Това не ми се е случвало до сега
Здравейте. Пише ви момче на 22 години. Не съм и предполагал, че ще напиша историята си тук, но просто ме е твърде срам да я разкажа на близките си.

Малко предистория. Преди година си бях харесал много едно момиче което тогава беше обвързано. Започнах да й пиша и да я търся, но тя все отказваше. И така в продължение на няколко месеца. Миналата есен стигнах до извода, че няма смисъл да хабя повече ресурси и се отказах. И както попринцип се случва точно тогава тя ми писа с новината че се е разделила с приятеля си. Видяхме се няколко пъти и така вече пет месеца сме заедно.

И сега към същинската част. Тя постоянно твърди колко е щастлива от факта, че съм се появил в живота й и колко много държи на мен. Бил съм го направил в момент, когато била 'съсипана' от бившия й, който редовно я малтретирал. В секса смея да кажа, че също си паснахме. Правим го навсякъде и по всяко време във всякакви пози и опитваме от всичко. Междувременно бившият продължава да я преследва и да иска да са заедно, но тя твърди че не изпитва никакви чувства към него.

Къде идва проблемa? Нощем се случва така, че тя винаги заспива преди мен. Когато заспи започва да диша възбудено, да пъшка, а дори на моменти и да се движи. Предполагам, че получава мокри сънища. Получава ги почти всяка нощ, по няколко пъти. Ако трqбва да съм честен се шокирам, защото имам чувството че те са с бившия й. Не съм повдигал темата пред нея, защото на сутринта и през деня тя се държи така, сякаш нищо не се е случило.

Моля за съвет какво да направя. Благодаря и се пазете.

Коментари

1.   Еми правете по-често секс и няма да ги получава.

2.   Търсиш проблем там където няма такъв!
Ти дори не знаеш какво сънува, а вече фантазираш, че били мокри сънища с бившия й! А ако сънува теб?

3.   От какво те е страх?! Задай си този въпрос?
.......от това, че той е бил с по-голям буй.
Това са пълни глупости. Най-вероятно сънува не него, а нейните секс фантазии които дори неподозиращ. Ако ти стиска сядай и говори с нея, но е добре да е пила малко преди това и ти също. Да не се стрелнеш какво си фантазира.
М 32

4.   Това е най странният завършек на история. Питай я. Ти ревнуваш. Няма поводи за ревност засега. Нормално се държи.

5.   Не е нужно да е свързано с бившия и... може просто да сънува някакви мъже... може понеже много го правите да е на тази вълна просто... попитай я...

6.   Най-разрушителния предразсъдъци за една връзка са съмнението и недоверието.

7.   всичко ти е в главата,просто си дай време да свикнеш още с нея да я опознаеш по-добре така да ти го кажа и едва тогава с времето ще разбереш дали има проблем или няма но едва на тоя етап ти си още пресен и влагаш отначалото прекалено много чувства и започваш да търсиш проблеми там където няма.. неможе по това че мърда на сън или издава звуци да съдиш един човек .. дори съм сигорен че и тя едвали помни на другия ден какво е сънувала ако е била много изморена преди това ..

8.   Ти дори не знаеш какво сънува. Всичко е само в главата ти. Всеки човек диша по-тежко на сън, а повечето се въртят и си мрънкат някакви неща. Проблемът ти е неувереността и недоверието, а не сънищата на приятелката ти.

9.   Е, това ме застреля. И да са с него какво? Ти правиш ли си график какво да сънуваш всяка нощ? Аз имам и еротични сънища с други мъже и то такива, където и през ум не би ми минало. Но се будя и край. Дотук. Не мисля за тях, сън като сън. Отделно сънувам секс сънища с мъжа ми. Отделно като цяло имам проблеми със съня и спя неспокойно. Будя се, въртя се и пъшкам и то при кошмарите, не при хубавите сънища. Моя мъж е ревнив и все пита кой сънувам. А то се мятам на лошото, не на хубавото. Това ти го казва кака ти на 30 от 10 години с един и същи мъж и богато въображение нощем. Спокойно!

10.   Зарежи я, явно още има чувства към бившия си и ти си просто отдушник.

11.   Вземи почети малко в нета за подсъзнанието, сънищата, има толкова материали по психология. Да се чете не е страшно!

12.   ЧЕСТИТО. Току що се превърна във точно копие на бившия й. Сега започни да я тормозиш и да я следиш, като за да е праведна момата, намали секса с нея, започни да пиеш и да я пошляпваш. Само така горкото момиче ще те оцени какъв истински мужик си.

13.   Интерсно как хората търсят проблеми там където ги няма. Как пък разбра какво сънува? Може би сънува Арнолд като млад, това толкова ли е ужасно? Ти имаш ли контрол върху сънищата си?