Супер сладурско момче
Здравейте, аз съм момиче на 17 години. Преди 5 години се влюбих в едно много секси блонди. Има уникални сини очи и можеш да потънеш в тях. За съжаление обаче, той е толкова сладък, че постоянно някви мадами се събират с него. Не знам какво да направя за да бъда с него. Ужасно много го обикнах и трябва на всяка цена да го имам. Баща му държи едни бунгала, но той и там при него не иска да ходи и вече не общуваме много. Моля ви, кажете ми какво да направя за да съм с него? Дали да не започна да се обличам като някоя негова любима звезда? Или нещо друго? Моля, дайте съвет. Благодаря и поздрави!

Коментари

1.   Ако искаш да го имаш веднага и на всяка цена,за нищо на всета не се дръж така!!! Момчетата обичат по-тихите,скромни момичета,които не изпъкват по такъв вулгарен,натрапчив начин от тълпата. Бъди специална по свой си собствен начин и не се опитвай да подрсжаваш на никоя звезда,това е най сигурният начин да го отблъснеш. Така ще се слееш с тълпата ,ще станеш като всички останали и ще му станеш безинтересна и скучна. Различното винаги се откроява от еднаквото. Опитвай се да бъдеш оригинална,да имаш свой собствен стил и общо взето,бъди себе си. Само така 100% ще привлечеш вниманието на избраника си.

Марина

3.   Бъди себе си. Не можеш да накараш човек насила да те обича. Не се прави на каквато не си, за да му се харесаш. Запази идентичността си, па ако те ареса - значи е за тебе.

4.   Със сигурност не прави това последното. Дори така да привлечеш вниманието му, то няма да е по този начин по който искаш. Банално, но просто бъди себе си и говори с него.

Raspberry

5.   За пореден път се убеждавам какви гяури и боклуци са админите, най-дебилната тема ще пуснат, ама някаква по-сериозна, никъв шанс.

8.   Не можеш да го имаш ако той не иска да е с теб. Освен ако си неземна красавица, но ти не казваш нищо за твоята външност как изглеждаш. Ти си мислиш, че може да имаш всяко момче което пожелаеш само защото си младо момиче. Забрави за него, ако той искаше да е с теб той щеше да те гони. Сигурно не си от неговата класа затова се успокой и гледай към други момчета.

9.   Трябвало на всяка цена да го има, бре бре. Да не мислиш, че само външния вид е важен, че като звезда щяла да се облича. Според мен не си на 17, но щот така се представяш. Защо просто не се запознаете? С външен вид няма да го впечатлиш, трябват ти качества.

10.   Щом винаги има мадами около него, това ме кара да си мисля, че е отседнал на другия бряг.

11.   Ако ще гола да ходиш ако не те харесва няма да му мигне окото. Като бях малка (12-13) правих тези глупости, може да забележи обаче няма как да се влюби. Откажи се преди да е станло по-зле!

12.   протест срещу админското своеволие ! Да победи свободата словото ! Публикувайте всички коментари !

13.   Абе ти ном.5 с твойто изказване.Моята история банална ли я наричаш,че нещо не ми става ясно?Да не би да си пернишка блондинка и да се казваш Моника,че аз познавам една дето изобщо не ми харесват изказванията й.

14.   Ми щом за теб съм Моника,добре :D

15.   Сини очи? Един празен поглед, едно безизразно лице, това е синьото око. Само тип Ален Делон е с чар, всички светли и сиво сини очи са невзрачни

16.   14. Аз не казвам, че си. Просто се държиш като една такава и това не ми харесва. Тука пишеме историите си и си помагаме със съвети за нормален живот. Не трябва да се обиждаме, да се подиграваме на другите и т. н. но ако тти това не го можеш, не е мой проблема. Аз съм споделила историята си.

19.   Номер 5 напълно съм съгласна с теб. Не само дебилни теми а направо отвратителни, гнусни теми. Това им е интелектуалното ниво и културата. Никога няма да се оправят към по-добро.

21.   Номер 19 говори като нормален човек. Майка ти и баща ти така ли са те възпитали? Да наричаш нещата и историите от живота на хората дебилни? За инвалиди чувала ли си? Техните истории са много и аз познавам такива хора. Научете се най-сетне да бъдете добри хора и да се поучавате. Всички патят от любовта и това не е дебилна тема, а част от живота. Крайно време е на такива като вас да им дойде акъла в главите.

23.   Айде,давайте съвети,де!Нали затова са тия истории написани?