Очилатки с къса коса
Има ли някой, който да си пада по този тип жени? Чувал съм, че са по-интелигентни от средното. Да речем нещо като Цвети Ризова, но по-млада. Апропо ако някой познава Ц. Ризова каква е в живота? Преди няколко години се качвам в автобус 120 в София и видях такава жена, веднага ме привлече. Може и да е извратено, но ме привличат умните. И нищо против естествените блондинки нямам. Но фалшивите блондинки винаги са от типа тъпа кифла със самочувствие. Не че няма и чернокоси или червенокоси кифли. Но жените с очила повечето не са кифли.

Коментари

1.   Това, че жена носи очила, има натурална, или изрусена коса, не е показател за нейната интелигентност. Това е все едно да кажеш, че всички мъже с голям джип или жени с голям бюст са умни/тъпи.
Като заговориш някого веднага си проличава простак ли е или не.

А пък иначе какво ти харесва и те привлича си е твоя работа :D

M

2.   Ц.Ризова - умна ?!? По-скоро се прави на такава ....

3.   Няма

4.   Преди време някой или някоя беше публикивал/а същата тема за жените с къси коси и очила и споменаваше точно Цветанка Ризова. Знам, понеже търсих някакво масло за коса. Ако не е грандиозно съвпадение, то вероятно е или мъж с фетиш към такива жени, или жена с такава визия, която събира мнения.
Иначе, по темата - колкото са мъжете по света, толкова са и идеалите за красота, така че със сигурност има мъже, които харесват жени с такава външност, но да кажеш, че такава жена е по- умна от средното, изобщо не е вярно.

Black Sabbath

5.   И аз като по-млад си мислех, че точно такъв тип жени ме привличат - интелигентно изглеждащи, с очила, с по-къса коса (е не като на мъж или някаква ултра-феминистка). Ама с времето установих, че нито очилата са критерий за интелект, нито късата коса... Наумил си си го това, ама не е реално. С времето просто го израснах това. То даже имаше някакво изследване, че хората с очила изглеждат по-интелигентни, независимо дали наистина са по-интелигентни... явно влияе.

6.   3 абе щом някой я е взел Цвети Ризова значи има желаещи. А и тя се разведе, ожени за 12 г. по-млад и разведе и с него.

9.   Носенето на очила не е признак на интелигентност. Лошо зрение рядко се получава от четене.

Ж с очила, но с дълга коса

10.   Мда, поредното клише, пич!
Аз съм със средна на дължина, естествено черна коса, никога не съм носила нито очила, нито лещи, не съм нищо особено като физика, но завърших висше в Западна Европа като се издържах сама...
Работя си по специалността, създадох хубаво семейство, деца, не мога да се оплача.

Имам племенница обаче, която с триста зора избута “проклетото даскало”, на косъм беше да я скъсат на матурите и ето, дойде време да се оглежда за мъж (щото явно няма да следва висшУ :-) и знаеш ли какво видях?!
Това елементарно същество, което само за гримове и прически говори, взело и си сложило...очила??
Не, че не вижда, но просто гледа важно над тях, за да си придаде инТЕЛЕгентен вид...
Стана ми смешно...
Като й видиш точно телешкия поглед над диоптрите и разбираш, че клишето яко я държи...А гадже все няма и няма!...

Та...пич, гледай да не се нахендриш на някое теле с очила, че май ги има доста!:-)
Успех!

11.   Пич, лягал съм си с библиотекарка, с очила. За съжаление, беше омъжена. Не беше чак фурия в леглото, но се оказа изненадващо перверзна. Обичаше двойната... езда, ако ме разбираш.