Ниското самочувствие на жените - мечтите се реализират с решителност
Здравейте от един мъж на 27. :)
Споделям с няколко редчета едно интересно мнение за жени.
Искат определени типове мъже, ама не смеят да се впуснат в нищо с тях. От какво е тоя страх? Само глупавите и комлексирани бягат от хубаво. Ами, ако не им се прави секс веднъж, защо след това го правят един път с някой друг, а пък е можело с готин и мечтан образ. Супер нелогично и неадекватно, кой бяга от хубавото? Мечка от мед не бяга. Явно се сдухват от нещо, но дали ще споделят? Това е страх от лични недостатъци.
Ще помоля да няма коментари тип, , Никоя не ти връзва и пишеш", , , Ти за красавец ли се имаш", , , От кой тип си"
Нека просто да разсъждаваме малко.

Коментари

2.   Ниското самочувствие при жените обикновено се дължи на мъже, които са ги комплексирали. Дали като деца някой в училище, дали са я отблъснали по груб начин. Никога не е просто ей така, от нищото. Така ще, ако някоя хубавица е комплексирана - някой галош навремето е причината.

3.   Много жени са лъгани от всякакъв типаж мъже. Дали ще е хубав, грозен, слаб, дебел, умен, глупав-пак може да си изпати от него. Просто са предпазливи.

4.   "Много хубаво не е на хубаво"! :)
Красивите и привлекателни винаги са претрупани от обожатели/ки,всеки иска да има такъв партньор,но се страхува,че може да го загуби именно от предлагащите се.
Ако една жена е с ниско самочувствие и с красив мъж до себе си ще се сдуха,защото винаги ще се подценява и сравнява с другите.

~darkgirl~

5.   Възможните отговори са няколко, всеки един е реалистичен.
1. Мислят си, че тези мъже са харесвани и няма да са дълго с една
2. Мислят ги за женкари
3. Прекалено идеални за тях, което има връзка със самочувствието, за което споменаваш.

Като цяло съм забелязал, че не само визуално, но и като характери си намират изкуственяци.

6.   Първи, имаш предвид съвсем друга ситуация, става въпрос за привличане и отказ. Малко звучи - ама тя цял ден зяпа онова момче, ама зяпането нищо не означавало. При жените се усещат тия неща, не сме вчерашни. Нека да не се излагаме с примери. Прочети и мисли малко, няма смисъл от тролене.

7.   Само едно допълнение от мен, понеже всяка поговорка е вярна. :)
"Ако изглежда твърде хубаво, за да е истинско, вероятно е такова" И
"Не изпускай всеки шанс, защото никога и никъде не е същото"
Липсата на решителност = неувереност. Прекалено много си личи за някои работи, но лицемерието е страшно нещо.

8.   "Мечтите" в случая са мъже ли :D
Вие също трябва да сте по-решителни.

9.   Ами аз като жена задавам същия въпрос към мъжете. Съгласна съм с номер 2 и 4. От три години съм с мъж, който постоянно привлича погледи, аз сама по себе си съм комплексирана и от минали връзки. Комбинацията комплексарка с красавец сигурно можеш да си я представиш. Та и аз това се чудя като моят заглежда и точи лиги по красавици, защо е с мен. Явно той горкичйият е още по-комплексиран и се задоволява с мен. На кого му пука изобщо?

11.   Класика в жанра - Излизаш с някой, с който винаги си мечтала да бъдеш, водиш го у вас, натискате се, смучки, пъшкане, подмокряне и не се стига до секс, а и след няколко дни решаваш, че този не те привлича. Хахаххаха, мощен смях в залата. Сега, това да пуснеш на някой заблуден и помислил се за екстра пич, само защото е някой си и вади кинти, не те прави уникална. Човек сам не се харесва, ако се лишава от това, което винаги е искал. Номер 1, айде дърпай. :)

13.   Може да смятат, че си надменен.

14.   До 13-ти:
Човек, много жени имат връзка с надменни мъже, тъпичко е да се правиш на дошъл от пустинята. Или са мега залухави, или нарочно си търсят неподходящи, но и дветте не са ОК.
Изглежда, че си търсят мъже на тяхното ниво, ама това си е страшно ниво. Аз си знам нивото и си търся подобие, а подобията ми си търсят ниво под мен. Повярвай, нямаше да се дразня ако се ориентираха към ниво над мен, наистина.
Хейтърите са най-вече от женски пол тук.

15.   Мен, авторе, не ме е страх! Обожавам съпруга си! Той освен, че е красив като арабски принц (мургав, с големи кафяви очи, подчертани скули, плътни устни и фина мускулатура), е и с 9 години по-млад от мен. На всичкото отгоре е интелигентен, амбициозен, работлив, дружелюбен, весел, лесно печели и приятели, и пари, и жени. За секса не говоря - там е ненадминат. И всичко това получих аз. Получих го, но някъде в съзнанието ми постоянно свети червената лампичка, че така, както го получих, така мога и да го загубя. Но вместо да го следя къде ходи, с кой общува, да му ровя по джобовете и да му вдигам скандали за нищо, аз правя обратното: осигурявам му пълен релакс у дома, научих се да чета желанията му и да ги изпълнявам още преди да са му хрумнали. Не съм се обърнала на слугиня, разбира се, говоря за желания от всякакъв характер, добрата храна и уютния дом са само част от тях. Има и по-важни: разбиране, приятелство, уважение, търпение, съчувствие и т. н. Моят мъж разполага с абсолютна свобода да се забавлява по начина, който предпочита, както и има последната дума за всички по-важни решения. Така лично аз разбирам нещата. Ами, като искам крал в леглото и в живота си, ще се държа с него като с крал. Това не ме унижава, а ме прави "кралица", защото съм съпругата на краля, и получавам от негова страна съответните привилегии като такава. Вече 10 години живеем заедно в пълна хармония.

16.   Ами за тая работа се иска и акъл без предразсъдъци на преден план. Вместо това в женските глави:
Пълен хаос съчетан с дивашки битовизъм, добре облъчено съзнание с някакви фалшиви идоли, позьорщина до безобразие и безцелно маниерничене.
Когато насреща се появи описания от теб господин го гледат като НЛО.
Разбира се някой по невзрачен послушко влюбен до уши и да им пълзи след гъз се вписва по добре в ситуацията а и понеже тука се спомена за самочувствие - е добре да е такъв за да си го подържат на ниво и да се мислят за важни.
Но аз все още не разбирам това някои от тях защо се влачат и с цигани? Отврат!

17.   Почти всички жени се обръщат след копия на Джейсън Момоа, ама излизат с недоразумения от типаж Луи Гарел.
Най-бруталното е, че повечето са имали многократно шансове за контакт с първия тип, ама нали са кухи и се подпичкосват.
Ниско самочувствие, глупост, стереотипи и какво ли не. Бащите им са виновни, трябва да им дават морални уроци! Всеки баша иска сигурност за своята дъщеря, как ще я пусне с предизвикващ агресия висок и слаб гейтак?????
Аз, ако съм баща, ще искам дъщеря си до мъж, който ще си тежи на мястото.