Защо ме е игнорирал съобщенията
Здравейте аз съм момиче на 20 и харесвам мъж на 30 много му търсих профила под дърво и камък и най накрая го намерих. Писах му и той ми отговори. Започнахме да си пишем питах го дали е обвързан и дали не го притеснявам като пиша след това той писа - не спокойно и аз му писах радвам се че си необвързан и го прочете и повече не писа. На следващия ден го видях на линия и писах че съм го гледала в предаване за готвене и че искам той да спечели, съобщенията не ми се пратиха и аз помислих че нещо от интенета, след има няма 10 15 мин пратих емотиконка но и тя не се прати.
След това цял ден го следях дали е на линия но не ми излиза, пимислих че не е влизал повече но влязох писледно и беше качил снимка в профила си и се осетих че съм в игнорирани съобщения да не ми се пращат и да не излиза че е на линия. Защо съм в игнорирани при положение че е необвързан не съм нахалствала и не съм грозно момиче. Възможно ли е причината да е надут защото е в предаване , да е обратен или какво вече да си мисля и аз не знам посъветвайте ме
Благодаря предварително

Коментари

1.   "Възможно ли е причината да е надут защото е в предаване , да е обратен или какво вече да си мисля"

A не може ли причината да е много по-тривиална и просто да не те харесва?

2.   Досадила си му. Сега се запознавате, а вече му казваш, че се радваш, че е необвързан и му пишеш всеки ден. Сигурно не си негов тип.

3.   Прочети темата:”Той не си пада по теб” и ще ти се изяснят нещата.

4.   А, може да си има приятелка и затова.

5.   А не си ли помисли, че просто е усетил какво искаш, но няма интерес към теб и не желае никакви отношения? Защо пък като не те харесва трябва да е надут или гей?

6.   М 28 - Да, надут е и се е помислил за голямата работа. Да видиш какво ни е нас, когато някоя не ни обръща внимание. Губиш си времето да му пишеш

7.   Хахахахах прятно ли е да си от другата страна на бариерата? Хубаво ли ти е преследваш сега и да те правят на луда? Изчакай си реда и ако си много упорита може след години опити да те мине веднъж ако е пиян. Мислиш се, че като имаш с**** между краката и някой постоянно ти е длъжен.
Добре дошла в един ден на мъжа.

8.   Бъди сигурна, че щом е участник в предаване, не си единствената, която му пише. Може би просто е бил учтив в началото, но наистина няма интерес към теб. Може да е за добро, не се напъвай нещата да станат на всяка цена. Ти си направила първата крачка, топката е в неговите ръце. Нещата са ясни - няма интерес.

9.   Защо ако мъж не хареса дадена жена, веднага тръгва слух, че е гей? Знам и за други такива случаи. По тая логика всички жени са лесбийки.

10.   До 9

Женска злоба. Да откажат на мъж е гадно, но някак си приемливо. Ако откажат на жена, ударът е много сериозен. Значи нещо, не е наред с жената. Не, не може да е това! В мъжа е проблема, не в нея! Как може, тоя ГЕЙ, да и губи времето. Само един гей би отказал. Тя е толкова красива, че повечето гейове, биха си легнали с нея, ама не и тоя. По-добре, за да ѝ олекне, фщда каже на всички, че е гей!

11.   Не те харесва, за това.

12.   М.45 с две деца.
Поне 20 такива, като теб съм разкарал преди да се оженя!
Някой много тактично , други не съвсем- просто не бяха мой тип, а не исках просто да се възползвам за секс!
Не съм надут , не съм и гей:)

13.   Ебаси каква си надута! Щом бил дръзнал да ти игнорира съобщенията, значи се мислел за голяма работа или бил гей? А не може ли ти да си му неприятна със жадните си, отчаяни съобщения или просто да смята, че не си атрактивна? И да, това, че ти си се самообявила, че "не си грозно момиче", което подкрепяш със това, че някой, някога от загорялост ти е демонстрирал внимание, изобщо не означава, че си привлекателна. Особено за 30 годишен мъж, който може да завърти главата на почти всяка 20 годишна, но просто не му се занимава с глупости. От съобщенията ти лъхат намеренията ти и просто е толкова тежко със задни мисли, че кой не би те блокирал. Ама само как си личи в текста ти, че дори и не допускаш, че причината си ти! Първите ти 2 идеи са "надут" или "гей", а никъде не ти светва, че си неприятна с подхода/визията си. "не съм нахалствала"...айде бе! Цялата коментарна секция не е съгласна. Може това да ти даде идея кой е прав. Макар че като те слушам по-скоро ще ни обявиш всичките за "надути" или "завиждащи", отколкото да ДОПУСНЕШ, че проблема е в теб. Като не бил обвързан и ти, Самата, слязла от Олимп му обръщаш внимание и вече си мислиш, че ще е във възторг и ще бърза да се опознаете и се държиш все едно трябва да му има нещо, за да не го интересуваш въобще! Айде събуди се и хапвай от солчицата! Изгради си малко по-реалистична представа за себе си и за отношенията си с мъжете.

14.   В този сайт мъжете са крайно озлобени, направо се погнусявам, почти всичките им коментари са или с цел да се самоизтъкнат, или да нахейтят здраво някоя жена/жените. Колко жалко, един истински мъж помага на по-слабите или се въздържа.

Авторке, отказала си го с това - "радвам се, че не си обвързан".
Какво очакваш да ти напише след това? Да подеме разговора, за да те опознава ли? Или да си каже - еййй, супер, тая се радва, че съм необвързан, сигурно е много интересен човек..??? Просто си нямала за какво интересно да си говориш с него, а на никой не му е интересно да си пише/говори безинтересни неща.
Явно на човека не му липсва женско внимание, та да започне да води глупава кореспонденция, с цел да преспи с теб. Още по-малко да те избира за своя приятелка. А има и вероятност да си е казал - лелетуквкаквомогадасевкарамнееистина.

15.   13, 30 годишен не може да завърти главата на 20 годишна, още по-малко всяка. Би могло да се случи само по много голямо изключение и само ако господинът е много запазен, младолик и наистина красив. А у нас красивите мъже са 1-2ма от около 30 горе-долу и то само най-младите. Прави сметката...
След 25тата година, някои даже и по-рано рязко огрозняват, така че мнението ти е доста фантазьорско. Същото важи за жените.

Ж,22

16.   Да не би да става на въпрос за Реджеп от Хелс Кичън? Иначе, да, просто не му се занимава. Това, че не е обвързан, не означава че няма чувства към друга жена, а и вероятно много други жени му пишат. Той (който и ще да е) в момента вероятно мисли за победата, за близките си в това извънредно положение и други важни неща и не му е до свалки.

Black Sabbath

17.   Няма интерес към теб, повече от ясно е. Сигурно поне още дузина момичета му пишат и ти си поредната досадница. Не ти е казал дали си има гадже, а не е и длъжен да казва на непознати. Търси си реално момче от реалния свят, а не тв личност.

18.   А истинският въпрос е "На кой му пука?".

Не те харесва и точка, ама не става така, нали? Включва се веднага онова в жените, което е ключово, а именно неодобрението спрямо тях Ей, светът ще изринат за всякакви тъпаци, които ги накарат да се почувстват недооценени и за стотна.

Братан.

19.   Защото не те харесва, затова. Ако те харесваше нямаше да те игнорира. За щастие не знам какво е това чувство. При мен все са били на опашка.

20.   До № 15 !
По-скоро жените погрозняват, а мъжете напротив с годините се разхубавяват и ти го казва жена, защото като съдя и по моите приятелки и по принцип жените...с годините става по-зле и по-зле(не изключвам и себе си). Така, че не пиши глупости а погледни света малко по-реално !

21.   Че какво да си пише с теб, та ти си неграмотна !
Толкова много грешки открих дори и заглавието на темата имаш...седнала мъж сваля !
Не й обърнали внимание и оп той е виновен хахахаха ударил те по егото хаха

22.   Номер 14, премиерата с краставица, с банан или морков ти беше? Същата си като авторката, трябва заедно да тичаме до магазина полод и зеленчук. Нормално е като си недооценена и не ти обръщат внимание да говориш по този начин.

23.   Защото си нахалствала за това! Особено с неуместния си коментар за това, че е необвързан. Едно ще ти кажа от личен опит мъжете не обичат нахални жени и колкото повече то се буташ на един мъж, който няма интерес към теб, толкова повече той ще те избягва. И вземи малко намали това самочувствие до небето, че не знам иначе кой мъж ще те търпи!

24.   20, всичко си е индивидуално. Но да твърдиш,че мъжете стават принцове с годините, а жените погрозняват, значи си мъж. Има и мъже над 30, които са запуснати и приличат на 40 годишни, както и има младолики. Доста мъже над 30 имат проблеми с косопада и олисяват.
По темата- просто го свалят доста и ти си една от многото. Човекът е свикнал на фенки и внимание.

25.   Злобарите от ордена на Сейнт Чикилиън Десноръкият вече са минали през темата, ще се опитам да бъда по-добър с авторката. И така, ти си:

- търсила профила на що-годе известна личност под дърво и камък.
- започнала да си пишеш с него и твърде скоро си го питала дали е обвързан
- ако горното не е било достатъчно, си се зарадвала на глас /т.е. в съобщение/, че е необвързан.

Сега пояснявам къде са грешките ти - той е що-годе известен и повярвай ми, вече се е нагледал на следните:
1. имаш ли си гадже? Нямаш, супер... омъжи се за мен!
2. искаш ли да правим секс?
3. гледах те в онова предаване. Страшно готин си!

Изненадай го с нещо! Не бъди като масовката! Не знаеш ли как жените в сайт за запознанства получават по стотици съобщения на седмица и пресяват масовката с обяснението "на каръци не отговаряме"? Тук ти си била една от каръчките.

Освен това все едно известен или не - въпросът за обвързаността не се задава току-така! Колко почака? Има ли поне една седмица? То и така е бързо, но подозирам, че максимум на второто съобщение си го заковала с "имаш ли си гадже". Човекът още не те е опознал, ти го питаш има ли си гадже. Светва му лампата, че ти искаш да си гаджето му и бяга. Все едно дали не иска да се обвързва или просто те смята за странна! Никой не се обяснява в любов на непознат и не разпитва за любовния статус на непознат! Това са грешки за начинаещи - все едно от пола!

И най-важното: активността ти се определя от неговата! Това също важи и за отношенията мъже-жени, които споменах по-горе. Ако му пишеш "здрасти, как си" и няма отговор, не допълваш "прочете ли го" или каквото и да е, надявайки се да предизвикаш отговор! Пет съобщения не ти гарантират по-голям шанс за отговор от едно-едничко! Ако му напишеш нещо, той отговори с един ред и ти го залееш с 4 съобщения, от които поне два въпроса, човекът ще се хване за главата и ще се изниже. Накратко: всеки общува с хора като него. Ако той не те залива с по 5 съобщения на всяко твое, не очаква същото и от теб! Това важи и за самото общуване - ако буквално всеки ден го търсиш, ти ставаш досадна част от рутината му. Но тази част той може да я чупи за разлика от други. Не бъди досадата, а оазис на спокойствие и мястото, където той иска да бъде, когато му писне от досадата!

Не мога да повярвам, че доживях да го напиша на жена, но:
1. отличавай се от масовката, за да блеснеш пред конкуренцията!
2. колкото и да сънуваш сватбената ви церемония, не питай дали е обвързан, докато няма знак от другата страна, че и на него му е интересно дали ти си!
3. начинът на общуване се определя от другата страна.

И бонус съвет: колкото по-бързо правите секс, толкова повече шанса за нещо повече се изпарява! Онези, които искат основно секс, не биха те търпели дълго време да ги мотаеш. Така че за да избегнеш разните плейбои се постарай да си заслужи секса! Защо му е да бъде твое гадже, ако получава секса и така? За да бъде романтичен и да ти сваля звезди? Романтичните филми доста изкривяват нещата /те са за жените това, което е порното за мъжете/ - повечето мъже нямат нужда от тая любов и романтика и няма да ти говорят такива неща. Ако получиш едно "милата ми женичка" в трезво състояние, то ще се брои за голям подвиг. Същото важи и за момента, в който той се сеща за годишнината от запознанството или сватбата ви без да си му напомнила. За други годишнини хич не го търси! И така едвам смогва на всички лично негови, национални празници и други важни за него самия дати! А филмите разкрасяват нещата, защото целта е да ги гледате и да си мечтаете! Никоя жена няма да гледа филм, където мъжът се прибира, пита има ли ядене, изяжда го и ляга да спи без дори да я пита как е минал деня ѝ. А такива мъже има и то доста! Чувствителността открай време се насажда като някакъв грях у мъжкия мозък и те се страхуват, че дори елементарният интерес как е минал деня ти ги прави по-малко мъже. Тъжно, но не е наша вина и максимумът ни е да се съобразяваме със ситуацията, понеже не можем да я променим!

Та надявам се тези съвети да ти помогнат и горе главата! Ако този влак не е спрял на гарата ти, това не означава, че никой няма да спре! Просто се погрижи поне един перон да е отворен за пристигащите вместо да затваряш за престой единствения наличен с грешки като онези по-горе. Млада си, което не е грях! Неопитността е, но ако се учиш от грешките си, рано или късно успяваш да сгрешиш по-пренебрежимо. Далеч съм от мисълта, че някой става непогрешим - просто се учим да намалим големите гафове с огромни последствия.