отношения с бивши
Здравейте , имам въпрос към всички посещаващи тоя сайт ,и ще се радвам на отговори отдолу. Поддържате ли контакт с бивши приятелки /приятелки след края на връзката ви ? Не е ли супер тъпо ако си бил с никой 6-7-8 години заедно и си делял едно легло да не си кажете здравей на улицата .

Коментари

1.   Най-доброто е наистина да не подържате връзка. Не е полезно и нищо не носи и на двамата. Може едно Здравей на улицата и общи приказки, но дотам. Не разбирам приятелствата с бивши, гостита и сядането на една маса. Минало.

2.   Не общувам. Когато общувахме явно беше решил,че му давам надежди,че пак ще сме заедно и вече се нямаме дори в социалните мрежи. Гадно е , но в крайна сметка не ни свързват деца, че да трябва да сме в добри отношения.

3.   Имах кратка 6 месечна връзка, преди 10 години, но се разделихме с добро и до ден днешен си честитим по поводи. След тази връзка имах 6 годишна връзка, но края беше гаден и за двамата, опитах се все пак да направя крачката и да му честитя за празник, не отговори и така ме подминава всеки ден по улиците, защото сме комшии. Грозна работа, та до човек е.

4.   Не аз поддържам с всички бивши добри отношения и всичко е ок
М45

5.   Не. За да е бивш, значи нещо кофти се е случило между нас. Въобще не ме интересува нищо, което е било, нямам сантимент към миналото.

6.   Не. Разделихме се с лошо, никакви контакти повече!

7.   Не бих подминал бивша,въпрос на възпитание е,но не бих и бил приятел с нея по разбираеми причини.

8.   Имам 2-ма бивши. Първият може би, заради много "пеперуди" и фантазии и ми беше и доста като приятел му казвам Здравей даже сме си писали. А пък вторият още след като се разделихме го блокирах от фейсбук и е по-вероятно навън да го наплюя или да го обиждам пред приятелки, отколкото да му кажа Здравей.

9.   Всяка среща с бившата ми , завършва със секс .