Обича ли ме изобщо?
Здравейте искам да споделя с вас.. колко унижена и безпомощна се чувствам... живея с мъж той е доста по голям от мене има дете от друга.. аз съм на 23г. Нямам деца.. още в началото на връзката ни той ми изневери.. както и да е.. преглътнах го.. продължих напред... след изясни време го хванах да си пише с някаква по малка дори от мен... тъпото му оправдание беше че са приятели... добре... но вече близо месец той знае че си падам и по жени малко.. но нищо не се случвало до сега с някоя жена да го правя... започнах да и пиша с няколко мацки които много ме желаят.. и той ми каза така давам те на тях ни не и на някой друг... мина се време и ми каза хайде да си направим тройка... и знаете ли аз се съгласих защото го обичам и мисля че по добре така да спим заедно с още едно момиче отколкото да ми изневери... тъпото е че той прекалява.. и иска и с най-добрите ми приятелки... на него не му пука коя ще е... явно май не ме обича.. вие как мислите?
Бихте ли позволили такова отношение..? Тежко ми е че се забърках супер много в тази каша.... и че се подиграва с мен... а аз ли...? аз го обичам в дъното на душата си.... ❤️

Коментари

1.   Ти как мислиш, обича ли те? Като има прости жени, ще има мъже тарикати. Трябва много да се мразиш, за да правиш такива неща и то за човек, който те има за два крака с дупка между тях.

2.   В последите минути изчетох няколко от пуснатите нови теми в Сподели. Във всяка една от тях има сериозни проблеми във връзката. Най-малкото жената не получава уважение. Оправданието е винаги “аз го обичам”. Не го разбирам. За мен една жена трябва да си пази достойнството на всяка цена. Дори влюбена до болка, усетя ли шикалкавене, липса на уважение, съм рязала до кокал. Боляло ме е, тръгвала съм от не една или две връзки. Това ми костваше и дълги години самота. Но! Към днешна дата съм омъжена за мъж, който ме уважава и с който се чувствам спокойна и обичана. Чакането си струваше! Колкото по-бързо човек се отърве от токсичната връзка, толкова повече се доближава до истинското!

3.   "Обича ли ме изобщо?" - Не,не те обича!
След като ти е изневерил веднъж ще го направи отново!
Допуснала си да те смачка още в самото начало...
Сигурна съм,че ти изневерява многократно,дори и след "златните" тройки,които му спретваш в знак на обич.

"Бихте ли позволили такова отношение..?" - Не! Аз не съм се намерила на пътя,за да позволя да си играят и подиграват с мен.
Изневерите при мен не се толерират!
Ако не ме оцени - прав му път.
Колкото и да обичам не бих потъпкала достойнството си,за да му е кеф на него.

Разкрепостеността в секса не е гарант,че няма да изневери и да те замени.
Днес тройки,утре оргии,следва суинг,а накрая може да му станеш и боксова круша. :(
Бягай далеч от този!

~darkgirl~

4.   Поредната тема в която дамата е дълбоко влюбена в човек който се отнася с нея като с парцал. Отношението му е повече от лошо и ти сама се унижаваш търпейки го. Никоя жена с достойнство не би търпяла подобно нещо.
Едно нещо ми е любопитно обаче - в какво толкова си му влюбена в крайна сметка? Защото каквито и положителни качества да има, най-важното за връзката ви го няма.

5.   Ако този въпрос го зададе някоя 13годишна, ще я разбера, но жена на 23? Така като чета, много те е заобичал чичето, направо умира от любов! Толкова ли нямаш малко достойнство и воля и да го отрежеш? Толкова малко ли държиш на себе си, че си се превърнала в секс играчка на някакъв коцкар на годините на баща ти (вероятно)? И тъпото не е, че той търси коя да изч-ка, тъпото е, че ти си се оставила да се гаври с теб. Аз бих го зарязала да си прави тройките и петорките, ако ще, но без мен.

6.   Естествено, че те използва за стръв, защото вижда, че си глупава. Прави трайките заради другите жени, но не и да ти направи кеф, но ти щом си падаш по жени, направили сте си добра комуна, всеки се кефи и остава доволен. Ако те обезпечава финансово, какво повече искаш?

7.   Към №2, " Дори влюбена до болка, усетя ли шикалкавене, липса на уважение, съм рязала до кокал." Какво си рязала бе моме, за какво достойнство говориш, била си му подлога, той се е кефил върху тебе, тя за достойнство говори!? Знаеш ли колко му пука на мъжа за тебе, той си е постигнал целта, мушнал те е, пък ти си мисли, че имаш достойнство. Ето това ви е най голямата заблуда на жените, това, че сменяте мъжете като ностни кърпи го смятате за достойно, а това всъщност е най противно за мъжете и затова само ви прекарват и зарязват, защото нищо сериозно не могат да очакват от такива жени.

8.   Изневерил ти, сваля се с някаква в нета, ч-ка друга и то пред очите ти и ти питаш дали те обича? Ами да, много те обича, направо умира за теб! :)))
Ако имаш поне малко достойнство и самоуважение, зарежи го! Ползва те само като безплатна проститутка.

9.   Ти добре ли си? Изневерил ти е (сигурна съм, че все още го прави), дали те обича? Чати си с други - дали те обича? Потъпква достойнство ти - дали те обича? И сляпа да беше, пак щеше да видиш, че на този човек не му пука за теб и само те използва за да задоволиш сексуалните му желания. Жал ми е за теб не, че си се захванала с боклук, а че си загубила разум.

10.   Дъното на душата ти явно е бутилка от мини-бар.

Братан.

11.   Какво му обичаш?! Толкова ли е неземно красив, надарен в кревата, умен, забавен, с пари?! Просто поредният тарикат и коцкар. Докато си с него ще си нещастна. Остави друга да се радва на този страхотен мъж.