`Тя

12.   Ако ще съчиняваш тъпизми, поне ги пиши грамотно. "СофияТА", а? В Карпузица или Филиповци?

13.   Абе човече, как ще ти е късно за деца?!?!? Имам приятелки жени, които родиха на 40.... Това не го мисли, вие мъжете сте привилигеровани от тази гледна точка. Гледай да намериш точния човек. И аз така, лудо влюбена , кроя планове за бъдеще , деца, а нашият ходи да се шляпа. Не простих. Не губи надежда, има свестни момичета, които не само , че не изневеряват, но и не се интересуват от пари и професия. Аз например държа да съм щастлива с човека до мен. Независимо какъв е. ;))

14.   На такива като тебе (консуматори) наркотиците им решават проблемите кардинално - чисто удоволствие без никакви ангажименти...

Ако трябва да бъдем сериозни - една връзка се гради с години, не се намира на улицата. Какво значи "За деца вече ми е късно"?. Аз съм на 49 и имам син на 2. От предишния си брак имам 2 големи момичета. Не ти е късно, ами (признай си поне пред себе си) - никога не са ти се поемали такива отговорности, и да си развалиш рахатеца... Ако толкова искаше деца, можеше да осиновиш, или да вземеш под крилото си няколко самотни майчета, които да поебваш и така...

Това с "пеперудите" е влюбване, наркомания, не е любов. И нещата в живота се правят главно и с ум, не само със "сърце".

15.   Значи никоя нормална жена няма да те избира по това дали си някой красавец. По красота се избират жените, но и това пак е грешка. Фокусирай се върху това да си почтен, независим от майка си и да си мъж наистина и да можеш да гледаш семейство. Външния вид е важен до толкова, че да се грижиш за здравето си и да си с нормално телосложение и до там. Струва ми се, че не си порастнал още, какво значи майка ти не заслужава това? Кое това? Семейство се създава, за да го гледаш и да носиш отговорност за него, а не за да е мама доволна. На 36 ти е рано още, мъжете можете да имате деца на вяска възраст.

16.   Имам приятел, с когото поразително си приличаш, той пък искаше да си намери помакиня от Родопите. В крайна сметка на 38 се обвърза с жена с детенце и сега се хвали, че си е взел "готово семейство", за късмет момиченцето прилича на него и се казва като майка му. Като по поръчка :) защо да не ти се случи нещо подобно?

17.   Имам приятел, с когото поразително си приличаш, той пък искаше да си намери помакиня от Родопите. В крайна сметка на 38 се обвърза с жена с детенце и сега се хвали, че си е взел "готово семейство", за късмет момиченцето се казва като майка му. Като по поръчка :) защо да не ти се случи нещо подобно?

18.   Е, хвани си още един път от село, като ти е толко акъла. На село морал няма, пак ще ти изневерят.

19.   Пич, ти "откти" що хората правят деца - да си запълват безцелният и окаян живот... Както го пробутат на следващото поколение. В тоя живот, нямаме наситина "близки", защото точно т.н. ни "близки" имат най-големите очаквания към нас, да запълнят собствената си необходимост от деца, съпруг, и т.н. роли, които ни възлагат. А ти трябва да ги изпълняваш, щото те си били "дали живота за теб"... Не чи си искал това от тях... Обикновено точно когато наистина поискаш нещо - а не, така не става. Двуличие до дупка...

За съжаление си слаб човек... като повечето... Иначе щеше да приемеш какво е живота... едно нищо, едни празни очаквания, и поне да го доизживееш с малко достойнство и мъдрост. И аз съм на твоите години, но за съжаление не съм 1.85, така че мацките не ми се "ляпаха", та трябваше да прекарам живота повече в мислене. Естествено както си забелязал на тия години, дали ще ти се "лепят" или не, накрая е все тая. Накрая трябва да осъзнаеш, че си сам в тоя живот, и слабият човек търси все търси на кого да прехвърли тази мисъл. Затова всички жени изневеряват - защото те не могат да понесат мисълта, че са сами. А с който и да се хванеш, тая мисъл постоянно изниква, рано или късно... И започват да търсят "следващия", дали мъж, дали дете, което да ги спаси и тях самите.

Та така си и ти, като една хленчеща жена, търсещ с кого следващ да се хване, да те избави от собствените си мисли. Ако имаш някакъв елементарен морал, или акъл - не го прави. Нито за себе си ще направиш нещо добро, нито за следващите които трябва да го изживеят този същият цикъл. Харчи си парите за себе си, аз лично бих ги обърнал и във време за самият себе си (щото в гроба тия пари няма да ги завлечеш).

20.   Извинявай, да не би някой да не ти е казал, че ще умреш след година?! Звучиш все едно нямаш път пред себе си, това е, край, the end, животът ти направо е свършил! Я, стига. Хората се задомяват и на 46 години, ти тук си мислиш, че на 36 е невъзможно да изпиташ любовен трепет. Викам да се стягаш. Направо ме е яд, че не мога да ти се накарам очи в очи, ако ме разбираш.
Млад човек с работа, с имоти и възможности е седнал тук да се самосъжалява, щото бившата му изневерила и накрая се омъжила за някакъв нотариус. Голяма работа! Тя се е омъжила сега, защо ти да не можеш? Защо? По коя логика на теб ти е късно, а на никой друг не му е късно? Сякаш някъде пише, че на 30 години задължително трябва да си с професия и семейство. Норма не съществува, ти сам си си я представил и наложил, а сега страдаш от това. Имаш толкова живот пред себе си, а не го осъзнаваш. Яд ме е на теб. В университета имах колега на 50 години с дете на 5. Защо да не? Човекът искаше да си осигури следващите 15 години поне. Не, че нещо, ама баща ми сега е на 50 години- работи, пътува, с майка ми излизат вечер с приятели. Сестра ми е на 10 години, между другото. Къде е проблемът? Ти можеш да живееш и да правиш абсолютно всичко, докато не се озовеш няколко метра под земята. Дотогава всичко ти е възможно. Бившата се омъжила за дебел, агресивен нотариус.... и какво? Нашия тръгнал да се моли да намери 100-килограмова Гинка. Ако се влюбиш в тази Гинка те подкрепям с две ръце, ама предвид обстоятелствата по-добре замълчи и се стегни.

21.   А защо не можеш да си хванеш приятелка?
На 36 г. не ти е късно за деца, то жените дето износват раждат на толкова и даже по-късно. Точно на време си за семеен живот. Успех?

22.   Нищо не е загубено приятелю!!!
На 36 въобще не си заникъде напротив СЕГА Е МОМЕНТА, не го изпускай. На 40 вече ще е късно. И аз така си мислех като теб само че не за жените ами за колите. Не искам да съпоставям връзката с материалното, но много хубаво си казал трите лъча от Щутгарт. Изглеждаше невъзможно но когато човек се хване в ръце и ДЕЙСТВА - всичко става. Дали жена, Ес кабрио или каквото и да е - не се отказвай!
Горския

23.   Не се депресирай,как ще ти в късно за деца? На 36 си мъж,нямаш биологичен часовник като жените, докато можеш да правиш секс, можеш да правиш и деца.При вас мъжете това е предимство. Сега просто си наранен и затова се чустваш така,ще мине.Животът ти НЕ е пропилян това е в главата ти. На 36 готин и богат, живота е пред теб ,ще си намериш момиче сигурна съм. Жена на 24 ти пише коментара

24.   Здравей, гледам 22 коментара очакват одобрение, но въпреки това и аз ще си напиша мнението. За протокола съм на 30, подобно материално положение-сам. Но, но, но както казваше г-н Шарлопов мотивацията е нещото, което никога не трябва да губим. В момента, в който усетиш, че я губиш-веднага променяш нещо, с което да си я върнеш. Живота е прекалено ценен, не е лошо да го осъзнаеш, а най-важния ни ресурс е времето, то не се връща, както си осъзнал. Хубаво е да се поставиш само за секунда на 60г.(примерно), ще си кажеш- как можах да не направя това, това и онова, когато бях на 36(толкова млад съм бил). Сега си представи, че за секунда си на 90г.(какво ли щеше да си кажеш тогава?). Идеята ми е- цени си времето, влагай го в градивни неща, работи над себе си, а ако е речено "Пена" ще я намериш, не се притеснявай за нея, притеснявай се за себе си! Един възрастен човек, в чужбина, ми беше казал, че най-важното е да работиш над себе си, да се самоусъвършенстваш постоянно, вследствие на това ще се превърнеш в магнит, за нещата които искаш. За да не пиша прекалено дълъг коментар ще повторя още веднъж, че мотивацията нямаме право да я губим, никога!
Успех!
М30

25.   Катарзис.

26.   Аз мога да кажа само , че съм на 26 години и аз търся човек с който да усетя пеперудите, но за съжаление не намирам подходящ . Когато си намеря някой или спирам да го харесвам след една две срещи или той спира да ме харесва . Не знам много трудна работа е да си намериш подходящ човек .

27.   Човек, та ти си на 36,а говориш все едно си на 46! Защо да ти е късно за деца? Мъжете в това отношение нямате проблеми, и на 50 да сте, пак може да правите здрави деца. Жената над 40 вече може да има сериозни проблеми ако забременее.
Млад си още, животът е пред теб, наистина! Та ти си в най-прекрасната възраст за един мъж! Вече не си пубертет на 25 (то мъжете до 30 са пубертери май хаха). Имаш работа, опит, по-зряло мислене имаш... А всъщото време не си и чичо на 50. Имаш сила, физически все още си привлекателен, все още имаш младежки чар. Оцени това, което имаш.
Не се натъжавай, заради факта, че нямаш приятелка. Радвай се на живота.Пък любовта ще дойде. Понякога идва късно, но идва! Все пак, трябва да си активен, да се постараеш да се запознаеш с някоя. Пък каквото е писано.
С любов животът има по-специален вкус. Но и без любов, човек може да е щастлив и да живее пълноценно. Развивай се, занимавай се с хоби, спорт... Нещо, което да ти носи радост. Пък подходящата жена ще дойде. Любовта пристига най-неочаквано. Успех.

28.   Ами, щом си казваш, че си красив, но въпреки това си сам, може би не си толкова красив... Разбира се, не го казвам с лоши чувства, моля, не ме разбирай погрешно.
Жените като мен, които НЕ избират мъжете според парите, ги избираме по красота. Няма какво да се лъжем, външността е поне 50% по важност, освен това е добър повод да опознаеш някого отвътре, да видиш дали е свестен, нормален, адекватен. А в случай, че външността куца, просто всичко губи смисъл.
Повярвай ми, уверявам те, че изглеждаш ли добре, ще ти върви много.

Обикновено задръстените, грозни и тъпи мъже в България, припадат като чуят, че жените си търсим красиви мъже, а не богати, ама да си припадат. И в двата случая са все недоволни. Искат жената да ходи на фризьор, маникюр, козметик, да спортува, да се облича като модел, въобще цялостната ѝ визия да е такава, а Бай Ганьо Български ходи космат, вмирисан, некъпан, оръфан, дебел, с едновеждие и т.н. , обаче с космически претенции за жени, които никога не биха го погледнали. Другите му идиотски капризи няма да ги споменавам, защото е още по-зле ситуацията.
И това няма общо с теб, авторе, просто уточнявам за останалите читатели. Извинявай за спама.

Другото, което е важно за нас жените е и да си свестен, адекватен, верен, добър, грижовен, да не си извратен и да НЕ лъжеш. Ако си с някакви фантазии да бъдеш "господар" на жена си, просто нямаш шанс за каквато и да било жена. Ако искаш семейство, трябва да си гледаш децата, да сменяш памперси редом с жена си, защото това са и ТВОИ деца. Ако искаш да ти е чисто, изпрано, изгладено, измито и сготвено, ще слугуваш на къщата заедно с жена си, защото това е и ТВОЯТ дом, а тя не е длъжна да ти е робиня, още по-малко пък безплатна. За какво ѝ е да живее зле с мъж, след като може да живее зле и сама? За какво ѝ е този тъпан? Каква полза има от него?
Ако пък си някакъв порно-маниак, извратеняк, мъжка кур*а и прочие - също ще си седиш сам. Няма нормална жена, която да иска да я правят на парцал и да слугува на някого и на пениса. Тези жени ги има само в мъжките мечти и долнопробното порно. За изневерите, предполагам, няма нужда да казвам.

Или накратко казано, ако искаш да имаш жена, която да те обича и цени, трябва и ти да се постараеш. Никому нищо не се дава даром в този живот. Съжалявам, ако някъде съм те обидила, не е било нарочно. Само споделям как стоят нещата в действителност.
Успех ти желая и дано скоро създадеш свое прекрасно семейство!

29.   А можеше на тези години да си изгубил жена, деца и къща в пожар, а приятели и крака на фронта.

30.   Братле, какво си се отчаял. Аз съм на 37 и също в момента съм без приятелка, но и през ум не ми минава да се отчайвам. Даже, живот и здраве, като премине тази епидемия, мисля да видя какво ще излезе с една жена на моите години, с която живеем в съседни градове. Изобщо не е късно за деца, иска ми се да имам две. Това, че са ти изневерявали е гадно, но по този начин човек се научава да цени добрите жени. И аз съм имал доста разочарования, но съм благодарен на Господ за всичко, понеже бях много наивен и често си харесвах неправилните момичета. Имах една много силна и така да се каже невъзможна любов, когато бях на 22. Преодолях я чак на 25. Тогава си мислех, че тя е "единствената", "неповторимата", че никога няма да я забравя и да срещна друга като нея и т.н. После обаче осъзнах, че ние просто не бяхме един за друг, имахме различни разбирания, живеехме различен живот. Господ винаги дава и прави най-доброто за нас, макар и да не можем да го осъзнаем веднага. Двамата просто нямаше да бъдем щастливи заедно. Така, че горе главата и не си мисли глупости. Животът си е пред теб.

31.   До Номер 28

Много си малка мойто момиче, за да говориш по тоя начин. Колкото и да си се старала да си напишеш коментара от него лъха изключително много злоба и нещастие. И не, мъжете не припадаме по нищо. Щото жените сте повече от нас и ние ви избираме. Не вие нас.

Само като ти видя начина на писане и отношение и ми е ясно, че си на не повече от 19-20,с много лайкчета във Фейса и инстаграма и с много покани за приятелство. Заслепена си от тия посредствени неща и за това си позволяваш да говориш така. Когато пораснеш и станеш на едни 24-25 и започнеш да се оглеждаш за мъж за семейство, ще разбереш че хубостта му е последното което да гледаш. Точно такива плеймейтки дето го раздават тежки се хващат с най - гнусните дебелаци (богати) - защо, защото жените имате нужда от сигурност. Вие сте слабите, вие имате нужда от помощ, не ние мъжете. Ние можем да сме с 10 жени едновременно и да не ни пука. Така че ужвавайте мъжете. Да, трябва да се поддържате и да не сте като парцали. Работата на мъжа не е да е красавец, а да е мъжкар и да гледа семейството. Вашата работа е да сте слугини. И вие сте. Дали на един или на друг мъж. Ще започнеш да си търсиш мъж след година две и ще осъзнаеш как външността няма никакво значение особено за мъжа. Мога да те запозная веднага със супер яки мацки, чийто мъже са дебели и не се вписват в общите представи за красота но са мъжкари, имат добри професии и носят пари вкъщи и знаят как да издържат семейството.

И моля те, недей да ме лъжеш, че си голямата красавица 175 висока с чашка С. Не се лъжи ти самата. Вероятно не си и хубава, за това си и толкова злобна. Вие жените обичате да се самозаблуждавате.

Приятен ден от мен, Номер 28 и мисли, щото сте до 23-25...после сте дърти вече.

32.   Защо на 36 да си стар за деца? Повечето мъже точно на твоите години започват да ги правят. Не се лъжи с това, че жените от село са по-скромни, напротив, някои са доста по-отракани и от градските мадами. Може да пробваш да си направиш регистрация в Тиндър, за да се запознаваш с жени. Иначе, когато мине изолацията - курсове, танци, фитнес, заведения, излизания с общи приятели - все начини да се запознаеш с жени.

33.   Аз съм момиче на 19, моя живот също е скапан, но мъжът с който съм 3 години не ме обичаше от самото начало, затова тогава му изневерих 3 пъти. Прости ми, но празнотата в сърцето му винаги ще бъде там. Защо по дяволите след като му изневерих видя, че не се е държал добре с мен, пренебрегвал ме е, поставял е други неща на първо място. Сега след тези 3 години, връзката ни е изчерпана, с отвратителни отношения, живеем заедно и той и семейството му са настръхнали срещу мен и аз също не ги харесвам.
Ако не правихме секс, може би щях да съм вече щастливо омъжена и бременна с/от добър човек. Не знам докога ще търпя обиди и шамари...

34.   Абе, каун, то Киану Рийвс, дето е най-якия пичага, стъпващ по Земята, няма деца, няма семейство и ей сегичка за сефте на 50 години има сериозна връзка след всичко случило се в живота му, а ти тука ми хленчиш като 13 годишна пуберка.

Не на всеки му е отредено да има хубава, спретната къщурка, с две липи отпред, жена, три биещи се помежду си деца и лабрадор, капиш?

Взимаш от това, което ти предлага живота с пълни шепи и това е. А повярвай ми, той предлага ТООООООООЛКОВА много и толкова повече от Гинка от село.

Братан.

35.   Дебре, как пък така винаги се депресирате от най-малкото.
Обгръден си от хубави неща, НО въпреки всичко отчаяно си търсиш съпруга... аве живота ти няма да се промени особено. Направи си профил в Тиндър, макар и малко банално и за твоята възраст отъпяло, започни да ходиш по клубове / барове, трябва да се социализираш.
Живота ти не ти е само семейството, щом момичетата са ти се лепяли, то тогава какъв е проблема и сега да ти се лепят. По-скоро си изгубил EXPIRIENCE, няма нищо лошо ако работиш върху себе си , дори и да почнеш да сваляш някакви случайни нали, за тебе няма значение дали е Гинка или Милка, жените харесват контакта и вниманието, може би и за това и онази ти е изневерила... Както и да е разбирам че не те за едното ебане, а просто искаш да оставиш нещо след себе си, което е хубаво, надявам се скоро да намериш своята принцеса...
ПО-ДОБРЕ КЪСНО, ОТКОЛКОТО НИКОГА!

36.   Братане, да ама този не е киануто :)
Ко ще и 1000 къщи да има, ако не мой да заинтересува една жена... нали се сещаш.

37.   Подкрепям коментара на Братан. Ако на 35 е късно за деца нямаше да сме над 7 милиарда.

Лола

38.   Живяла съм и в град, и в село. Мога да ти кажа само, че жените от село са доста меркантилни, макар и да го прикриват добре някои от тях. Отдавна нямат общо с трудолюбивите и скромни момичета от едно време. Още като студентки идват в града с идеята да си намерят богат мъж, не толкова да учат. Често хора от града, където учат те или жени от по-малки градове се сприятеляват с тях и дават всичко за тях. Тия момичета като завършат забравят за довчерашните си приятелки - до вчера са им били подкрепа, от утре онези си хващат шапката и както им е удобно - когато е трябвало да губят време за кафе и взимане на лекции, онези от големия град са им били полезни, после ги зарязват. Това са момичетата от село и по-малките градове. Те си гледат интереса и се ръководят само от него и никой и нищо не ги интересува. Нямах предразсъдъци към такива, но като се опарих не ги искам изобщо такива като приятелки. Към мъжете се отнасят консуматорски. Та, успех с Гинка от село, ли как беше! Ще останеш силно разочарован.

39.   От автора.
Благодаря на всички Ви, прочетох коментарите по няколко пъти.
Това с имотите не трябваше да го пиша, че наистина звучи самохвално. Исках да кажа само, че "депресията", "дупката" или както се зове не е от финансови ядове.
Но не съм богат - работя по 5 6дни седмично за една поносима заплата.
Гинка ще е честно и добро момиче, а ако се обичаме поне първите 10г, ще е супер. Не държа да е някоя натокана мацка.
Времето отдавна ме научи да не гледам опаковката.
Да има добри очи - това ми е важното, а смея да твърдя ( тук вече се фукам ;) ), че много бързо познавам хората.
Това със сайтовете ми се струва несериозно, ама знае ли човек.
Имах регистрация преди много години и общо взето или малки кифли си търсят богат батко, или семейни жени си търсят компания за вечер, щото мъжа им изневерява и не ги обгрижва, или пък някой си чатят от скука, докато минава работния ден в офиса. И трите варианта за мен са губене на време.
Иначе идеята за живот на село е съвсем реална.
Роден съм и израснал "на СофияТа" и от началото на века взе да става все по-непоносимо - вече не се издържа тук.
Другото - няма да си направя дете само защото "ми е време"
ако с майка му не се обичаме.
Имам такива примери около мен и гадно за гледане.
Единия се оженил, щото бързал, другата щото мъжО ѝ бил изгодна партия, третия от немай къде, че гаджето забременяло и не искала да го маха.
Не Благодаря...
Тия хора като се събираме на гости или на разходки не могат да скрият досада и неприязън, а представям си вкъщи като само какво военно положение е. Такава епопея "брак поради обстоятелствата" не ми трябва.

41.   Братане, този път се обърка. Киану Рийвс е имал и жена и бебенце, което е мъртво родено, а по-късно жена му умира при нещастен инцидент. Така че не е най-добрия пример тук. За едно си прав, че е най-якия пич стъпвал по земята някога.
Към автора: Много як стил на изразяване имаш, пич, карай я така и като заговаряш мацки, ако го усетят значи имат нещо и на втория етаж. И не парадирай с коли и апартаменти, така ще пресееш по-меркантилните. Успех!

42.   В помашките села в Родопите има много Айшета, които ще ти родят деца и къща ще ти гледат. Горе главата.