Той сваля и други жени
Случвало ли ви се е да излизате с мъж, впоследствие за който разбирате, че се среща и с други жени като вас.
Дава им същите надежди, ухажва ги, държи се фриволно, създава фалшиво впечатление, че е влюбен, но с никоя няма сериозна връзка, намерения. И като се стигне до сериозен разговор се плаши и бяга. Що за порода е това?
На мен за пореден път ми се случва. Фейсбукът му е пълен с профили на различни момичета, на които също праща сърца и залъгва.
Той е разведен на 42 години и очаквах, че вече би следвало да е по-улегнал.
Мислех, че съм единствена за него.. разочароващо..

Коментари

1.   Бий му шута. Не ти трябва такъв.

2.   Човек и на 60 да е, ако е бил лек като млад, и тогава ще е лек. Това няма възраст. Радвай се, че съдбата те е спасила от един ад.

3.   Да, случвало ми се е, но с 18-19 годишен, не с 42. Може би си оставя за цял живот.

4.   Ами не се занимавай с него. Толкова е просто.

5.   На мен ми се случи.Аз се влюбих в такъв и накрая мен ме заболя,защото исках здрави отношения, а не да се държи с мен като с последната дупка на кавала,едва ли не.Когато бяхме заедно,вървеше много добре,а иначе ако не го потърся или не проявя интерес как е,що е,той няма..Също така,работата му е такава че се среща с хора и има колежки,очите му шареха и не само те.Прекрати си отношенията с такъв.Колко 40 има несериозни и аз мислех,че са сигурни и улегнали,но нищо подобно!

6.   Това, че възрастните мъже "са по-улегнали" е абсолютен мит, с който ви залъгват откакто свят светува.

7.   Да, но тогава бяхме пубери, а не зрели хора. Писахме си дълго време, говорихме, влюбих се, в последствие разбрах, че така си е писал и с други. Всъщност той ми каза сам от чувство за вина, месеци след като беше спрял. Даже ми показва кореспонденциите и кои са другите момичета. И шапка му свалям, че си призна. Сама никога нямаше да разбера. Голяма драма беше, ама детска работа.
Сега като зрял човек бих забелязала, но не бих се и занимавала повече с такъв човек. На 42 години не може да се държиш като 16 годишен, че даже и да нямаш топките да застанеш зад действията си.

8.   Още малко му остава и ще клекне.Ама дотогава може и да ти отрови живота.Не ти трябва.