Искам да съм шимейл, но ме е страм да призная пред семейството и приятелите ми
Като тийнейджър исках да съм шимейл. Мечтаех си един ден да стана. Даже сънувах, че имам женски гърди. Не споделих на никой за това по това време. Пораснах, записах се в университет, след това почнах работа, спестих определена сума пари, но отново ме е срам да си призная пред най-близките ми, че искам да съм шимейл и засега само мечтая без да правя нещо по въпроса.
Какво е усещането да си шимейл? Питам хората, които са минали през тази трансформация и са станали шимейл. Жените харесват ли шимейли? Как реагираха приятелите и семейството Ви, като им казахте, че искате да сте шимейл?

Коментари

1.   Докога само ще мечтаеш? Живота е един. Започни терапия с женски хормони и бързо ще ти пораснат гърди.

2.   Майка му го е родила нормален мъж, но някои са му промили мозъка в нета и сега кукуригото иска да има цици и пу*к@.

3.   Шимейлизмът не е модерен вече, сега на мода е цялостна трансформация male 2 female - M2F. Имплантират ти силикон, махат ти пишока, зашиват ти срамни устни. Абе идеално е. Жените много го харесват, и мъжете също. Абе всички ги харесват. Най-великото постижение за един човек е това.

4.   Ама как,бе, те жените направо умират за шимейли...

5.   Тояга ти трябва, не гърди. Какво ти пречи да си си обикновен педераст?

6.   Отиди да живееш в някоя многолюдна европейска държава и ще си окей.

7.   Сложи си ги на гърба, да могат да ги стискат, докато те прегръщат.

8.   Хахахаха номер 7 ме отрепа. То хубаво, ама да го сбъркат с двугърба камила.

9.   Мале, даже не знаех за съществуването на този термин и трябваше да го търся в Гугъл.
Терминът се използва главно в порно индустрията и е обиден за транс жените.
Авторе/ке/ или както там се определяш, изясни се със себе си,гей ли си, транс ли си, хермафродит ли си. Мъже ли ти харесват, жени ли, и двете ли? И тогава прецени какви трансформации ще си правиш.

И не, на нормалните хетеро жени не им харесва жена с пенис.

10.   Жените харесват пасивни, а ти просто си манаф, но искаш да ти мачкат гърдите.

11.   Но.3, те и в новия Белене скоро ще го направят модерно.

13.   Извинявай, но историята ти звучи все едно до сега си живял на друга планета. Това история с цел провокация ли е? Пределно ясно е, че нито познатите, нито роднините на когото и било, особено в България, не биха го приели добре. Ясно е също, че масата от жените харесват обичайни мъже и изключително малък процент биха си паднали по шимейл, но все пак има и такива. Няма нищо по-хубаво обаче човек да живее живота си така както се чувства добре и така както мечтае да го живее и това не се нуждае от одобрението на някой друг. В твоята история обаче аз не откривам и капка искреност и честно казано на мен като ЛГБТ човек ми е обидна. Всичко написано от теб звучи като прищявка. Достатъчно стигматизирана е нашата общност и е неетично хора като теб да я демонизират допълнително.

14.   Ще ти сложат срамни устни на устата, на ушите, че ако искаш, може да ти курдисат поедни и на челото и на врата ти.
Много тъп народ се е навъдил. Не е за чудене, че Бъгария е на дъното на Европа и всички ни се присмиват и никой не иска да има нещо общо с нас. Наивни и малоумни........ Страшна комбинация!

15.   Аз харесвам шимейл (жена с цици и пишка). Тава ми е идеала и търся ли търся шемейл, но в България явно няма. Травестити, кросдресъри, оперирани и т. н., но не и шимейл.... Че почнах в тайландските сайтове, като няма родно...

16.   И аз влязох да видя в Гугъл какво значи. Просто гледаш прекалено много извратени неща. Седни сам със себе си и излез от фантазията си. Има един правилен път, мъж и жена. Останалото може да е модерно, но не е нормално и знаеш ли, защо стигаш до тук, защото висиш в нета и се чудиш каква да гледаш. С каквото си "храниш" мозъка, това искаш и за това мечтаеш. Защо се ровиш в такива неща? Да има хора, които се раждат предопределено с други наклонности, но е факт, че това се толерира и възпитава. Гледам едно момченце около 3 г. с розова блузка, пайети, какво цели майката и какво посява, момиченце видимо в момчешки стил облечена от кого, от родителите отново. Звезди обличащи момчета си в рокли. Масово мъжките дрехи вече са по-скоро унисекс и с женски форми и стил. Спри се докато е време, не знам кой иска да си легне с това, което искаш.

17.   Извратиха хората и напълниха България с педераси и всякакви други отрепки.

18.   Майко мила, на къде е тръгнал света... по-добре не казвай на родителите си. Ще им унищожиш живота. Върви на психолог. Сериозно.

19.   Тва ако беше по Бай Тошово време, нямаше да си шимейл, ами меркез за прасетата в Белене. Кви сте изгнили във главите не ви знам. Мъж си, бъди такъв, щото иначе ше ти поркат халката на магистралата. Отвратен съм от такива като теб. А тия, които ти дават “съвети” да си траверс, и те са траверси.

Гаро

20.   Баси тъпото - кой к'вото си няма - за това си мечтае...
Вечно недоволни и незадоволени абсолютни консуматори..
Мечтай да напишеш книга, песен, да направиш изобретение или някаква нова технология ДА СЪЗДАДЕШ ЖИВОТ! Е..ати "мечтите"...

21.   Изроди и болни "хора".....