Любовната ми детинска история, на зряла възраст
Здравейте! Първо искам да се извиня, защото пиша през телефона и може да имам правописни грешки. На 25г съм, имам приятелка от година на моята възраст. Разбираме се чудесно, всеки ден сме заедно по цял ден, секскът върви, нооо.. Забелязах, че в социалните мрежи едно момче й праща сърца питах я кой е този тя отговори, че се познават, но не са '' ходили'' или нещо повече, просто познати. До сега не бях обръщал внимание или не бях виждал, че някой и пише. Не съм я засичал до сега да ме лъже. Обясни ми, че този въпросният си има приятелка даже щели да се женят но това не променя факта, че и е пратил сърце... Може да ги е трила съобщенията. Както споменах много държа на нея, обясни ми че докато е била с мен никога не ми е изневерявала или излизала с друг. Не малко, а много съм объркан не знам какво да правя. Тя е срамежлива, вярваща, първият път прави с мен. Държа много на нея, не искам да я изгубя, но пък не бих понесъл изневярата със сигурност.. Съвети ако може и благодаря

Коментари

1.   Издребняваш според мен. Не се впечатлявай толкова от социалните мрежи. Нямаш основание да смяташ, че има нещо.

2.   Напротив, не издребнява. Не била ти изневерявала. Е ти кво очакваш да седне на масата и да каже - виж, пиша си с 15 човека всекидневно, спах с 3-ма докато съм с теб и съм влюбена в бившия.
Такова нещо, като single момиче не съществува. Около тях винаги има орбитиращи мъже, които ги засипват с внимание. Независимо дали е във връзка или не, винаги някой им пише.
Аз на жена вяра нямам, не били ходили, само са се ебали викаш :D
Aма нали знаеш недей да дебнеш, за да не се хванете накая. Ако почнеш да човъркаш повече може да изникнат много сериозни пикантерии.
Така че ти си решаваш. Ако беше толкова вярна щеше да накара всички да са наясно, че е във връзка, ама вниманието за жените е всичко.

3.   Е, нали искате да сте социални и по 1000 човека да ви четат глупостите да ви зяпат снимките? Ха забранете сега на жените да са във фейса да се свалят с този и онзи.

4.   Праща сърце, би я изчукал. В тоя живот ще има мнооого хора, които ще искат да го слагат на приятелката ти, брат. Дали ще зависи само от нея и ти нямаш абсолютно никакъв глас тука.

Не бози излишно в неща, от които няма смисъл.

Братан.