Дали може да се промени?
Познаваме се от няколко месеца. Аз съм момиче на 18, той на 26 години. От както се познаваме той иска да спи с мен. Аз го желая повече от всеки друг. Но той показва и ми каза, че ще бъде само секс, без да влагаме и двамата чувства. Но аз искам нещо повече, не искам да си легна с него и на другия ден все едно нищо не е било. Има си приятелка, която е в чужбина на бригада, но постоянно спи с други момичета. Не му се носи добра слава. А не е такъв човек, по-добър е и са ми го казвали сигурни хора. Но ето на - той не иска да покаже другата част от себе си. Има хиляди причини, които ме отказват от него, а аз търся само една за да искам да съм с него. Постоянно той ми е в главата, а не е за мен. И не знам какво да правя ... дали ще се промени ?

Коментари

1.   Не, няма да се промени, непонятен е този женски стремеж непрекъснато до безкрай да променяте някого или нещо. И защо да се променя, защото ти искаш? Поне коректно ти е показал, че иска само секс с теб, не ти ги разтяга сладки и медени, а решението си е твое. Иначе приятелката чука кинти в чужбина, а той тук чука други приятелки, макар че всички го знаят какъв е - еми не е гламав, който яде зелника.
Мечо Пух

2.   Ако те е харесвал, щеше да се е променил. Поредната си. И честно казано, не мисля, че ти си момичето, което ще го промени, ако въобще има такова.

3.   Няма да се промени.

4.   Ами явно той си е тип Дон Жуан. А и сама казваш, че си има приятелка. А и той сам ти е казал, че търси само секс. Какво тук не ти е ясно!? Просто не си губи времето за да не страдаш после, това е мое лично мнение де.. Успех!

5.   Послушай Мечо Пух, отговрът е категорично НЕ! И наистина какви са тези стремежи винаги да променяте някого, или го приемате такъв какъвто е или не... никой не се променя, само защото някой така иска!

6.   Защо гледаш толкова наивно на този човек... ти искаш нещо по сериозно.. няма да стане... интересно как толерираш постъпките му..

7.   Пух е прав

8.   Авторке изобщо не ти трябва дози индивид.
" Има си приятелка, която е в чужбина на бригада, но постоянно спи с други момичета".
Уважавай себе си, а не да си поредната му бройка. И как разбра, че е добър човек, някой ти бил казал. За теб доброта ли е да изневеряваш на любимия си с който ти падне. Много заблудена ми се виждаш. Само ще те използва и ще те захвърли като мръсен парцал.... По добре не търси причина да си с него!

9.   Мечо Пух е прав. Браво на човека че ти казва истината, не те лъже с "ти си любовта на живота ми" и тем подобни. Това е една от добрите му страни, но вярността не е от тях.