Чака сега разбирам какъв е
С бившия ми приятел чакаме бебе. Млада съм доста, но това не е проблем за мен, защото имаме достатъчно финансови ресурси, и съм израснала в доста интелигентно семейство. С бащата на бебето с познаваме още когато бях на 14, а той на 17, тогава почнахме да излизаме, бяхме заедно около три години, но се разделихме, защото бяхме станали много токсични един към друг. Към края на тази година се срещнахме случайно и така на няколко пъти си уговорихме срещи и пак се събрахме. Но впоследствие, когато разбрахме, че ще ставаме родители той бе много щастливи, че ще бъде баща за разлика от мен. В деня в който беше първият ни преглед при гинеколог, той не дойде с мен с оправданието, че имал много важна работа. На мен веднага ми изникнаха въпроси каква работа има пък той, че е по-важна от жена му и детето му? И двамата се занимава с арт неща, работим за себе си. Но все пак приеха, че може да е било наистина неотложна работа и нещата се наредиха отново. С течение на времето, обаче разбрах каква е работа е имал в онзи ден. Той се занимава с много опасни хора. Това тотално промени мнението ми за него. Оказа се че се занимава с тези хора от години. През цялото това време аз съм била с престъпник. Не казах на никого, защото ме е страх, че ще влезе в затвора. Но въпреки това се разделих в него, но тази история ме мъчи, а аз много го обичам. Не знам какво да правя? Не мога да споделя на никого. Какво да направя? Искам да съм с него, но когато се сетя с какви хора работи и какви неща е направил ме се отвърщавам от него.

Коментари

1.   Казвай му да се отказва, бъди категорична. Имаш право да го изискваш, все пак чакате дете.

2.   Семейството ти може да е интелигентно, но ти явно не си, щом си се свързала с престъпник. Отърви се от него и от бебето, докато имаш време и си продължи живота с някой по-свестен. На този бъдещето му е или в затвора или да го пречукат някъде.

4.   Кво те бърка с кво се занимава важното е кинтички да има мила.Бачкаторо за 600 лв едни гуменки нема да мое да ти купи па и дете ше имате.мисли

5.   И с какви толкова опасни хора се е занимавал и защо мислиш че са опасни, защото така говори група хора ли? За едни едно е добро а за други същото е лошо. Говори каква е причината за нещата които прави и ако не се разберете всеки по пътя си тихо и кротко. Ако не е убил човек или не трови деца или не е сводник не виждам кой знае какво да прави.

6.   Опитай да избягваш всякакви контакти с него! Баща ми беше така, после се оправиха нещата, но през целия ми живот ще ме гони тази съдба...внимавай!Късмет!

7.   "Казвай му да се отказва, бъди категорична. Имаш право да го изискваш, все пак чакате дете."

И с какво ще изкарва пари тогава, когато се откаже? Той ако имаше стабилна професия, едва ли щеше да се занимава с незаконни работи и опасни хора...

Нещата са много в дълбочина, нищо не става за едн ден - от днес за утре.

С две думи, в този сайт можеш да получиш безплатен съвет, който именно за това е безплатен - защото 5 пари не струва...

8.   От друга страна, винаги ще има жени като авторката на темата, които са наивни, доверчиви, не особено интелигентни, които не могат да анализират - нито хора, нито нищо... и такива доверчиви и заблудени жени се лъжат лесно с няколко мили думи, с по-нов модел телефон и маркови дрехи, малко външен вид и е готова! За брак и за дете! И за развод, проблеми и разочарования...

9.   Ох, миличката. От опит ти казвам, че с такива работа нямаш. Представи си как един ден могат тези "опасни хора" да навредат на теб или на бебето, защото той е сгрешил нещо? Представи си под каква опасност може да живеете. Махай се от него. Мести се надалеч, без той да разбере къде, и сама с бебето, щом имаш достатъчно финанси ще успееш, но в никакъв случай не оставай при него.