Спала съм с малко мъже
Здравейте, на 26г. съм, омъжена, но имам едно притеснение. В живота си съм правила секс само с 5 момчета, а моите познати са били с много повече и се чувствам сякаш няма никакъв опит в секса...

Имала съм само 2-ма постоянни партньора а другите не се е получавало просто и сме го правили само по веднъж.
С колко мъже трябва да е спала една жена преди да се задоми?

Коментари

1.   Понамирисва ми на поредния базик, но ако не е така задръж да направя проучване относно задължителната предбрачна бройка на секспартньорите, както и рекорди в европейски и световен мащаб и после ще коментираме.
Мечо Пух

2.   С 1000

3.   Това не бива да те притеснява, а и без това не е хубаво да спиш с много момчета/мъже. А пък и 5 не са чак толкова малко.. няма определен брой мъже, с които жена трябва да спи, за да се задоми.
*Яса

4.   Здравей, аз съм на 25, не съм омъжена, но с приятеля ми сме заедно от 10 години. Бях на 15 като се запознахме, той ми беше първият и досега е единственият, с когото съм правила секс. Това обаче изобщо не ме притеснява, напротив- считам се за късметлийка, че открих моя мъж. Не мисля, че има от какво да се притесняваш, радвай се на мъжа си и не се опитвай да се вкарваш в измислени норми и граници.

5.   Глупав въпрос...

6.   И аз съм като 4, но не сме женени и съм с него от 19-годишна. Опитът не е в бройката, а в желанието ти и интереса ти да експериментираш в секса с партньора си. Например една проститутка, която прави на ден с 30 мъже секс да не е по-опитна от теб? Тя ще легне, ще си разтвори краката и това е, ще знае да извърти една свирка, сигурно в това време си мисли за това, което ще си купи с паричките за нея, дори анално ще даде с-у определена сума и какво? Тази жена ли ще е по-добра в секса от теб, която ще имаш чувства първо с мъжа си, няма да си болна от някаква болест и т. н.

Важното е човек да има желание към патньора си, да има фантазии, да има интерес към нови техники и да е готов да експериментира, както и да има партньор, които също иска да експериментира. Не е толкова сложно. С мъжа си ще натрупаш много повече опит, отколкото с всеки за една нощ.
На мен дори 5-има ми се струват много, но трябва и ти да си забелязала, че с момчетата, с които си била в двойка си набрала повече опит, отколкото с тези за една нощ. С тях се притесняваш сигурно и се стига само до разтваряне на краката, механика и това е.
Успех!

7.   Да ти имам притесненията. Как въобще ти хрумна да задаваш такъв тъп въпрос?

8.   Ми според мене между 10 и 20 некъде :))
М31

9.   По - скоро трябва да се гордееш, че си била с толкова малко мъже, понеже всяка втора вече има поне по 10...

10.   Че 5 малко ли е????

11.   Поредната тъпотия, иначе да си спала с 5 мъже не е ненормално, но е ненормално да си мислиш, че са малко.!!!

12.   5 даже са ти много.

13.   Средния брой на сексуалните партньори на жените във Великобритания е 7. В това число влизат както жени само с по един партньор така и жени със стотици такива! В изследването не са включвани проститутки. Българските жени като цяло са доста по достъпни, но предполагам от наблюдения, че средната бройка е 10 - 15. Аз съм мъж и предпочитам партньорката ми да е била с най-малко трима преди мене за да има някакъв опит, и с не повече от 10-12. Самият аз съм спал със около 20, но не бих признал пред приятелката си за повече от 10. Так мисля аз. Това нищо не значи разбира се.
Мъж 28

14.   13, българските жени може да са по-достъпни за българите, както англичанките ще са по-достъпни за своите си мъже. За разлика от анлгичанките, които ако имат малко акъл бягат от българите, което им дава чувството, че тези жени били по-малко достъпни, българките биха дали единия си бъбрек, за да могат да докопат западноевропеец. Има защо като чета писанията на 13. Сякаш жената е вид добитък за такива мъже, които се купува на пазара. Партньорките на такива сигурно са били преди това с най-малко 30-тина, но ще си признаят 1. Браво.

15.   Номер 13 съм.
Не знам с какво толкова те обидих. С просто око се вижда, че като цяло българките са по-достъпни за всички не само за българит, в това число араби, негри и турци. Това говори зле не само за жените, а за цялата ни нация! Ти можеш ли да си представиш как някоя англичанка се забива с негър и после се хвали пред приятелките си за това? Или още по невероятно немкиня с турчин! Бил съм и на двете места и мога да ти кажа, че подобни случай са изключителна рядкост. За сметка на това в някой от софийските дискотеки има по няколко чернокожи които се разхождат като рок звезди заобиколени от месни девойки, които са готови на всичко за да спят с тях и да се похвалят после. (Всъшност и аз съм спал с чернокожа, но по никакъв начин не бих си признал за това, камо ли пък похвалил. )

16.   13, говориш глупости, затова ме обиди. Аз съм била с един мъж. Приятелките ми с най-много двама-трима. Повечето дори пак с един или двама.
И аз съм живяла и на двете места. Германки има много женени за турци, но само за интегрирани такива, които гледат да не се набиват на очи. За негри има много, как мислиш стоят там хиляди африканци? Първо се женят за германка за визата. Германките се хвалят с набезите си, но действително най-изпадналите тръгват с чужденец, което не им пречи да си избират мъже за една нощ. Ако знаеше двата езика и почнеш да четеш в интернет, ако имаше жени-приятелки от двата цитирани народа, ще ти побелее косата.
Има цели групи от жени, които се наговарят да ходят на почивка в Турция, докато мъжете им работят. „Мили, ние намерихме ама много евтино.“ е оправданието. В Турция е Елдорадото за застаряващи германки, шведки, англичанки и со. Там мъжете са загладнели, защото не им пускат жените, преди да се оженят и загубят девствеността си, освен това харесват светлите и тлъсти западнячки.
Ти съдиш за българките по разните му форуми, където споделят жени с проблеми. Ако направиш изследване, българската ще излезне по-задръстена от западните жени по простата причина, че у нас да бройкаш мъже не е прието.
В Северна Европа особено си е нещо напълно нормално, отиди във Финландия, седни на бара и гледай срамежливо. 100% ще дойде жена, която да те консумира.

17.   Аз живея в курортен град в Испания и тука е пълно с англичанки. Мога да кажа всичко за тях, но не и че са недостъпни. Това са най-лесните жени, които съм виждала. Грамадни и дебели, но с къси поли до задника, пияни като кирка, качени на пилона, развяват задници и цици и се целуват с всеки срешнат. Чак ме е гнус да ди гледам. Даже имаше една дето беше дала да я лижат в дискотеката...

18.   с 1000 трябва!

19.   A, да, 17. Напомни ми за мое преживяване на Слънчев бряг преди години, когато по погрешка се бяхме завряли в заведение пълно с горинте слоници. Пиха алкохол с фуния, имаха огромен коктейл с много сламки. Една играеше на бара, в интерес на истината доста хубава. Долу бяха накацали няколко също така заблудили се немци, които се обзалагаха, дали мадамата има прашка или не. Нямаше.
Като отидох на тоалетната, те забелязали, че съм била с мъж и почнаха да ме питат как съм го свалила, че били много задръстени в заведението. Истината е, че бяха над 80% англичанки вътре, мъже нямаше много. После дойде една шумна компания българи, явно работници в курорта и дамите веднага ги нападнаха, която свари, се облажи!
След като се върнах от тоалетната, приятелят ми ме хвана и избягахме от там. Буквално са го изплашили тези жени, едвам се е отървал като са го забелязали, че е сам. Една слиница дори се опита да ме избута и да го дръпне към себе си!!! Ако искате да отмъстите на някои мъж, оставете го сам в заведение, пълно с пияни англичанки!!!

20.   Хаха, хора всякакви. Някои срещат подходящия рано и се омъжват ако не за първия, то за втория, третия. Други търсят и търсят, и все нещо с времето не е както трябва. И така стигат 10-15-20 броя. И хоп- курва, лесна и т. н.
Замислете се, всеки мъж иска приятелката му едва ли не да е девствена, но и да може някои неща в леглото, иначе пък ще излезе дърво, и пак не става. Един човек за да разбере какво иска, трябва първо да уточни какво не иска. А как да стане това без опит. Естествено изключвам хората, практикуващи секс само за бройката.

21.   "Замислете се, всеки мъж иска приятелката му едва ли не да е девствена"
Това не е вярно!!!!
М31

22.   Нали знаеш, че бройката няма нищо общо с качеството? Случвало ми се е да попадна на мъж, който се хвали със своите 30 бройки, а беше толкова зле в леглото, че не е истина, същото въжи и за женския пол.

Лола

24.   С поне 3 милиона.

25.   На 24 съм и съм била с един, единствен мъж, с който още сме заедно...
Той се чувства адски добре от факта, че съм си само негова..

С оглед на това, за мен 5 са доста...

А и в крайна сметка - майната му! Обичай човека до себе си и се кефи на секса.. имаш си някой до теб, изпробвай всичко, което ти хрумне и опита ще го натрупаш. Защо да е задължително опитността да се трупа с различни партньори - това не разбрах. Според мен бройката не е критерии за качество...

26.   26. За съжаление моралът в днешно време е такъв, че се "гони" бройка... Опитът в секса не идва от многото партньори, а от отношението един към друг...

27.   Слънчице, 5 са много! Съжалявам, но никога не бих обърнал внимание на момиче, което е било с повече от 3-ма! Бъди горда със себе си и моля те, не ги прави 10!

Lady GaGa Fan

28.   Не са никак малко, а и не вярвам бройката да е от значение. Всъщност нима има нещо трудно да се поклащаш напред назад.
Какво значение има различното момче?

29.   И кво толкова? ! И аз съм омъжена, малко по-малка съм (на 24) ама и аз само с 5-ма съм правила секс. Какво си тръгнала да се вайкаш, не знам.

30.   Абе 5 не са много, за мене нормално е някъде до 20 :)))) не че и над 20 биха били проблем :))) - но някак си не виждам как по нормален начин може да са повече от 50 :))).... което вече наистина е много... но пък като се позамисла и такава бройка не би ми попречила :))), то не бройката е важна :))

31.   Винаги можеш да си наваксаш бройката след брака. Аз съм на 21, девствен съм, но като се оженя ще си наваксам.

32.   Номер 31 нещо не те разбрах? !? !

33.   до Lady Gaga Fan

А ако е била с четирима или петима, вече не се ли вписва в твоята графа? Или е някаква много лесна за теб. Аман от комплексари. И аз така мислех ограничено като теб, обаче не можеш да съдиш само по това някое момиче. А ако е била само с трима, но с един от тях е спала за една нощ примерно? Пак ли ще ти е добре? Ще си говорим пак след време какво мислиш
М 22