Насилва ме, докато му правя свирка
Здравейте!
Пиша това тук, защото ми е некомфортно да говоря по темата с приятелки. С приятеля ми сме заедно от почти година, отношенията ни са супер, разбираме се, но проблемът идва, когато му правя свирка. Става изключително груб, започва да ми дърпа косата твърде силно, да ме души. Наясно съм, че много двойки го правят, но той изпада в крайности, в които започва да ми причинява болка и удоволствието се превръща в истински ад.
Говорили сме по темата, че не ми е приятно, дори сме имали няколко караници след някои по-фрапантни случаи. Казва, че ще се промени и следващия път започва същата история.
Не знам какво да правя, започнах да отказвам секс от притеснение, че ще ми направи нещо. Моля ви за съвети!

Коментари

1.   Ей това са голямата част от хората днес - зомбирани от порно, социални мрежи и всякакви глупости.

Филмът "Идиокрация" се случва в момента.

2.   Отношенията ви не са никак супер и не се разбирате, щом не уваважа твоето мнение и ти причинява болка, въпреки че знае, че не ти е приятно. Звучи като егоист, който си гледа само своя кеф и много се вживява в порно филмчетата. Постави му ултиматум, че ако не си промени държанието, ще го зарежеш.

3.   Щом не може да разбере, че не трябва да е груб, решението е да го зарежеш. Късаш с него и намираш нормален мъж. Мисля, че това е най-добрия вариант.
Другия вариант е да го издереш по гърба с нокти, докато правите секс да му покажеш, какво е грубост, за да се почувства и той по същия начин.

4.   Не мога да разбера защо толкова жени са толкова толерантни към неуважението към себе си и търпят подобни комплексари. Доброто отношение нищо ли не значи за тях, недоумявам.

5.   Значи той прави нещо, което не ти харесва, причинява ти болка, защото на него това му прави кеф, а ти питаш какво да правиш? Иначе отношенията били супер... Ами остани с него и търпи тогава. След време може да не му е достатъчно и да мине на по-хард изпълнения, дано тогава да ти дойде акълът и сама да се сетиш какво трябва да направиш.

6.   Гледа прекалено мното порно филми и се вживява. Кажи му че ако го направи това отново като му духаш, ще му извиеш дисагите с всичка сила.

7.   Това е секс и трябва да се научиш да задоволяваш човека до теб, а не само и единствено да си гледаш своя кеф! Не съм съгласен, че той е егоистът, егоистката си ти. В следващия няма да ти харесва друго в секса, всеки ли ще зарязваш?

8.   Не те обича истински.

9.   7, не съм убеден, че повечето ще разберат сарказма ти. Или ти целиш провокация? А може би си достатъчно прост да го мислиш наистина?

11.   Секса и оралната любов не се правят с насилие, правят се с любов и ако тоя си мисли, че живее в някакво порно, айде да превключи канала и да не причинява болка на човека, уж когото "обича"... то е сигурно, че го прави нарочно. Това е моето мнение.

12.   Целта на 7 е дори и Едно още неопитно и плахо момиче, което ще кликне да чете тук, да му върже на приказките.

Дори одеве като мярнах първоначално това заглавие, се сетих как ще има някои като 7, които направо ще изпаднат в размечтаване..

13.   Ако иска свирка, връзваш му ръцете и само така. А той лиже ли те агресивно, вкарва ли си целият език?

14.   Така става, като му правиш действия от разни порнажи. Възприема те като някоя от к*рвите от порното, което гледа, нали на тях могат да им правят всичко, та и на теб така.

Зарязвай го. Този човек изобщо не се интересува от теб, след като неведнъж си му казвала, че не ти е приятно, а той продължава да го прави. Секса трябва да е ок и за двамата, иначе е сексуално насилие.

15.   Просто не му прави свирки, ако е само тогава. Не са добри тези взаимоотношения.

16.   Явно никоя жена не знае какво е обич и уважение вече. Как ги търпите такива индивиди, каква е тая любов?! Толкова ли е красив някой, толкова ли надарен, толкова ли богат?! Не разбирам представите ви за любов.

17.   Щом се чудиш и продължаваш да си с него, значи ти е добре така. Какво искаш да прочетеш тук? Прекалено внимателните са ви отблъскващи, грубите са ви еди онакви си.

18.   9 от 7, както правя неща за жена ми, който не изгарям от желание да правя, така и тя ще трябва да направи компромиси. Т’ва е мнението ми по въпроса!

19.   Как пък сте говорили да не го прави и той продължава, толкова ли не може да се стърпи? Предлагам ти да му се скараш, когато го направи, а не след това. Защото щом седиш и търпиш това по време на секс, на него не да му е проблем и му харесва. Щом те боли, прекратявате всичко и ще видиш как ще спре, когато му отказваш секс. При мен е малко обратната ситуация, аз обичам да бъде скубана и пляскана, но приятелят ми го е страх изобщо да ми посегне, но го приемам като знак на загриженост и изобщо не ми е проблем.

Ж, 28

20.   В такъв случай ще види свирка ама на куково лято.

21.   А защо докато ти го набива в устата и ти дърпа косата, ти не му проникнеш в ануса с пръсти? Тамън ще му осъществиш порнофантазиите.

22.   Това отношение по време на орален секс е нещо, което не мога да понасям и го заявявам директно в самото начало. Изобщо не ми пука, ако нещо подобно се случи спирам на момента, обличам се и си тръгвам без да ми пука. И на твое място щях да направя точно това. Той какво? Обича те и иска взаимно удоволствие или мечтае за порно изживяване с някой парцал?

23.   Следващия път като ти дръпне косата по-силно му стисни топките за да усети и той същия кеф като теб.

24.   Късай с него, веднага!

25.   Сами си го правите като търпите подобно отношение. Колкото и да звучи гадно, сами сте си виновни. Като не ви харесва дадено държание, казали сте го многократно, но резултат няма, решението не е да се примирите и да седите. Сега няма да му пука за държанието в леглото, утре ще го прави и извън леглото. Той очеизбождащо не зачита мнението ти и не те уважава, а ти седиш. Защо?! Очевадно е, че имате различни представи за секса и , че не му пука харесва ли ти или не.
Не знам защо качвате такива истории, като решението е просто и ясно- бягай! Нито е последният мъж, нито нищо. Странна представа за любов имат жените.

26.   Раздели се с него, той е садист в секса. Бягай от него,че някой ден може да те осакати ли нещо по-лошо.

27.   Когато започне да те лиже му притисни силно главата с краката си и стискай здраво,за да си го върнеш.

28.   Ей това жените понякога сте много захлупени. При положение че показва абсолютно нехайство за това как се чувстваш в толкова сериозен случай, как смяташ ? Дали не се преструва през останалото време и да ти угажда за да са ви "супер" отношенията. Престанете да бъдете лесно манипулирани с частично добро отношение. Ако не е изцяло читаво, значи работата е зле.

29.   В такива моменти се прекратяват контакти, не секс. Цялата работа е там, че този има самочувствие и висока активност, с което внушава голяма репутация на отракан пич, а почти всяко имащо се за привлекателно момиче, се хвърля към такива. Почти съм сигурен, че изобщо не се интересува от чувства и сантименталности, щото им е сърбал попарата и знае, че с милички жестове ще си кара на чекиии цял живот. А тия, които не са като него, мили са и са добри за партньори, не са интересни на авторката и повечето.

30.   Удари му мъдите следващия път. Само че имай готовност да ти набие някой юмрук. После му кажи, че получава взаимност.

32.   Авторке, да не би той по този начин да се опитва да започне някаква игра с теб, но да го прави неумело? Ние с мъжа ми много обичаме игрите в леглото. Играем си на проститутката и нейния клиент, на девицата от манастира и отчето, на всякакви неща. Понякога той обича да свършва върху лицето ми, това е играта на завоевателя, който е пленил красавицата на племето. Абе всякакви щуротии измисляме, купон да става. Но никога не ми е причинил болка! Игрите са с участието и съгласието и на двамата. Да не би пък твоят човек просто да се опитва да започне някаква игра? Ако е така, проблемът се решава, ако откажеш да участваш в нея, след като не ти харесва. Човек винаги може да каже НЕ.

33.   Номере 32, вие да не сте случайно Берта и Ресио?

34.   Кои са Берта и Ресио?

35.   Следващия път като ти достави някаква по-силна болка му го захапи със зъби. После се оправдай, че е било неволно от болката ...

36.   Аа не е достатъчно.
Когато почне да ти плюе и пикае в устата и да ти вкарва върха на пръстите си на краката тогава пак ела и се оплачи.

37.   За да получи един мъж готина, мръснишка свирка, трябва добре да предразположи жената до себе си...В крайна сметка, от нея зависи всичко - доколко ще го поеме, ще приеме ли яко чукане в гърлото, празнене там, ще гълта ли?!
Ако има желание, ще го направи и ще се изкефи повече от мъжа дори...Но ако не я влекат подобни игри, вяло ще смуче и ближе главата и ще бърза да свършва..., затова жена не се насилва - получава се обратен ефект!
Разгонената, желаеща жена е фурия във всичко, не я насилвайте за нищо!
Авторке, свирка само с мъжки мерак не става...
Кажи му, че или ще правите орална по твоя начин, или край!

38.   Чиста проява на неуважение, сигурно лафи на аверите за вълшебните ти орални умения. Такива съм ги слушал, слушал. Ти си в илюзията, че е принц на мечтите ти. Всяка следваща е като предишната, повярвай и аз познавам такива момчета.
Бройка си за него, да знаеш. След месец ще е с друга, ще я тъпанчи здраво, мръсно и уверено, ако не тъпанчи и някоя сега, докато е с теб. Намери си мъж, ти и всички заблудени.

Запознат

39.   No 34. Берта и Антонио Ресио са известни любители на ролевите игри, точно както No 32.