Адски съм отчаяна, не знам какво да правя с "връзката" си
Здравейте,
Аз съм момиче на 21г. Имам приятел на 24г., като сме заедно от 3 години. Проблемът идва от там, че се виждаме само вечер и то в тях. Това е така, защото той има хоби и по всеки почивен ден, който има той е в гората да кара мотора или атв-то си. Не излизаме никъде и не правим нищо заедно. Следващия проблем е, че той употребява наркотици и алкохол, което аз не мога да разбера, защото винаги съм била против тея неща. Поредният проблем е, че той няма амбиция за нищо. Докато аз следвам, той не иска да се развива на никъде, няма книжка и няма желание да изкара. Увъртял се е в кредити, дела му вървят, общо взето откъдето и да погледна нещата са зле. Преди 1 година ми предложиха високо платена работа в чужбина и аз не заминах заради него. И тогава в мен нещо се пречупи. Започнах да се питам "Защо, защо и пак защо", при положение, че виждам какво става аз не мога да си тръгна от него. Не мога да разбера как може да го обичам толкова много въпреки всичко това, което става. Иначе с мене винаги се е държал добре, уважава ме не се караме в изневяра не съм го хващала, но няма и как да го хвана при положение, че се виждаме вечер за по 3-4 часа, а през деня и почивните дни всеки е нанякъде.

Знам, че е най-лесно да загърбя всичко, но не знам защо не мога. Всяко едно мнение и коментар ще ми бъде полезен.
Благодаря за търпението да прочетете историята ми!

Коментари

1.   Поредната жена, жертва на Стокхолмски синдром. Щом знаеш, че е лош за теб, защо седиш?

2.   И как сте заедно от 3 години като реално те ползва за едно? Отвори си очите!

3.   Горе главата всичко ще се оправи от само себе си.

4.   Еми в край на сметка на такива жени, като теб никой не им е виновен. Така че после, колкото и да ревете няма как да очаквате съчувствие.
Хем само се оплакваш, хем си с него и продължаваш да стоиш. Еми оправяй се за кво пишеш тука.