Той вече не ме търси
Здравейте, имам връзка от почти година и половина. До преди карантината всичко беше супер, но след като нещата така се объркаха той се промени. Не сме от един град аз живея на 30км от него. Вече ненми звъни изобщо дори да ме чуе за 2 минути, пише ми през 5 часа даже и повече и дори не ме пита как съм и тн. Не знам какво да правя много го обичам опитвам се всеки път да говоря с него да му обясня че не е ок така, но той не ме разбира. Може примерно да идва да ме види.. Не сме се виждали от 2 седмици. Няма желание за нищо с мен излиза с приятели, но не и с мен. Щях да ходя да се видим, а той ме отряза, че имал да учи... Казва, че ме обича и че съм единствена и че иска да е с мен, но същевремнно не ми го показва. Когато сме на живо сме си супер нямаме проблеми, но когато се разделим всичко се обърква. Не знам защо не ме търси и какво му пречи да ме чуе за 5 минути... Моля ви кажете ми какво да правя.. Само аз го търся явно ме е приел за даденост...

Коментари

1.   Или има трети човек, или в момента е в стрес.

2.   Голям филм...

3.   Същото е и при мен. Докато го хванах във Фейсбук, че е тръгнал друга да сваля по същия начин, както мен. Това не са стабилни мъже. Те ловуват, трудно се задомяват. А ако някоя се опита да ги опитоми я изтормозват и съсипват. Минах през това и решението е - зарежи щом не става, насила само ще си съсипеш нервите и времето. А той ще ти се прави на интересен, помпайки си самочувствието.

4.   Мисля, че трябва да го зарежеш. Това не е нормално, живеете толкова близо и не иска да дойде да те види и предпочита приятелите си пред теб. Това говори, че не те обича и се е преструвал само като сте били заедно,а като се разделите продължава с живота и те оставя на заден план!! Намери някой, който ще е с теб през цялото време.

ж22

5.   Сваля друга там,където живее. Не се занимавай с него.