Момиче с бръсната глава
Здравейте хора, накратко, аз съм момиче с необичаен външен вид. Демек, обичам да ходя с бръсната 0 номер глава. И това мий постоянната прическа. Решила съм го, кът реша нещо съм слон.! Въпросът ми ее, възможно ли е момче да ме хареса с бръсната глава? Не ме убеждавайте да бъда прилична. Не харесвам дълги коси. Не че съм умряла за любови, ами просто ми е любопитно дали евентуално бих имала шанс? Ако може мъжете сред вас да ми пишат какво мислят за жени с голи глави. Иначе на външен вид, слаба съм, хубави черти, обичам образованието, и дали едното неналичие на коса ще ме възпрепятства? Все пак се надявам с времето това да стане по-приемливо. С много благодарности :)

Коментари

1.   Мъж съм. Разбира се, че може да те харесат. Тук говорим за външност. Аз бих харесал жена с такава прическа. Ако харесвам лицето и тялото ѝ - нямам никакъв проблем. Има жени, които са секси точно заради такава прическа.

2.   Някой който не те познава може да си помисли че си болна от нещо сериозно понеже нямаш коса тъй като по принцип не се случва момичетата да си бръснат главите ей така за кефа. Но иначе има всякакви типове, на мен ще ми е интересно гаджето ми да е с бръсната глава, различно и бунтарско е :D М23

3.   Не е важно какво имаш отгоре на главата, а какво имаш ВЪВ главата! Това, че си си отрязала косата не значи, че си си отрязала и акъла, а по начина ти на писане виждам, че си много умно момиче. Бъди себе си и изобщо да не ти пука какво мислят хората за тебе, всеки човек има правото да бъде различен. Аз много обичам такива жени с бръснати глави като тебе, много готини са ми, един вид разчупващи табутата на обществото и бунтарки срещу стереотипите. Харесва ми много, допадат си с моя характер. Повярвай ми, за никой нормален мъж не би било препятствие липсата ти на коса. Щом си хубава на външен вид, слаба, стройна и умна, липсата ти на коса ще е последното нещо, което ще гледат. Една жена може да е женствена и без коса, както и един мъж може да е мъжествен и с дълга коса, всичко зависи от общата аура и излъчване, което носиш. Да, не отричам, че има и много стереотипно настроени за които всяко отклоняване от нормата "мъж-гола глава, жена-дълга коса" е психично отклонение, но ако знаеш къде да търсиш, можеш и да си намериш някое момче без предразсъдъци, което да цени и обича, независимо от стереотипите, наложени от обществото като обществена норма. Да, имаш шанс, и то много голям, само бъди истинска и уверена, и успехът ти е в кърпа вързан!
П. П., ех, как ми се иска да те познавам;););)

4.   Всичко е възможно. Няма невъзможни неща. Това как изглеждаш и какво искаш да правиш с тялото ти е твой проблем. Но защо искаш 0 номер? Има ли конкретна причина примерно да си болна от нещо. И помислила ли си за къса коса не 0 номер а къса?

5.   Аз съм виждала жени без зъби, които си имат и мъж и любовник, та в тоя ред на мисли и ти без коса защо да не си намериш?

6.   Поредния трол. Или поредния тъп въпрос.
Обичала образованието, пък пише като някой от маалата.
Единственото предимство на обръсната глава е, че няма да хванеш въшки. За любовник не знам.

7.   Мисля че, знам коя си, ако си от старата столица. Моите адмирации, мога да ти кажа, че изглеждаш прекрасно, страшно секси си и много искам да се запозная с теб!

Keyser

8.   Според теб един мъж каква женственост ще открие в теб ? Не задсвай въпрос на който знаеш отговора.

9.   Водещ на ток шоу с бръсната глава имаме, премиер и президент 0 номер, мутрите и те, не си интересна Виж, ако вземеш да си оставиш една опашка на голата глава и си боядисаш лицето, ще замязаш на ирокезите.

10.   Не съм виждал наживо момиче с гола глава.
Ако авторката е хубава може отново да се хареса на момчетата.
Според мен косата прави тялото по-красиво.

11.   Да, възможно е да харесам такова момиче, но все пак зависи. На някои им отива, на други не...докато не те видя няма как да преценя. :)

12.   Не е достатъчно. Удари някоя контра и на лицето си. Ама многократно. Нека ти порасне брада. Стегни си и циците. Подгърби се... подръпвай се за чатала. После се върни тук и питай защо мъжете се изпедерастиха?

15.   Няма нищо по красиво и секси от жена с бръсната глава. Едно голямо браво от мен за куража да разчупиш общоприето разбиране на хората, че жената трябва да е задължително с коса!