Защото много боли
Здравейте, на 19 години съм и преживях раздяла, от онези тежките раздели след които не можеш да си представиш да бъдеш с друг. Момчето с което се разделих не знаеше как да се изразява, не знаеше кк да се държи, изневерявал ми е, посягал ми е от ревност, обиждал ме е по отвратителен начин и причината за края дойде в момента в който осъзнах, че заслужавам повече и то много повече. Но боли изключително много, мислех да сложа край на живота си защото не мога да си представя този човек да докосва друга, не мога да си представя и нещата между нас да започнат отново. НО има едно голямо но и то е че от нашата връзка година и 3месеца пред последните няколко месеца пазех това в тайна от всичките ми приятели, защото се чувствах длъжна поемайки риска да бъда с него отново въпреки хилядите съвети от тяхна страна да го скрия, от което много от тях ми обърнаха гръб. Без предишната им подкрепа се чувствам по-слаба и не ги виня но нима е грешка да обичаш, нима е грешка да искаш да бъдеш щастлив. Знаех че този човек миже да наранява, но знаех и че когато бях с него правех всичко по-истинско и по-красиво и не защото беше такъв човек който те бута, напротив, но защото аз исках да съм по-добра. Не знам как да започна отначало искам да опитам да излизам отново наляво надясно но сега това е невъзможно а ако тръгна да си пиша с някой неговите приятели ще почнат да ме плюят въпреки че той с лека ръка отдавна замени всичко което сме имали. Чувствсм се изключително безсилна, как да започна отново, как да не ме е страх. Чувствам се смачкана разбита искам да върна времето назад или да знам че ще има промяна но промяна никога няма да има, страх ме е от бивота и това отново да искам да живея, загубих смисъла, загубих част от мен

Коментари

2.   Намираш се там където бях аз преди известно време. И аз не вярвах, че нещата могат да се оправят, но се оправиха без дори да се усетя. Дай време на времето и дай време на себе си. Става по-леко, повярвай ми. Кофти спомените се заменят с по-хубави. Мен лично ме спаси това, че си намерих нови приятели и случих на добри хора, които са ми подкрепа винаги. И скоро и човека, с който съм в момента дойде. Може да отнеме години, може да отнеме няколко месеца. Просто трябва да го изтърпиш, знам колко е тежко. Но трябва

3.   Бебешки истории... Стани поне на 25 та малко от малко да ти е дошъл акълът в главата, и след това започвай сериозни връзки...

5.   Трудна история тая твойта. Жени дето са бити - най обичат.

Братан.