Само за секс
Защо попадам на мъже които искат от мен само секс? Почвам да се отчайвам от нивото на мъжете в България. До момента всички с които съм се срещала не са искали нещо сериозно, а само да преспят с мен или да имаме неангажираща връзка. Искам мъж който да ме цени такава каквато съм, да ме обича, да ми прави малки изненади, да имаме хубава и пълноценна връзка. Минах периода в който исках само секс, но мъжете сякаш никога не са излизали от него. Въпроса ми е имали мъже в България, които ценят момичето до тях за връзка и който искат сериозни отношения и ако има - къде да ги намеря?
За протокола - на 23 съм

Коментари

1.   Те тези жени дето сте били в период в който искате само секс обикновено оставате с еднакъв външен вид и излъчване и за мъжете си оставате просто жени за секс. Само като ти видя писанията и ми става ясно защо мъжете не очакват от тебе друго освен секс. Отчайващо е че даже пишеш от позицията на много разочарована, че даже и от мъжете в България. На теб нивото ти е видно какво е. Ако това ще те успокои, по написаното е твърде видно нещо поради което и за секс не бих те търсил. Едва ли съм единствен... дано да е поредната измислена тема и всъщност да няма още една жена с подобни изразни "възможности".

2.   Има и такива мъже, но са малко митични създания. На днешно време всеки гледа от вратата за леглото.
Намери човек със сходни интереси. Опознайте се, бъдете приятели, не само любовници.

3.   Разбрахме какво искаш. А какво предлагаш освен секс? Дали ти можеш да покриеш някакви други по-високи критерии, освен креватните умения? Защото мъжът, който търсиш също ще има изисквания.

4.   Може би само на такива обръщаш внимание? Надути пуяци и красавци, нали? Пробва ли с някой скромен и пасивен? Как аз дето само с интелектуалци съм била, един не ме е искал само за секс.

Джен

5.   Всеки носи миналото си заедно със себе си. Колкото и да ми разправяш, че вече искаш нещо сериозно ще ми е трудно да повярвам, ако преди си си търсила връзки само за секс. Все пак, ако ти си била "парцала" на града ще ми стане неприятно до някаква степен като разбера колко са се въргаляли из креватите с теб.
Това, че вече не си същата като преди не изчиства имиджа ти напълно.
Ако да кажем съм човек търсещ сериозна връзка и се хвана с теб, а ти до вчера си сменяла приятели като салфетки, това осквернява моя имидж.
Представи си, че ти си сериозна жена, искаща едно нормално семейство, а се хванеш с някой бивш дилър/ наркоман.
Хората вече са те възприели като "лека". Трудно ще ги убедиш в противното.

6.   Да го кажа по-меко - кой за каквото става, затова го търсят. Ето например мен изобщо не ме търсят за беседи по ядрена физика. Вероятно защото нямам никакво понятие от ядрена физика.

7.   вече ми е ясно. не само тийнейджърите са такива. май верно ще съм с азиатец....

8.   Има, аз пък все попадам на такива, които искат да сме заедно едва ли не завинаги, защото съм доста сговорчива и разбрана по характер и все ме възприемат като сериозна партия, а не като секси мадама само за кеф. Проблемът е, че в един момент започват да ме приемат за даденост и да се държат като прасета, а на мен ми писва. Винаги попадам на един и същ типаж мъже просто. Струва ми се, че с повечето от нас е така - сякаш привличаме определен тип хора... И с моите досадници после е ад да ги накарам ме оставят, когато им кажа, че искам да се разделим... Драми, мъжки рев, клетви за промяна... и после пак същите простотии като преди. Това също е сложна работа...

9.   Съгласен съм с 1, че си оставате лъхащи на старото тия, дето сте минали...да го наречем "период в който искаш само секс", както се изрази ти, макар че аз го знам с друго име тоя "период" и въобще не е период, но карай....
Искаш "мъж който да те цени такава каквато си, да те обича, да ти прави малки изненади, да имате хубава и пълноценна връзка"...вие всички искате, ама замисляте ли се дали всички го заслужавате? С какво заслужаваш това? Ако мислиш, че съществувайки ти се полага - грешиш. Има свестни има и леки и така трябва да бъде. Имат си място имат си и неизказана функция в живота и обществото ни - просто е така. И такива трябва да има. Но те не го разбират и смятат, че всички други грешат...типично. Дават си еднолично авторитет да говорят за "качеството на мъжете в държавата" само защото те такива привличат или провокират желание само за секс.
Това, че мъжете като те преценят малко и си решават, че само това искат от теб или може би, че само това имаш да предложиш или че само това си заслужава с теб не значи, че нивото на мъжете в България било ниско...значи някои неща за теб.
Колко болезнено си личи, че би погледнала цяла държава хора, преди да погледнеш към себе си и да допуснеш, че има нещо в теб, което провокира проблема ти. 100% имаш нереалистично мнение за себе си и без да се замислиш би ми отговорила, че има какво да ти се цени и обича и си заслужаваш да ти се правят малки изненади и всичко друго, което искаш. Да искаш е лесно - да го заслужиш е трудно. Отраснали сме с приказки, че истинското ще е естествено и лесно и без усилия, но това е грозна лъжа. Любовта е невероятно трудна и иска усилия и жертви и безброй компромиси и готовност да си слаб и уязвим и да те боли.
Но това е трудно да се обясни на някой, който смята, че просто ще има правилен, който ще му даде всичко прекрасно, което иска и за което мечтае и който предпочита да дава "компетентни" мнения за цяла държава мъже, вместо да погледне в себе си за корена на проблема.
И такива като теб ще има...и трябва да има...

10.   Напълно съгласен съм с номер 1.

11.   Всеки го търсят заради това което е, заради това в което е най добър. А това, че е най добър се предава от уста на уста. Поне за майсторите е така, но явно принципът важи с пълна сила. Успех в тъсенето!

12.   Мацка , един мой колега търси същото , само кажи и ти давам номер , защото той много пъти се е оплкавал от същото .
П.с. Той е от Варна

13.   Браво на едно направо срина я с земята.
Така и аз да продължа.
Аз също не бих те пожелал за секс дори, като чета противоречащите ти повърхностни разсъждения.
Минала периода в който искала секс - а не се ли замисли че тогава други пък са гледали от настоящата ти позиция, пък сега може на тях да им е дошъл периода.
Вие сте едни малки развратници раздаващи си оная работа още от ученички. Не забелязвате, че вече сте се превърнали в пълен боклук а говорите за любови взаимоотношения.
Какви сериозни отношения да имаме с боклуци като вас които са били с кой ли не? Мен направо ме отблъсква манталитета на такива като теб. Много пъти съм се отказвал дори от начален контакт с подобни на теб. То вашите периоди са по животински от тези на животните там поне са месец в годината.

-Сега съм млада дай да се поеба докато съм най-много търсена, а пък после ще си намеря послушен мъж който да ме цени, въпреки че съм била парцал за няколко години!
Е няма как да стане.

14.   Номер 1 и особено 5 и 6 го казаха много точно.

15.   Има един тип жени, които лъхат на 1000 кура. Тоест в очите им още се виждат на всички, на които са го лапали. Колкото и после да се правят на променени, това отражение си остава в очите и мъжете го познават, затова и нищо сериозно не искат.
Та, така че и ти си същата най-вероятно. Искала била сериозен мъж, а като минат 3-4-5 години, ще дойдеш да пишеш как ежедневието ти е едно и също имаш нужда от промяна, сиреч как да изневериш така че да не те обвиняваме, че си курва.
Абе общо взето гледай си кефа, прави си каквото искаш, така или иначе жените не слушат никой.

16.   Вероятно ходиш предизвикателно облечена и се държиш така. Опитай да се обличаш -без къси поли,дълбоки деколтета и пр

18.   Както вече са ти обяснили авторке, излъчването което имаш е такова останало ти от съответния период. Има сериозни мъже, но почти никой от тях не би се обвързал с такава жена.
Замисли се дали всъщност този твой период няма да се върне впоследствие. Да не се окаже че нормалните мъже ти се струват скучни и че им "липсва страст". А и като цяло ти си създала навик за това към какви мъже си привлечена, съответно продължаваш да откликваш на търсещите секс. Те няма да се променят само защото ти си.
Ако пък наистина смяташ да направиш сериозна и перманента промяна, има доста неща върху които да поработиш. От начина на поведение, обличане та до начина на мислене. Ако са ти нужни някои идеи, може да ми пишеш на * във абв.
Иначе така както си поставила условията казваш единствено и само какво ти искаш. А реално никой не си избира половинка по това какво може той да ѝ даде. Взаимността идва от това какво правят хората един за друг, та в този ред на мисли ти какво би направила за човек който те обича и цени ?

19.   Прилоша ми от коментарите под поста ти. По-осъдителни мнения не бях чела скоро. Интересно ми е тези всички моралисти (най-вероятно от мъжки пол) дали и в истинския живот са толкова добри и почтени.
Най-забавното е, че подобни мъже доста често запазват правото си да кръшкат на жените до се себе си с довода, че "те са мъже и това им е по природа". Сами си правете извода колко е двулично и грешно това изказване.

Колкото до твоя проблем - не всички мъже са такива. Поне от моя личен опит мога да кажа, че много зависи от 2 неща дали един мъж би искал само секс с теб - това как ти се държиш докато сте заедно и това с какви намерения е той.
Разгледай собственото си поведение дали не бъркаш някъде в отношението си към другия пол. Може да им се виждаш повърхностна или не достатъчна заинтересована. Покажи, че искаш по-дълбоки отношения, не бива да те е страх да показваш какво искаш, защото иначе никога няма да го получиш.
От друга страна подбирай и с какви мъже излизаш, има хора, които трудно биха били в сериозни отношения с някого и постоянно си търсят секс. В такъв случай колкото и добре да се държиш с такъв мъж, просто няма да стане нещо повече от секс.

Успех!

20.   От опит знам, че за жените свестните мъже са тези, които нямаш шансове с нея.

21.   да 13, точно така. Вместо да точиш лиги по малките развратници ходи си потърси жена на твоите години, даже най-добре някоя 10тина години по-голяма от теб.

22.   №19 хората са казали каква е реалността, пък авторката сама да си прави заключенията. Кофти е, но такова е положението, личните избори се отразяват на всеки. Наивните хора например също страдат защото лесно биват използвани - и това ли попада в категорията "осъдителни мнения".

23.   Авторке, не пиши на този, който ти е оставил имейл за връзка - той много лесно си раздава координатите тук, но не е никак надежден, затова внимавай! От опит!

24.   №23 за теб всеки който не е психиатър или личното ти кошче за емоционален боклук е ненадежден. Нали си намери чисто нов и прекрасен младеж. Защо не палувате с него а си губиш времето в сподели.нет.

25.   Болшинството и от мъжете, и от жените са така, но ако си млада и красива около 20те си години, значи имаш богат избор от мъже.

Аз лично съм мъж на 29 години. Последната ми приятелка беше с убеждения, подобни на твоите, докато не срещна мен. :) Дълго време се доказвах, защото тя е адски недоверчива, но с времето тя разбра, че наистина не съм боклук като останалите и вече 5 години сме заедно. Тя скоро прави 23, а аз 30. Родени сме на една и съща дата. И това, ако не е съдба...

Съветът ми е да продължаваш да търсиш и да не се задоволяваш д разни посредственяци. Намери си някой, който да те обича, да ти се доказва, както и ти на него. Знаеш ли? Човек се чувства много по-щастлив, когато дава любов, а не когато получава. Приятелката ми смята същото. Може би затова сме толкова сплотени.
Например, когато тя е уморена от учене, работа, тренировки и всичко това за един ден, обожавам да се прибере и още от вратата да я нацелувам, напрегръщам. На нея също много ѝ харесва, просто се топи в ръцете ми... После си взимаме вана заедно, пак я лигавя, пак я прегръщам... След ваната ѝ правя масаж. Понякога завършваме и със секс, понякога не. Все тая. Важното ми е, че е жива и здрава, че ме обича, и че е до мен. Нищо друго не ме вълнува.

Тя пък от своя страна наскоро ми поправи колата, понеже аз не разбирам от коли. Плаща сметките, когато аз нямам пари (обикновено си ги делим наполовина), а като взема заплата и́ ги връщам своята част. Готви ми разни вкусотии от време на време, или купува. Помага ми в работата и т.н. И двамата сме полезни на другия с каквото можем и когато можем. Търси си мъж като мен. :)

26.   Авторке, забележи разликата в начина на изразяване на н 18 и н 24...Фрапантна е, нали?!
На теб оставям да си направиш съответните изводи!

Успех!

27.   Драга госпожо №23/26, трябва ли да навлизам в подробности как се свързахме уж за да обсъдим Вашия проблем със съпруга Ви, а Вие вместо това започнахте да ми се обяснявате в любов едва ли не. Опитах се учтиво да поддържам разговор, постоянно отклонявайки намеците Ви, като същевременно Ви съветвах да преоцените положението си и да укротите импулсивността и емоционалните си фантазии. Уви не ме послушахте и нещата чисто и просто се въртяха в кръг. На всичкото отгоре, неясно за мен как, се оказах натоварен с отговорността за Вашето щастие. Аз също съм човек и не бих могъл да изпълня подобни изисквания, като дължа да уточня че нито съм предлагал, нито съм се съгласявал да поемам такива отговорности за вашата персона.
След като (предвидимо) не успях да покрия очакванията Ви, преминахте в режим на пасивно-агресивна комуникация съпътствана с обвинения. При такова положение единствения логичен изход е прекратяването ѝ.
Колкото до изводите които могат да бъдат направени, мога ли да попитам Вас, какво Ви кара, години след края на комуникацията ни, да продължавате да ме репликирате анонимно онлайн ?

32.   От 13 към 21
Много ми е интересно ти от къде знаеш на колко съм год. И точа ли лиги. Не може ли малките мръсници те да точат лиги по мен и аз да ги разкарвам.
Но не си ти тази, която има думата тук.
Аз давам коментар, не ти търя мнението, ако исках такова щях да напиша тема.
Иначе позна за по-големите жени, не че и там ги няма същите боклуци, но поне имат повече мозък.
А такива малки пикли като тебе не ме вълнуват, защото сте далеч под нивото ми.