Любим и още нещо
Не знам дали тук е мястото но все пак ще споделям.
Имам приятел вече от 2 г. сме заедно.
Не живеем заедно обаче.
Той вече не се притеснава и споделя всичко, но аз не мога.
Има ли нещо странно в това което харесвам и искам?
Примерно в секса, винаги свършвам първа (от мн скоро) леко ме притеснява. А дори не знам трябва ли да се чувствам неловко. Разбира се и той свършва но малко след мен.
Другото което е предпочитам по бързо да ме.... ( по възбуждащо ми действа).
Искам мн по често да ме шляпа по дупето.
Прави го но по малко а искам силно шляпане и продължително.

Тези неща дали да му ги споделя? Един мъж как би ги приел.
А също ако пробваме без презерватив възможно ли е да му лепна нещо. Не знам не съм наясно. ПРЕДИ него не съм била с други?
Имам проблем с цикъла ако пробваме без, нещо проблем възможно ли е да има?
Не съм опитна признавам, без нападки моля.
И последно да попитам много го харесвам с брада как да го обедя да си пусне? Не съм казвала и това. Моляяя споделете ми историята...

Коментари

1.   Проблема ти не е, че нямаш опит, а че си сексуално необразована. В училище нямате ли час на класния в който да ви говорят за сексуална култура? Макър, че като ти гледам и правописа, представям си това училище, явно не е много загрижено за образованието на учениците си. И да знаеш, от секса без презерватив се забременява. Аборта е гаден, а да имаш дете преди още да си разбрала как да кажеш на гаджето си да си пусне брада е още по-страшно.

2.   Отново авторката, забравих да питам споделяте ли на приятеля си, че след свършване и от двамата искате да повторите?
Аз изпитвам много голяма нужда да продължим, много ми е приятно.
И друго винаги когато съм с гръб към него и правя нещо, той идва зад мен и започва да се търка?
Само веднъж ми спомена, че иска отзад и аз отказах.
Гледах клипове в интернет и въпроса ми е жените от болка или от удоволствие се гърчат?. Може да съм недобре но идеята да съм надупена и да ме оправя отзад ми хареса.
За каква ли ще ме вземе ако му кажа че искам?
Дали ще гледа на мен по същия начин?
Жени а вие давате ли на мъжете ви отзад? И след това как са се отнасяли?
И боля ли ви също и проблем с здравето имахте ли?

3.   "Макър, че като ти гледам и правописа" :)

5.   Споделяй му, всички неща, които искаш и ти харесват, които си казала за доста нормални и окей и ще се приемат. Може да си свършваш по много пъти и не е проблем да е преди него, стига да се грижиш и той да свърши. Отзад не е срамно да се дава и мъжете го ужавават у жените си. Може първите пъти да боли малко, но ако се прави с лубрикант и внимателно, няма да е толкова зле - като при вагиналния. Отпусни се и бъди себе си с партньора си, кажи му всичко, което те възбужда и говорете дали би го направил. За брадата може да не иска, но шляпането, по-бързия секс и липсата на презерватив, ако наистина сте си първи и внимавате за бременност сигурно ще са ок за него.

6.   Какво ми е на правописа???
Къде има грешки????

7.   Абе, правописът ти не е перфектен, ама по-смешното е, че номер 1, който ти прави забележка, е още по-зле.

8.   Моля вииии, защо няма коментари.
Едва ли е глупаво това което споделих. Нека опитните дават съвети за каквото и да било.

9.   Споделяй му всичко, което желаеш в секса. Не видях нищо срамно от написаното. А за свършването ти по-скоро ще се радва.